ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 20:21

Rama prezantoi projektin, LSI: Mjaft or ti mjaft, mos e dh…t edhe Sarandën si dhj…e Vlorën. Hiqu tutje i mallkuar

Rama prezantoi projektin, LSI: Mjaft or ti mjaft, mos e dh…t edhe Sarandën si dhj…e Vlorën. Hiqu tutje i mallkuar
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar kryeministri Edi Rama njoftoi ndërtimin e një shëtitoreje në Sarandë. Në një shënën në rrjete sociale Vasili shkruan se Saradra është shkatërruar nga betoni dhe nuk ka ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 11:31
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar kryeministri Edi Rama njoftoi ndërtimin e një shëtitoreje në Sarandë. Në një shënën në rrjete sociale Vasili shkruan se Saradra është shkatërruar nga betoni dhe nuk ka ...

Projekti që do ndryshojë Sarandën
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama me anë të një postimi në facebook lajmëron se në muajin shtator do të nisë projekti për vijën bregdetare të Sarandës.
Kosova Press | 19-Aug-2019 07:44
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama me anë të një postimi në facebook lajmëron se në muajin shtator do të nisë projekti për vijën bregdetare të Sarandës.

Rama lajmëron nisjen e Lungomarës së Sarandës, gati ruspa për shumë ndërtime hoteliere (foto)
Kryeministri Rama ka bërë publik projektin e Lungomares së Sarandës, një premtimi tij që në 2014-ën, duke ofruar disa foto, që siç mund të shihen, paralajmërojnë rafshime godinash hoteleiere në një pjesë të vijës ...
Tesheshi | 18-Aug-2019 12:24
Kryeministri Rama ka bërë publik projektin e Lungomares së Sarandës, një premtimi tij që në 2014-ën, duke ofruar disa foto, që siç mund të shihen, paralajmërojnë rafshime godinash hoteleiere në një pjesë të vijës ...

Titi i LSI shthur gojën pasi Rama prezantoi projektin për Sarandën: Mjaft or ti mjaft, mos e dh…t edhe Sarandën si dhj…e Vlorën. Hiqu tutje i mallkuar
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar kryeministri Edi Rama njoftoi ndërtimin e një shëtitoreje në Sarandë. Në një shënën në rrjete sociale Vasili shkruan se Saradra është shkatërruar nga betoni dhe nuk ka ...
Lexo | 18-Aug-2019 11:45
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar kryeministri Edi Rama njoftoi ndërtimin e një shëtitoreje në Sarandë. Në një shënën në rrjete sociale Vasili shkruan se Saradra është shkatërruar nga betoni dhe nuk ka ...

Publikohen fotot/ Projekti që do ndryshojë Sarandën
Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në facebook lajmëron se në muajin shtator do të nisë projekti për vijën bregdetare të Sarandës.
Top Channel | 18-Aug-2019 10:00
Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në facebook lajmëron se në muajin shtator do të nisë projekti për vijën bregdetare të Sarandës.

Rama: Në shtator nis puna për vijën bregdetare në Sarandë
Qyteti bregdetar i Sarandës do të ketë së shpejti një shëtitore të re, një projekt me vlerë 10 milionë dollarë. Kryeministri ka dhënë lajmin e mirë se në shtator do të nisë puna për Lungomaren në qytetin e Sarandës dhe ...
RTSH | 18-Aug-2019 11:25
Qyteti bregdetar i Sarandës do të ketë së shpejti një shëtitore të re, një projekt me vlerë 10 milionë dollarë. Kryeministri ka dhënë lajmin e mirë se në shtator do të nisë puna për Lungomaren në qytetin e Sarandës dhe ...

Rama jep lajmin: Në shtator nis puna për vijën bregdetare në Sarandë
TIRANË Kryeministri Edi Rama deklaron se në shtator do të nisë puna për një tjetër lungomare. Bëhet fjalë për qytetin e Sarandës, do të ketë një vijë bregdetare ashtu si Vlora. Kryeministri thotë se procedura ka ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 09:57
TIRANË Kryeministri Edi Rama deklaron se në shtator do të nisë puna për një tjetër lungomare. Bëhet fjalë për qytetin e Sarandës, do të ketë një vijë bregdetare ashtu si Vlora. Kryeministri thotë se procedura ka ...

Pas Vlorës, radhën e ka Saranda/Rama: Investim i madh përgjatë vijës bregdetare
Kryeminsitri Edi Rama me anë të një postimi në faqen e tij në facebook, ka njoftuar se së shpejt një investim i madh është planifikuar për qytetin e Sarandës. Njësoj si Lungomarja që transformoi Vlorën, projekti për ...
Dritare | 18-Aug-2019 11:24
Kryeminsitri Edi Rama me anë të një postimi në faqen e tij në facebook, ka njoftuar se së shpejt një investim i madh është planifikuar për qytetin e Sarandës. Njësoj si Lungomarja që transformoi Vlorën, projekti për ...

Rama zbulon projektin, në shtator nis puna për ndërtimin e veprës së rëndësishme
Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetet sociale, ka zbuluar projektin e ndërtimit të vijës bregdetare në Sarandë. Duke u shprehur entuziast për transfrormimin që sipas tij ka marrë qyteti I Vlorës falë ...
Lajmi i Fundit | 18-Aug-2019 10:35
Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetet sociale, ka zbuluar projektin e ndërtimit të vijës bregdetare në Sarandë. Duke u shprehur entuziast për transfrormimin që sipas tij ka marrë qyteti I Vlorës falë ...

Rama prezanton projektin e ri për Sarandën dhe tregon kur nis puna
Në muajin shtator do të nisë projekti për vijën bregdetare të Sarandës. Kryeministri Edi Rama shkruan se kanë përfunduar procedurat, ndërsa publikon edhe disa foto të projektit. “Sapo ka përfunduar procedura dhe nis në ...
EkonomiaOnline | 18-Aug-2019 10:26
Në muajin shtator do të nisë projekti për vijën bregdetare të Sarandës. Kryeministri Edi Rama shkruan se kanë përfunduar procedurat, ndërsa publikon edhe disa foto të projektit. “Sapo ka përfunduar procedura dhe nis në ...

FOTOT nga projekti, Rama: Ky investim do ndryshojë faqen e Sarandës turistike, në shtator nis puna
Kryeministri Edi Rama ka dhënë një lajm të mirë për qytetarët e Sarandës dhe jo vetëm. Në një shënim në facebook Rama bën me dije se sapo ka përfunduar procedura dhe nis në shtator puna, për projektin e vijës bregdetare ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 09:53
Kryeministri Edi Rama ka dhënë një lajm të mirë për qytetarët e Sarandës dhe jo vetëm. Në një shënim në facebook Rama bën me dije se sapo ka përfunduar procedura dhe nis në shtator puna, për projektin e vijës bregdetare ...

Rama jep lajmin e mirë: Në shtator nis puna për vijën bregdetare në Sarandë
Kryeministri Edi Rama deklaron se në shtator do të nisë puna për një tjetër lungomare. Bëhet fjalë për qytetin e Sarandës, do të ketë një vijë bregdetare ashtu si Vlora. Kryeministri thotë se procedura ka përfunduar dhe ...
Lexo | 18-Aug-2019 10:15
Kryeministri Edi Rama deklaron se në shtator do të nisë puna për një tjetër lungomare. Bëhet fjalë për qytetin e Sarandës, do të ketë një vijë bregdetare ashtu si Vlora. Kryeministri thotë se procedura ka përfunduar dhe ...

Rama prezanton projektin e ri për Sarandën dhe tregon kur nis puna
Në muajin shtator do të nisë projekti për vijën bregdetare të Sarandës. Kryeministri Edi Rama shkruan se kanë përfunduar procedurat, ndërsa publikon edhe disa foto të projektit. “Sapo ka përfunduar procedura dhe nis në ...
Zeri | 18-Aug-2019 10:14
Në muajin shtator do të nisë projekti për vijën bregdetare të Sarandës. Kryeministri Edi Rama shkruan se kanë përfunduar procedurat, ndërsa publikon edhe disa foto të projektit. “Sapo ka përfunduar procedura dhe nis në ...

Fotot e projektit-Si do të jetë “Lungomare” e Sarandës. Kryeministri njofton: Në shtator nis puna. Transformim si Vlora
Kryeministri Edi Rama njofton se sapo ka përfunduar procedura dhe nis në shtator puna, për projektin e vijës bregdetare të Sarandës. “Njësoj siç Lungomarja transformoi Vlorën, ky investim do të ndryshojë faqen e ...
ScanTv | 18-Aug-2019 10:14
Kryeministri Edi Rama njofton se sapo ka përfunduar procedura dhe nis në shtator puna, për projektin e vijës bregdetare të Sarandës. “Njësoj siç Lungomarja transformoi Vlorën, ky investim do të ndryshojë faqen e ...

Pas Vlorës, Rama: Nga shtatori një tjetër ‘Lungomare’
Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se nga shtatori nis puna për projektin e e vijës bregdetare të Sarandës. Në një status në rrjetet sociale, kryeministri thotë se projekti për vijën bregdetare të Sarandës ka ...
Politiko | 18-Aug-2019 10:14
Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se nga shtatori nis puna për projektin e e vijës bregdetare të Sarandës. Në një status në rrjetet sociale, kryeministri thotë se projekti për vijën bregdetare të Sarandës ka ...

Rama prezanton projektin e ri për Sarandën dhe tregon kur nis puna
Në muajin shtator do të nisë projekti për vijën bregdetare të Sarandës. Kryeministri Edi Rama shkruan se kanë përfunduar procedurat, ndërsa publikon edhe disa foto të projektit. “Sapo ka përfunduar procedura dhe nis në ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 10:14
Në muajin shtator do të nisë projekti për vijën bregdetare të Sarandës. Kryeministri Edi Rama shkruan se kanë përfunduar procedurat, ndërsa publikon edhe disa foto të projektit. “Sapo ka përfunduar procedura dhe nis në ...

Informaliteti/ Dhjetëra biznese të mbyllura në Sarandë, Rama publikon fotot
Autoritetet ligjzbatuese, po vijojnë me “dorë të hekurt” luftën kundër informalitetit në qytetin jugor të Sarandës. Kryeministri Edi Rama, ka publikuar një sërë fotosh, të bizneseve të mbyllura në Sarandë, dhe shprehet ...
Dritare | 17-Aug-2019 21:06
Autoritetet ligjzbatuese, po vijojnë me “dorë të hekurt” luftën kundër informalitetit në qytetin jugor të Sarandës. Kryeministri Edi Rama, ka publikuar një sërë fotosh, të bizneseve të mbyllura në Sarandë, dhe shprehet ...

“Abuzues përsëritës”, aksioni anti-informalitet bllokon hotele e banesa në Sarandë
Disa hotele janë bllokuar pasi nuk kanë paguar detyrimet përkatëse ndaj shtetit. Një veprim i tillë është marrë në kuadër të aksionit kundër informalitetit, i cili ka nisur në muajin gusht dhe në fokus të tij është zona ...
Gazeta Dita | 17-Aug-2019 20:54
Disa hotele janë bllokuar pasi nuk kanë paguar detyrimet përkatëse ndaj shtetit. Një veprim i tillë është marrë në kuadër të aksionit kundër informalitetit, i cili ka nisur në muajin gusht dhe në fokus të tij është zona ...

Lufta ndaj informalitetit, Rama: Përshkallëzohet goditja në Sarandë
mapo.al Disa hotele janë bllokuar pasi nuk kanë paguar detyrimet përkatëse ndaj shtetit. Një veprim i tillë është marrë në kuadër të aksionit kundër informalitetit, i cili ka nisur në muajin gusht dhe në fokus të tij ...
Mapo | 17-Aug-2019 18:39
mapo.al Disa hotele janë bllokuar pasi nuk kanë paguar detyrimet përkatëse ndaj shtetit. Një veprim i tillë është marrë në kuadër të aksionit kundër informalitetit, i cili ka nisur në muajin gusht dhe në fokus të tij ...

Rama: Po goditet informaliteti
Përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka publikuar disa fotografi nga Saranda, ku shfaqen disa godina të mbyllura, fill pas kontrolleve tatimore. Sipas Ramës, fokusi ...
Flaka | 17-Aug-2019 20:53
Përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka publikuar disa fotografi nga Saranda, ku shfaqen disa godina të mbyllura, fill pas kontrolleve tatimore. Sipas Ramës, fokusi ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved