ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 00:05

Publikon video nga palestra, Bleona: Nuk kam ngrënë që një javë, por jam e fuqishme

Publikon video nga palestra, Bleona: Nuk kam ngrënë që një javë, por jam e fuqishme
Bleona Qereti dje (e diel), bëri të ditur se ka nënshkruar kontratë me kompaninë muzikore amerikane, “Taryn Brown Company”. Kompania në fjalë merret me promovimin e artistëve si dhe me projekte të ndryshme muzikore, me ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 10:07
Bleona Qereti dje (e diel), bëri të ditur se ka nënshkruar kontratë me kompaninë muzikore amerikane, “Taryn Brown Company”. Kompania në fjalë merret me promovimin e artistëve si dhe me projekte të ndryshme muzikore, me ...

Baby G vjen ka një mesazh për femrat
Këngëtarja shqiptare, Gordana Kingji e njohur si Baby G, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Baby G së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka ndarë me fansat një video, ku shihet në ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 19:06
Këngëtarja shqiptare, Gordana Kingji e njohur si Baby G, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Baby G së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka ndarë me fansat një video, ku shihet në ...

Shyhrete Behluli takohet me aktoren turke, Semra Dinçer
Këngëtarja e mirënjohur e estradës, Shyhrete Behluli është takuar me aktoren turke, Semra Dinçer, e cila për publikun u bë e njohur nga seriali “Nusja nga Stambolli”. Në llogarinë e saj personale, Instagram, artistja ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 09:33
Këngëtarja e mirënjohur e estradës, Shyhrete Behluli është takuar me aktoren turke, Semra Dinçer, e cila për publikun u bë e njohur nga seriali “Nusja nga Stambolli”. Në llogarinë e saj personale, Instagram, artistja ...

Ashley Graham do bëhet nënë për herë të parë
Modelja me forma të plota, Ashley Graham, do bëhet nënë për herë të parë. Ylli amerikan njoftoi fansat se është në pritje të ëmbël, teksa lajmi u bë i ditur në nëntëvjetorin e martesës me partnerin e saj, Justin Ervin. ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 09:10
Modelja me forma të plota, Ashley Graham, do bëhet nënë për herë të parë. Ylli amerikan njoftoi fansat se është në pritje të ëmbël, teksa lajmi u bë i ditur në nëntëvjetorin e martesës me partnerin e saj, Justin Ervin. ...

Getinjo publikon foto nga fëmijëria: Jeta ta ndryshon pamjen, por kurrë qëllimin
Reperi ferizajas, Getinjo, tash e disa vite është pjesë e skenës tonë muzikore. I njëjti pëlqehet mjaft shumë nga publiku, me ç’rast ka mbledhur edhe një numër të madh të fansave gjithandej. Së fundmi, ai ka ndarë me ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 08:36
Reperi ferizajas, Getinjo, tash e disa vite është pjesë e skenës tonë muzikore. I njëjti pëlqehet mjaft shumë nga publiku, me ç’rast ka mbledhur edhe një numër të madh të fansave gjithandej. Së fundmi, ai ka ndarë me ...

Noizy paralajmëron projekte të reja
Reperi nga Shqipëria, Rigels Rajku i njohur si Noizy, duket se po punon në projekte të reja. Kjo u bë e ditur nga vet ai, përmes një postimi të publikuar në llogarinë personale, Instagram. “Tani është koha për muzikë të ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 08:16
Reperi nga Shqipëria, Rigels Rajku i njohur si Noizy, duket se po punon në projekte të reja. Kjo u bë e ditur nga vet ai, përmes një postimi të publikuar në llogarinë personale, Instagram. “Tani është koha për muzikë të ...

Pozat me bikini të Nevina Shtyllës që nuk e lënë askënd indiferent
Bukuroshja e ekranit, Nevina Shtylla, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë imazhet që vendos t’i ndajë me ndjekësit e saj. Ajo numëron mbi 256 mijë ndjekës në Instagram dhe duke qenë se jemi në ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 23:51
Bukuroshja e ekranit, Nevina Shtylla, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë imazhet që vendos t’i ndajë me ndjekësit e saj. Ajo numëron mbi 256 mijë ndjekës në Instagram dhe duke qenë se jemi në ...

Mozzik publikon një fotografi nga fëmijëria me prindërit e tij
Reperi i mirënjohur i skenës sonë, Mozzik, e ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, në të cilën shfaqet së bashku me prindërit e tij. Në imazhin e postuar, Gramoz Aliu është në moshë shumë të vogël, ndërsa ka ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 23:37
Reperi i mirënjohur i skenës sonë, Mozzik, e ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, në të cilën shfaqet së bashku me prindërit e tij. Në imazhin e postuar, Gramoz Aliu është në moshë shumë të vogël, ndërsa ka ...

Edhe pse në të pesëdhjetat, J.Lo ka një trup që e ëndërrojnë koleget që janë dy herë më të reja në moshë
Më 24 korrik të këtij viti, Jennifer Lopez i ka mbushur plot 50 vjet, mirëpo në bazë të pamjes së saj, duket sikur plakja e ka harruar. Këngëtarja dhe aktorja e famshme ka një trup për të cilin ia kanë zili edhe koleget ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 21:58
Më 24 korrik të këtij viti, Jennifer Lopez i ka mbushur plot 50 vjet, mirëpo në bazë të pamjes së saj, duket sikur plakja e ka harruar. Këngëtarja dhe aktorja e famshme ka një trup për të cilin ia kanë zili edhe koleget ...

Modelja që po sfidon Kim Kardashian me të pasmet e saj
Emily Sears është një modele mjaft seksi dhe ka linja trupore që çdo femër do të dëshironte t’i kishte Modelja australiane,Emily Sears së fundmi ka realizuar një set fotografik ku është shfaqur mjaft seksi me format e ...
Mapo | 01-Jul-2017 22:16
Emily Sears është një modele mjaft seksi dhe ka linja trupore që çdo femër do të dëshironte t’i kishte Modelja australiane,Emily Sears së fundmi ka realizuar një set fotografik ku është shfaqur mjaft seksi me format e ...

Vallëzimi sensual i Kejvinës nën ritmet e “Bye Bye” të Taynës dhe Dafinës
Bashkëpunimi i Taynas dhe Dafina Zeqirit, “Bye Bye”, është shndërruar në hit vetëm një javë pas publikimit të videoklipit. Videoja muzikore e këtij dueti tashmë numëron gjashtë milionë shikime në YouTube, ndërsa kënga e ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 20:06
Bashkëpunimi i Taynas dhe Dafina Zeqirit, “Bye Bye”, është shndërruar në hit vetëm një javë pas publikimit të videoklipit. Videoja muzikore e këtij dueti tashmë numëron gjashtë milionë shikime në YouTube, ndërsa kënga e ...

Erjona tërheq vëmendjen me pozën pranë pishinës
Modelja e njohur shqiptare që po bën karrierë në Itali, Erjona Sulejmani, nuk heziton të vë në plan të parë asetet e saja në imazhet që i ndan me fansat e saj. Dhe në vazhdën e publikimit të fotografive që tregojnë ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 17:15
Modelja e njohur shqiptare që po bën karrierë në Itali, Erjona Sulejmani, nuk heziton të vë në plan të parë asetet e saja në imazhet që i ndan me fansat e saj. Dhe në vazhdën e publikimit të fotografive që tregojnë ...

Festa treditore për ditëlindjen e Madonnas
Mbretëresha e muzikës pop, Madonna, i ka mbushur 61 vjet, ndërsa festa e ditëlindjes së saj do të zgjasë tri ditë. Këngëtarja edhe një herë ka treguar se “vitet janë vetëm numra” duke e nisur me stil festimin e ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 16:50
Mbretëresha e muzikës pop, Madonna, i ka mbushur 61 vjet, ndërsa festa e ditëlindjes së saj do të zgjasë tri ditë. Këngëtarja edhe një herë ka treguar se “vitet janë vetëm numra” duke e nisur me stil festimin e ...

Bleona Qereti nënshkruan kontratë me kompaninë amerikane “Taryn Brown Company”
Këngëtarja nga Shqipëria, Bleona Qereti, po vazhdon të korrë suksese të mëdha në tregun ndërkombëtar. E njëjta së fundmi ka nënshkruar kontratë me kompaninë muzikore amerikane, “Taryn Brown Company”. Kjo u bë e ditur ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 16:04
Këngëtarja nga Shqipëria, Bleona Qereti, po vazhdon të korrë suksese të mëdha në tregun ndërkombëtar. E njëjta së fundmi ka nënshkruar kontratë me kompaninë muzikore amerikane, “Taryn Brown Company”. Kjo u bë e ditur ...

Publikon fotografi në bikini, Khloe Kardashian: Jam e fokusuar në vetveten
Muaj më parë ylli televiziv, Khloe Kardashian, i ka dhënë fund lidhjes me partnerin e saj, Tristan Thompson. Kjo ngase ky i fundit e tradhtoi atë me miken e ngushtë të familjes Kardashian/Jenner, Joordyn Woods. Krahas ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 15:31
Muaj më parë ylli televiziv, Khloe Kardashian, i ka dhënë fund lidhjes me partnerin e saj, Tristan Thompson. Kjo ngase ky i fundit e tradhtoi atë me miken e ngushtë të familjes Kardashian/Jenner, Joordyn Woods. Krahas ...

Vajza e Paul Walker kujton aktorin me një dedikim emocional
Meadow Walker e ka kujtuar babanë e saj të ndjerë, Paul Walker, me një foto të zemrës. Vajza e aktorit ‘Fast and Furious’, 20 vjeç, postoi një foto të sinqertë të babait të saj të dashur në Instagram të shtunën. ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 15:05
Meadow Walker e ka kujtuar babanë e saj të ndjerë, Paul Walker, me një foto të zemrës. Vajza e aktorit ‘Fast and Furious’, 20 vjeç, postoi një foto të sinqertë të babait të saj të dashur në Instagram të shtunën. ...

Baby G vjen me një mesazh për femrat
Këngëtarja shqiptare, Gordana Kingji e njohur si Baby G, është mjaft e dashur për publikun. Biondja është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, derisa në Instagram numëron miliona fansa. Së fundmi, ajo ka ndarë ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 14:17
Këngëtarja shqiptare, Gordana Kingji e njohur si Baby G, është mjaft e dashur për publikun. Biondja është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, derisa në Instagram numëron miliona fansa. Së fundmi, ajo ka ndarë ...

Getinjo bëhet nostalgjik, publikon foto nga fëmijëria
Getinjo është bërë nostalgjik për kohën e fëmijërisë. Getinjo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, të cilat i kishte realizuar shumë vite më parë, shkruan lajmi.net. Reperi, me këto fotografi tregoi se ...
Gazeta Observer | 19-Aug-2019 09:33
Getinjo është bërë nostalgjik për kohën e fëmijërisë. Getinjo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, të cilat i kishte realizuar shumë vite më parë, shkruan lajmi.net. Reperi, me këto fotografi tregoi se ...

Justin Bieber shënon fundin e pushimeve të tij verore, teksa poston një selfie me Haileyn
Ata po shijonin kohë të mirë së bashku larg punës dhe përgjegjësive, por të gjitha gjërat e mira duhet të kenë një fund. Justin Bieber, 25 vjeç, dhe gruaja e tij, Hailey Bieber, 22 vjeçe, të dy kanë ndarë dje (e ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 11:55
Ata po shijonin kohë të mirë së bashku larg punës dhe përgjegjësive, por të gjitha gjërat e mira duhet të kenë një fund. Justin Bieber, 25 vjeç, dhe gruaja e tij, Hailey Bieber, 22 vjeçe, të dy kanë ndarë dje (e ...

De Rossi debuton me fitore në kampionat
Ylli i Boca Juniors, Daniele De Rossi bëri debutimin e tij në ligë në fitoren 2-0 ndaj Aldosivi në La Bombonera të dielën. De Rossi bëri paraqitjen e tij të parë për Boca në humbjen shokuese nga ekzekutimi i penalltive ...
Zeri | 19-Aug-2019 08:37
Ylli i Boca Juniors, Daniele De Rossi bëri debutimin e tij në ligë në fitoren 2-0 ndaj Aldosivi në La Bombonera të dielën. De Rossi bëri paraqitjen e tij të parë për Boca në humbjen shokuese nga ekzekutimi i penalltive ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved