ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 07:01

Partizani fiton Superkupën e Shqipërisë, mposht Kukësin 4-2 në kohën shtesë

Partizani fiton Superkupën e Shqipërisë, mposht Kukësin 4-2 në kohën shtesë
Partizani është fituesi i Superkupës së Shqipërisë pasi në finale mposhti Kukësin.
Top Channel | 18-Aug-2019 22:25
Partizani është fituesi i Superkupës së Shqipërisë pasi në finale mposhti Kukësin.

Partizani fiton Superkupën, në finale ka mundur Kukësin me me rezultatin 4-2
Edicioni i 26-të i Kupës së Shqipërisë ka si fitues Partizanin. Të kuqtë e drejtuar nga Lerda kanë arritur të sigurojnë kështu një tjetër trofe, pas atij të kampionit të Shqipërisë. Në finale, Partizani ka mundur 4-2 ...
RTSH | 19-Aug-2019 09:33
Edicioni i 26-të i Kupës së Shqipërisë ka si fitues Partizanin. Të kuqtë e drejtuar nga Lerda kanë arritur të sigurojnë kështu një tjetër trofe, pas atij të kampionit të Shqipërisë. Në finale, Partizani ka mundur 4-2 ...

Trajneri i Partizanit braktis intervistën, “po bëni pyetje të hidhni poshtë vlerat e futbollistëve të mi”
Franco Lerda, trajneri i Partizanit, e ka bërë sërish. Ashtu si ndodhi në sfidën e luajtur nga skuadra e Partizanit në Azerbajxhan, edhe këtë herë ka braktisur intervistën me RTSH teksa po pyetej në lidhje me ndryshimet ...
PortaliOnline | 19-Aug-2019 08:11
Franco Lerda, trajneri i Partizanit, e ka bërë sërish. Ashtu si ndodhi në sfidën e luajtur nga skuadra e Partizanit në Azerbajxhan, edhe këtë herë ka braktisur intervistën me RTSH teksa po pyetej në lidhje me ndryshimet ...

Super Brajan Braun, Partizani fiton Superkupën e Shqipërisë
Menjëherë pas ekzekutimit të “Himnit të Flamurit”, ka startuar në “Elbasan Arena” finalja e Superkupës së Shqipërisë, ku përballen Partizani kampion dhe Kukësi si fitues i Kupës. Trajneri italian i kryeqytetasve ka ...
E Dua Sportin | 19-Aug-2019 01:39
Menjëherë pas ekzekutimit të “Himnit të Flamurit”, ka startuar në “Elbasan Arena” finalja e Superkupës së Shqipërisë, ku përballen Partizani kampion dhe Kukësi si fitues i Kupës. Trajneri italian i kryeqytetasve ka ...

Partizani me Belicën fitojnë SuperKupën e Shqipërisë
Partizani i Egzon Belicës ka fituar SuperKupën e Shqipërisë, teksa sonte në ndeshjen e zhvilluar në “Elbasan Arena” në finalen e madhe mundi Kukësin me rezultatin 4:2, edhe atë pas kohës shtesë, pasi ndeshja në kohën e ...
InfoSport.mk | 19-Aug-2019 00:10
Partizani i Egzon Belicës ka fituar SuperKupën e Shqipërisë, teksa sonte në ndeshjen e zhvilluar në “Elbasan Arena” në finalen e madhe mundi Kukësin me rezultatin 4:2, edhe atë pas kohës shtesë, pasi ndeshja në kohën e ...

Mane bën gjestin e madh, i kërkon falje ish klubit të tij që i shënoi gol në fundjavë
Partizani është fituesi i Superkupës së Shqipërisë pasi në finale mposhti Kukësin në ‘Elbasan Arena’. Skuadra nga Tirana e nisi me shumë ritëm ndeshjen duke shënuar me anë të Malajt në minutën e pestë, derisa Kukësi ...
GazetaBlic | 19-Aug-2019 00:04
Partizani është fituesi i Superkupës së Shqipërisë pasi në finale mposhti Kukësin në ‘Elbasan Arena’. Skuadra nga Tirana e nisi me shumë ritëm ndeshjen duke shënuar me anë të Malajt në minutën e pestë, derisa Kukësi ...

Superkupa e Shqipërisë/ Partizani përmbys Kukësin dhe e nis sezonin me trofe
Superkupa e Shqipërisë është e Partizanit. Të kuqtë mposhtën 4-2 Kukësin në “Elbasan Arena” në një sfidë që dhuroi gola dhe emocione, ndonëse u pa qartë se të dyja skuadrat rivale nuk ishin në kondicionin e plotë fizik, ...
Telegraf | 18-Aug-2019 22:02
Superkupa e Shqipërisë është e Partizanit. Të kuqtë mposhtën 4-2 Kukësin në “Elbasan Arena” në një sfidë që dhuroi gola dhe emocione, ndonëse u pa qartë se të dyja skuadrat rivale nuk ishin në kondicionin e plotë fizik, ...

Superkupa e Shqipërisë shkon në vitrinën e Partizanit Partizani është fituesi i Superkupës së Shqipërisë pasi në finale mposhti Kukësin në ‘Elbasan Arena’. Skuadra nga Tirana e nisi me shumë ritëm ndeshjen duke shënuar me...
Partizani është fituesi i Superkupës së Shqipërisë pasi në finale mposhti Kukësin në ‘Elbasan Arena’. Skuadra nga Tirana e nisi me shumë ritëm ndeshjen duke shënuar me anë të Malajt në minutën e pestë, derisa Kukësi ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 23:46
Partizani është fituesi i Superkupës së Shqipërisë pasi në finale mposhti Kukësin në ‘Elbasan Arena’. Skuadra nga Tirana e nisi me shumë ritëm ndeshjen duke shënuar me anë të Malajt në minutën e pestë, derisa Kukësi ...

Superkupa e Shqipërisë shkon në vitrinën e Partizanit
Partizani është fituesi i Superkupës së Shqipërisë pasi në finale mposhti Kukësin në ‘Elbasan Arena’. Skuadra nga Tirana e nisi me shumë ritëm ndeshjen duke shënuar me anë të Malajt në minutën e pestë, derisa Kukësi ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 23:37
Partizani është fituesi i Superkupës së Shqipërisë pasi në finale mposhti Kukësin në ‘Elbasan Arena’. Skuadra nga Tirana e nisi me shumë ritëm ndeshjen duke shënuar me anë të Malajt në minutën e pestë, derisa Kukësi ...

Partizani e nis me trofe sezonin, fiton Superkulën e Shqipërisë
Gol dhe emocione në Superkupën shqiptare. Partizani dhe Kukësi e fillojnë më së miri sezonin me atë qenë fakt është akti i fundit i sezonit të kaluar, me 6 gola dhe zbulimin e Brian Brown, sulmuesit që i vetëm ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 21:46
Gol dhe emocione në Superkupën shqiptare. Partizani dhe Kukësi e fillojnë më së miri sezonin me atë qenë fakt është akti i fundit i sezonit të kaluar, me 6 gola dhe zbulimin e Brian Brown, sulmuesit që i vetëm ...

Partizani fiton Superkupën e Shqipërisë, mposht Kukësin 4-2 në kohën shtesë
Partizani është fituesi i Superkupës së Shqipërisë pasi në finale mposhti Kukësin. Në ndeshjen e luajtur në ‘Elbasan Arena’ Partizani e nisi me shumë ritëm ndeshjen duke shënuar me anë të Mala-jt në minutën e 5. Kukësi ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 23:31
Partizani është fituesi i Superkupës së Shqipërisë pasi në finale mposhti Kukësin. Në ndeshjen e luajtur në ‘Elbasan Arena’ Partizani e nisi me shumë ritëm ndeshjen duke shënuar me anë të Mala-jt në minutën e 5. Kukësi ...

Partizani fiton Superkupën e Shqipërisë
Partizani është fituesi i Superkupës së Shqipërisë pasi në finale mposhti Kukësin në ‘Elbasan Arena’.
Kosova Press | 18-Aug-2019 23:11
Partizani është fituesi i Superkupës së Shqipërisë pasi në finale mposhti Kukësin në ‘Elbasan Arena’.

Super Brajan Braun, Partizani fiton Superkupën e Shqipërisë
Menjëherë pas ekzekutimit të “Himnit të Flamurit”, ka startuar në “Elbasan Arena” finalja e Superkupës së Shqipërisë, ku përballen Partizani kampion dhe Kukësi si fitues i Kupës. Trajneri italian i kryeqytetasve ka ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 21:44
Menjëherë pas ekzekutimit të “Himnit të Flamurit”, ka startuar në “Elbasan Arena” finalja e Superkupës së Shqipërisë, ku përballen Partizani kampion dhe Kukësi si fitues i Kupës. Trajneri italian i kryeqytetasve ka ...

Superkupa/ 90 minutat mbyllen barazim, shtyhet ndeshja
Partizani dhe Kukësi janë duke luajtur finale në “Elbasan Arena” në një përballje të fortë që duket se nuk ka mbarim. Të dy pjesët kanë përfunduar 2-2 ndërsa tanimë ka nisur pjesa shtesë prej 30 minutash. FORMACIONET ...
Dritare | 18-Aug-2019 22:48
Partizani dhe Kukësi janë duke luajtur finale në “Elbasan Arena” në një përballje të fortë që duket se nuk ka mbarim. Të dy pjesët kanë përfunduar 2-2 ndërsa tanimë ka nisur pjesa shtesë prej 30 minutash. FORMACIONET ...

Përfundon ndeshja dramatike në Tiranë: Partizani mposht Kukësin për ta fituar Superkupën e Shqipërisë
Partizani e ka fituar Superkupën e Shqipërisë, pasi e ka mposhtur Kukësin me rezultat 4-2 në stadiumin “Selman Stërmasi” në Tiranë. Vendasit ishin të parët që kaluan në epërsi qysh në minutën e pestë me golin e shënuar ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 21:52
Partizani e ka fituar Superkupën e Shqipërisë, pasi e ka mposhtur Kukësin me rezultat 4-2 në stadiumin “Selman Stërmasi” në Tiranë. Vendasit ishin të parët që kaluan në epërsi qysh në minutën e pestë me golin e shënuar ...

Partizani shpallet kampion, mund Kukësin
Partizani u shpall kampion i Superkupës së Shqipërisë, teksa mundi në finale me shifrat 4-2 Kukësin, në takimin e luajtur në “Elbasan Arena”. Dy pjesët e para u mbyllën me rezultatin 2-2, ndërsa ndehja shkoi në 30 ...
Dritare | 18-Aug-2019 22:48
Partizani u shpall kampion i Superkupës së Shqipërisë, teksa mundi në finale me shifrat 4-2 Kukësin, në takimin e luajtur në “Elbasan Arena”. Dy pjesët e para u mbyllën me rezultatin 2-2, ndërsa ndehja shkoi në 30 ...

Superkupa/Pjesa 1: Musta i përgjigjet Malës, Partizani-Kukësi 1-1
Menjëherë pas ekzekutimit të “Himnit të Flamurit”, ka startuar në “Elbasan Arena” finalja e Superkupës së Shqipërisë, ku përballen Partizani kampion dhe Kukësi si fitues i Kupës. Trajneri italian i kryeqytetasve ka ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 19:54
Menjëherë pas ekzekutimit të “Himnit të Flamurit”, ka startuar në “Elbasan Arena” finalja e Superkupës së Shqipërisë, ku përballen Partizani kampion dhe Kukësi si fitues i Kupës. Trajneri italian i kryeqytetasve ka ...

Trajneri nxehet me gazetaren shqiptare: Nuk dini të bëni pyetje
Trajneri i Partizanit, Franko Lerda, foli për mikrofonin e “Rtsh” pas fitores së Superkupës ndaj Partizanit, ku teksa foli për lojën dhe për kampionatin në tërësi, u tërbua në fund të intervistës, dhe u largua duke mos ...
Zeri | 18-Aug-2019 22:33
Trajneri i Partizanit, Franko Lerda, foli për mikrofonin e “Rtsh” pas fitores së Superkupës ndaj Partizanit, ku teksa foli për lojën dhe për kampionatin në tërësi, u tërbua në fund të intervistës, dhe u largua duke mos ...

Nis finalja, Partizani dhe Kukësi duan triumfin në Superkupë
Menjëherë pas ekzekutimit të “Himnit të Flamurit”, ka startuar në “Elbasan Arena” finalja e Superkupës së Shqipërisë, ku përballen Partizani kampion dhe Kukësi si fitues i Kupës. Trajneri italian i kryeqytetasve ka ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 19:02
Menjëherë pas ekzekutimit të “Himnit të Flamurit”, ka startuar në “Elbasan Arena” finalja e Superkupës së Shqipërisë, ku përballen Partizani kampion dhe Kukësi si fitues i Kupës. Trajneri italian i kryeqytetasve ka ...

Partizani fiton Superkupën e Shqipërisë
Partizani u shpall kampion i Superkupës së Shqipërisë, teksa mundi në finale me shifrat 4-2 Kukësin, në takimin e luajtur në “Elbasan Arena”. Takimi nisi menjëherë me një goditje të Asanit, por e cila u ndal nga Avdyli. ...
Gazeta Dita | 18-Aug-2019 22:08
Partizani u shpall kampion i Superkupës së Shqipërisë, teksa mundi në finale me shifrat 4-2 Kukësin, në takimin e luajtur në “Elbasan Arena”. Takimi nisi menjëherë me një goditje të Asanit, por e cila u ndal nga Avdyli. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved