ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 18:20

Sanchez bëhet gati për testet mjekësore te Interi

Sanchez bëhet gati për testet mjekësore te Interi
Alexis Sanchez pritet t’i nënshtrohet testeve mjekësore te Interi të martën pasi ka rënë dakord për një huazim me opsionin për ta blerë në fund të sezonit për 15 milionë euro dhe me Manchester Unitedin që do t’i paguajë ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 18:25
Alexis Sanchez pritet t’i nënshtrohet testeve mjekësore te Interi të martën pasi ka rënë dakord për një huazim me opsionin për ta blerë në fund të sezonit për 15 milionë euro dhe me Manchester Unitedin që do t’i paguajë ...

Pogba qëndron në Manchester
Pogba tha se e ardhmja e tij është një pikëpyetje e madhe pas fitores së Unitedit 4:0 kundër Chelseat në ndeshjen hapëse të Premierligës më 11 gusht, transmeton Gazeta Express, përcjellë gazeta KOHA. Derisa afati ...
Koha.mk | 19-Aug-2019 10:19
Pogba tha se e ardhmja e tij është një pikëpyetje e madhe pas fitores së Unitedit 4:0 kundër Chelseat në ndeshjen hapëse të Premierligës më 11 gusht, transmeton Gazeta Express, përcjellë gazeta KOHA. Derisa afati ...

Alexis Sanchez gjithnjë e më afër Interit, transferimi drejt finalizimit
Interi është shumë afër për të mbyllur një marrëveshje për sulmuesin e Manchester Unitedit, Alexis Sanchez. Të shtunën mbrëma u raportua se Sanchez kishte rënë dakord me Interin dhe Gianluca Di Marzio shtoi se bisedimet ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 17:46
Interi është shumë afër për të mbyllur një marrëveshje për sulmuesin e Manchester Unitedit, Alexis Sanchez. Të shtunën mbrëma u raportua se Sanchez kishte rënë dakord me Interin dhe Gianluca Di Marzio shtoi se bisedimet ...

Pogba qëndron në Manchester United, thotë Solskjaer
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, këmbëngul se Paul Pogba do të qëndrojnë në Old Trafford përkundër interesimit të madh për të nga Real Madridi dhe Juventusi. Pogba tha se e ardhmja e tij është një ...
Kosova Sot | 19-Aug-2019 09:57
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, këmbëngul se Paul Pogba do të qëndrojnë në Old Trafford përkundër interesimit të madh për të nga Real Madridi dhe Juventusi. Pogba tha se e ardhmja e tij është një ...

Pogba qëndron në Manchester United, thotë Solskjaer
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, këmbëngul se Paul Pogba do të qëndrojnë në Old Trafford përkundër interesimit të madh për të nga Real Madridi dhe Juventusi. Pogba tha se e ardhmja e tij është një ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 09:49
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, këmbëngul se Paul Pogba do të qëndrojnë në Old Trafford përkundër interesimit të madh për të nga Real Madridi dhe Juventusi. Pogba tha se e ardhmja e tij është një ...

Pogba te Real Madrid? Konfirmon gjithçka Solskjaer
Pogba tha se një ‘pikë shënimi mbetet’ mbi të ardhmen e tij pas fitores 4-0 të Unitedit ndaj Chelseat në ndeshjen e tyre të parë në Premierligë më 11 gusht. Ndërsa afati kalimtar në Premierligë tashmë është mbyllur, ...
Lajminet | 19-Aug-2019 08:04
Pogba tha se një ‘pikë shënimi mbetet’ mbi të ardhmen e tij pas fitores 4-0 të Unitedit ndaj Chelseat në ndeshjen e tyre të parë në Premierligë më 11 gusht. Ndërsa afati kalimtar në Premierligë tashmë është mbyllur, ...

Alexis Sanchez gjithnjë e më afër Interit, transferimi drejt finalizimit
Interi është shumë afër për të mbyllur një marrëveshje për sulmuesin e Manchester Unitedit, Alexis Sanchez. Të shtunën mbrëma u raportua se Sanchez kishte rënë dakord me Interin dhe Gianluca Di Marzio shtoi se bisedimet ...
E Dua Sportin | 18-Aug-2019 18:59
Interi është shumë afër për të mbyllur një marrëveshje për sulmuesin e Manchester Unitedit, Alexis Sanchez. Të shtunën mbrëma u raportua se Sanchez kishte rënë dakord me Interin dhe Gianluca Di Marzio shtoi se bisedimet ...

Sanchez bëhet gati për testet mjekësore te Interi
Alexis Sanchez pritet t’i nënshtrohet testeve mjekësore te Interi të martën pasi ka rënë dakord për një huazim me opsionin për ta blerë në fund të sezonit për 15 milionë euro dhe me Manchester Unitedin që do t’i paguajë ...
E Dua Sportin | 18-Aug-2019 18:59
Alexis Sanchez pritet t’i nënshtrohet testeve mjekësore te Interi të martën pasi ka rënë dakord për një huazim me opsionin për ta blerë në fund të sezonit për 15 milionë euro dhe me Manchester Unitedin që do t’i paguajë ...

Taktika e Interit për transferimin e Alexis Sanchez
Inter dhe Manchester United janë gati të mbyllin një tjetër marrëveshje pas asaj për Romelu Lukaku-n. Klubio zikaltër pasi siguroi gjigandin belg po mendon për të afruar një tjetër sulmues të ‘djajve’, bëhet fjalë për ...
Lexo | 18-Aug-2019 18:55
Inter dhe Manchester United janë gati të mbyllin një tjetër marrëveshje pas asaj për Romelu Lukaku-n. Klubio zikaltër pasi siguroi gjigandin belg po mendon për të afruar një tjetër sulmues të ‘djajve’, bëhet fjalë për ...

18:21 Inter përgatitet për t’i bërë testet mjekësore Alexisit Alexis Sanchez pritet që ti bëj testet...
Alexis Sanchez pritet që ti bëj testet mjekësore të Interi më se largu të martën pasi që është pajtuar për t’u huazuar si lojtar i lirë me 15 milionë euro për ta blerë kurse Manchester United do të paguajnë 75 për qind ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 18:26
Alexis Sanchez pritet që ti bëj testet mjekësore të Interi më se largu të martën pasi që është pajtuar për t’u huazuar si lojtar i lirë me 15 milionë euro për ta blerë kurse Manchester United do të paguajnë 75 për qind ...

Inter përgatitet për t’i bërë testet mjekësore Alexisit
Alexis Sanchez pritet që ti bëj testet mjekësore të Interi më se largu të martën pasi që është pajtuar për t’u huazuar si lojtar i lirë me 15 milionë euro për ta blerë kurse Manchester United do të paguajnë 75 për qind ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 18:25
Alexis Sanchez pritet që ti bëj testet mjekësore të Interi më se largu të martën pasi që është pajtuar për t’u huazuar si lojtar i lirë me 15 milionë euro për ta blerë kurse Manchester United do të paguajnë 75 për qind ...

Alexis Sanchez gjithnjë e më afër Interit, transferimi drejt finalizimit
Interi është shumë afër për të mbyllur një marrëveshje për sulmuesin e Manchester Unitedit, Alexis Sanchez. Të shtunën mbrëma u raportua se Sanchez kishte rënë dakord me Interin dhe Gianluca Di Marzio shtoi se bisedimet ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 17:54
Interi është shumë afër për të mbyllur një marrëveshje për sulmuesin e Manchester Unitedit, Alexis Sanchez. Të shtunën mbrëma u raportua se Sanchez kishte rënë dakord me Interin dhe Gianluca Di Marzio shtoi se bisedimet ...

Sanchez ka udhëtuar në Milano për ta diskutuar transferimin në Inter
Alexis Sanchez ka udhëtuar në Milano ditët e fundit për të diskutuar një lëvizje të mundshme në Inter. Sky Italia pretendoi se Alexis Sanchez është afër një transferimi te Interi dhe agjenti i tij ka fluturuar në ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 17:37
Alexis Sanchez ka udhëtuar në Milano ditët e fundit për të diskutuar një lëvizje të mundshme në Inter. Sky Italia pretendoi se Alexis Sanchez është afër një transferimi te Interi dhe agjenti i tij ka fluturuar në ...

Interi arrinë marrëveshje me Alexis
Interi ka arritur marrëveshje personale me Alexis Sanchez. Neruazurët tani janë në bisedme me Manchester United për të i bindur që ta lënë kilianin të [...]
VeqSport | 18-Aug-2019 15:44
Interi ka arritur marrëveshje personale me Alexis Sanchez. Neruazurët tani janë në bisedme me Manchester United për të i bindur që ta lënë kilianin të [...]

Sanchez do t’i bashkohet Interit
Sulmuesi kilian, Alexis Sanchez, ka vendosur t’i japë fund makthit në Manchester United. Futbollisti 30 vjeçar ka pranuar kushtet e skuadrës Inter Milan dhe së shpejti do të bëhet pjesë e saj, shkruan Goal, transmeton ...
EkonomiaOnline | 18-Aug-2019 12:38
Sulmuesi kilian, Alexis Sanchez, ka vendosur t’i japë fund makthit në Manchester United. Futbollisti 30 vjeçar ka pranuar kushtet e skuadrës Inter Milan dhe së shpejti do të bëhet pjesë e saj, shkruan Goal, transmeton ...

Sanchez do t’i bashkohet Interit (VIDEO)
Sulmuesi kilian, Alexis Sanchez, ka vendosur t’i japë fund makthit në Manchester United. Futbollisti 30 vjeçar ka pranuar kushtet e skuadrës Inter Milan dhe së shpejti do të bëhet pjesë e saj, shkruan Goal, transmeton ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 12:24
Sulmuesi kilian, Alexis Sanchez, ka vendosur t’i japë fund makthit në Manchester United. Futbollisti 30 vjeçar ka pranuar kushtet e skuadrës Inter Milan dhe së shpejti do të bëhet pjesë e saj, shkruan Goal, transmeton ...

Sanchez e refuzon ofertën e Romës
Sulmuesi kilian, Alexis Sanchez, e ka hedhur poshtë mundësinë për t’u larguar nga skuadra Manchester United. Djajtë e Kuq kanë shprehur gatishmërinë që ta paguajnë rreth 600 mijë euro në javë, nëse Sanchez pajtohet që ...
InFokusi | 18-Aug-2019 11:31
Sulmuesi kilian, Alexis Sanchez, e ka hedhur poshtë mundësinë për t’u larguar nga skuadra Manchester United. Djajtë e Kuq kanë shprehur gatishmërinë që ta paguajnë rreth 600 mijë euro në javë, nëse Sanchez pajtohet që ...

Alexis Sanchez merret vesh me Interin
Sanchez mund të rikthehet në Serie A. Sipas asaj që raporton Sky Sport Italia, Alexis ka arritur marrëveshje personale me Interin, agjenti i lojtarit ka fluturuar për Manchester për të zgjidhur gjithçka me “Djajtë e ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 11:25
Sanchez mund të rikthehet në Serie A. Sipas asaj që raporton Sky Sport Italia, Alexis ka arritur marrëveshje personale me Interin, agjenti i lojtarit ka fluturuar për Manchester për të zgjidhur gjithçka me “Djajtë e ...

Sanchez e refuzon ofertën e Romës
Sulmuesi kilian, Alexis Sanchez, e ka hedhur poshtë mundësinë për t’u larguar nga skuadra Manchester United. Djajtë e Kuq kanë shprehur gatishmërinë që ta paguajnë rreth 600 mijë euro në javë, nëse Sanchez pajtohet që ...
EkonomiaOnline | 18-Aug-2019 11:01
Sulmuesi kilian, Alexis Sanchez, e ka hedhur poshtë mundësinë për t’u larguar nga skuadra Manchester United. Djajtë e Kuq kanë shprehur gatishmërinë që ta paguajnë rreth 600 mijë euro në javë, nëse Sanchez pajtohet që ...

Sanchez e refuzon ofertën e Romës (VIDEO)
Sulmuesi kilian, Alexis Sanchez, e ka hedhur poshtë mundësinë për t’u larguar nga skuadra Manchester United. Djajtë e Kuq kanë shprehur gatishmërinë që ta paguajnë rreth 600 mijë euro në javë, nëse Sanchez pajtohet që ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 10:29
Sulmuesi kilian, Alexis Sanchez, e ka hedhur poshtë mundësinë për t’u larguar nga skuadra Manchester United. Djajtë e Kuq kanë shprehur gatishmërinë që ta paguajnë rreth 600 mijë euro në javë, nëse Sanchez pajtohet që ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved