ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 07:52

Paraqitja e dobët nga Willian ndaj Leicesterit i acaron shumë tifozët e Chelseat

Paraqitja e dobët nga Willian ndaj Leicesterit i acaron shumë tifozët e Chelseat
Chelsea barazoi 1-1 ndaj Leicester Cityt në rikthimin e Frank Lampardit për herët të parë në ‘Stamford Bridge’ si trajner. Mason Mount u dha Bluve epërsinë me golin e shënuar pas vetëm shtatë minutash lojë, mirëpo në ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 00:10
Chelsea barazoi 1-1 ndaj Leicester Cityt në rikthimin e Frank Lampardit për herët të parë në ‘Stamford Bridge’ si trajner. Mason Mount u dha Bluve epërsinë me golin e shënuar pas vetëm shtatë minutash lojë, mirëpo në ...

Wilfred Ndidi e komenton gabimin te goli i Chelseat
Wilfred Ndidi ishte protagonisti kryesor i takimit ndërmjet Chelseat dhe Leicester Cityt që përfundoi me rezultat të barabartë (1-1). Fillimisht, ai gaboi rëndë në minutën e shtatë kur Mason Mount ia rrëmbeu topin dhe e ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 21:05
Wilfred Ndidi ishte protagonisti kryesor i takimit ndërmjet Chelseat dhe Leicester Cityt që përfundoi me rezultat të barabartë (1-1). Fillimisht, ai gaboi rëndë në minutën e shtatë kur Mason Mount ia rrëmbeu topin dhe e ...

Paraqitja e dobët nga Willian ndaj Leicesterit i acaron shumë tifozët e Chelseat
Chelsea barazoi 1-1 ndaj Leicester Cityt në rikthimin e Frank Lampardit për herët të parë në ‘Stamford Bridge’ si trajner. Mason Mount u dha Bluve epërsinë me golin e shënuar pas vetëm shtatë minutash lojë, mirëpo në ...
E Dua Sportin | 19-Aug-2019 01:39
Chelsea barazoi 1-1 ndaj Leicester Cityt në rikthimin e Frank Lampardit për herët të parë në ‘Stamford Bridge’ si trajner. Mason Mount u dha Bluve epërsinë me golin e shënuar pas vetëm shtatë minutash lojë, mirëpo në ...

Chelsea i Lampardit s’di të fitojë, i merr pikë Leicesteri
Tjetër rezultat zhgënjyes për Chelsea-n e Londrës në këtë fillim sezoni. Pasi humbi thellë 4-0 në sfidën e parë të Premier League-s me Manchester United dhe u mposht me 11-metërsha nga Liverpooli në Superkupën e Euorpës ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 20:00
Tjetër rezultat zhgënjyes për Chelsea-n e Londrës në këtë fillim sezoni. Pasi humbi thellë 4-0 në sfidën e parë të Premier League-s me Manchester United dhe u mposht me 11-metërsha nga Liverpooli në Superkupën e Euorpës ...

Luiz më në fund shpjegoi arsyen e largimit nga Chelsea
Braziliani arriti në Chelsea në vitin 2011, dhe pas tri vitesh u transferua te PSG, për t’u kthyer në ‘Stamford Bridge’ në vitin 2016. Disa muaj më parë, Luiz nënshkroi kontratë të re me Chelsea, dhe u mundua se ai do ...
Lajminet | 18-Aug-2019 23:26
Braziliani arriti në Chelsea në vitin 2011, dhe pas tri vitesh u transferua te PSG, për t’u kthyer në ‘Stamford Bridge’ në vitin 2016. Disa muaj më parë, Luiz nënshkroi kontratë të re me Chelsea, dhe u mundua se ai do ...

?Lampard nuk i ecën mirë, Chelsea vetëm barazim kundër Leicester
Starti i Premierë Ligës nuk shkon mbarë për trajnerin e ri Chelsea luajti baras me Leicester 1:1, megjithëse udhëhoqi herët dhe për pjesën më të madhe të ndeshjes kontrolloi lojën dhe rezultatin. Mason Mount solli ‘të ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 23:11
Starti i Premierë Ligës nuk shkon mbarë për trajnerin e ri Chelsea luajti baras me Leicester 1:1, megjithëse udhëhoqi herët dhe për pjesën më të madhe të ndeshjes kontrolloi lojën dhe rezultatin. Mason Mount solli ‘të ...

Tifozët e Chelseat përleshen mes vete pas barazimit me Leicesterin
Sigurimi i stadiumit të Chelseat u detyruan të ndërhynin në përleshjen që u zhvillua në mes të tifozëve blu, pas barazimit 1-1 ndaj Leicesterit. Tifozët e skuadrës londineze duke se nuk ishin të kënaqur me rezultatin që ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 20:59
Sigurimi i stadiumit të Chelseat u detyruan të ndërhynin në përleshjen që u zhvillua në mes të tifozëve blu, pas barazimit 1-1 ndaj Leicesterit. Tifozët e skuadrës londineze duke se nuk ishin të kënaqur me rezultatin që ...

Wilfred Ndidi e komenton gabimin te goli i Chelseat
Wilfred Ndidi ishte protagonisti kryesor i takimit ndërmjet Chelseat dhe Leicester Cityt që përfundoi me rezultat të barabartë (1-1). Fillimisht, ai gaboi rëndë në minutën e shtatë kur Mason Mount ia rrëmbeu topin dhe e ...
E Dua Sportin | 18-Aug-2019 22:59
Wilfred Ndidi ishte protagonisti kryesor i takimit ndërmjet Chelseat dhe Leicester Cityt që përfundoi me rezultat të barabartë (1-1). Fillimisht, ai gaboi rëndë në minutën e shtatë kur Mason Mount ia rrëmbeu topin dhe e ...

Rennes bën befasinë, mposhtin Parisin të mbushur me ‘yje’
Sigurimi i stadiumit të Chelseat u detyruan të ndërhynin në përleshjen që u zhvillua në mes të tifozëve blu, pas barazimit 1-1 ndaj Leicesterit. Tifozët e skuadrës londineze duke se nuk ishin të kënaqur me rezultatin që ...
GazetaBlic | 18-Aug-2019 22:59
Sigurimi i stadiumit të Chelseat u detyruan të ndërhynin në përleshjen që u zhvillua në mes të tifozëve blu, pas barazimit 1-1 ndaj Leicesterit. Tifozët e skuadrës londineze duke se nuk ishin të kënaqur me rezultatin që ...

Tifozët e Chelseat përleshen mes vete pas barazimit me Leicesterin
Sigurimi i stadiumit të Chelseat u detyruan të ndërhynin në përleshjen që u zhvillua në mes të tifozëve blu, pas barazimit 1-1 ndaj Leicesterit. Tifozët e skuadrës londineze duke se nuk ishin të kënaqur me rezultatin që ...
E Dua Sportin | 18-Aug-2019 22:59
Sigurimi i stadiumit të Chelseat u detyruan të ndërhynin në përleshjen që u zhvillua në mes të tifozëve blu, pas barazimit 1-1 ndaj Leicesterit. Tifozët e skuadrës londineze duke se nuk ishin të kënaqur me rezultatin që ...

Chelsea i Lampardit s’di të fitojë, i merr pikë Leicesteri
Tjetër rezultat zhgënjyes për Chelsea-n e Londrës në këtë fillim sezoni. Pasi humbi thellë 4-0 në sfidën e parë të Premier League-s me Manchester United dhe u mposht me 11-metërsha nga Liverpooli në Superkupën e Euorpës ...
Dritare | 18-Aug-2019 22:48
Tjetër rezultat zhgënjyes për Chelsea-n e Londrës në këtë fillim sezoni. Pasi humbi thellë 4-0 në sfidën e parë të Premier League-s me Manchester United dhe u mposht me 11-metërsha nga Liverpooli në Superkupën e Euorpës ...

Nuk di për fitore që tri ndeshje, Lampard arsyetohet për formën e Chelseat
Frank Lampard është deklaruar pas barazimit 1-1 të Chelseat ndaj Leicesterit në ‘Stamford Bridge’. Legjenda e ‘The Blues’ që aktualisht është trajner, ka thënë pas barazimit se tifozët duhet të kenë durim për rezultate ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 20:44
Frank Lampard është deklaruar pas barazimit 1-1 të Chelseat ndaj Leicesterit në ‘Stamford Bridge’. Legjenda e ‘The Blues’ që aktualisht është trajner, ka thënë pas barazimit se tifozët duhet të kenë durim për rezultate ...

Tri ndeshje pa fitore – vjen reagimi i Lampardit
Frank Lampard është deklaruar pas barazimit 1:1 të Chelseat ndaj Leicesterit në ‘Stamford Bridge’. Legjenda e klubit, tani trajneri i ‘Bluve’, ka thënë pas barazimit se tifozët duhet të kenë durim për rezultate të mira. ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 22:01
Frank Lampard është deklaruar pas barazimit 1:1 të Chelseat ndaj Leicesterit në ‘Stamford Bridge’. Legjenda e klubit, tani trajneri i ‘Bluve’, ka thënë pas barazimit se tifozët duhet të kenë durim për rezultate të mira. ...

Chelsea nuk këndellet as në xhiron e dytë, ndalet nga Leicesteri në 'Stamford Bridge'
Chelsea nuk ka arritur të këndellet as në xhiron e dytë të Ligës Premier, pasi është ndaluar në ‘Stamford Bridge’ nga Leicester City me rezultat 1-1. Skuadrës londineze iu dashen vetëm shtatë minuta lojë që ta kalonte ...
E Dua Sportin | 18-Aug-2019 20:59
Chelsea nuk ka arritur të këndellet as në xhiron e dytë të Ligës Premier, pasi është ndaluar në ‘Stamford Bridge’ nga Leicester City me rezultat 1-1. Skuadrës londineze iu dashen vetëm shtatë minuta lojë që ta kalonte ...

Nuk di për fitore që tri ndeshje, Lampard arsyetohet për formën e Chelseat
Frank Lampard është deklaruar pas barazimit 1-1 të Chelseat ndaj Leicesterit në ‘Stamford Bridge’. Legjenda e ‘The Blues’ që aktualisht është trajner, ka thënë pas barazimit se tifozët duhet të kenë durim për rezultate ...
E Dua Sportin | 18-Aug-2019 20:59
Frank Lampard është deklaruar pas barazimit 1-1 të Chelseat ndaj Leicesterit në ‘Stamford Bridge’. Legjenda e ‘The Blues’ që aktualisht është trajner, ka thënë pas barazimit se tifozët duhet të kenë durim për rezultate ...

Notat e lojtarëve: Chelsea 1-1 Leicester, Mount më i mirë i takimit
Chelsea ka arritur të marrë vetëm një pikë në javën e dytë në Ligën Premier, pasi barazoi 1-1 me Leicester Cityn në Stamford Bridge. Golin për The Blues e realizoi Mason Mount pas vetëm shtatë minutash lojë të zhvilluar ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 19:53
Chelsea ka arritur të marrë vetëm një pikë në javën e dytë në Ligën Premier, pasi barazoi 1-1 me Leicester Cityn në Stamford Bridge. Golin për The Blues e realizoi Mason Mount pas vetëm shtatë minutash lojë të zhvilluar ...

Notat e lojtarëve: Chelsea 1-1 Leicester, Mount më i mirë i takimit
Chelsea ka arritur të marrë vetëm një pikë në javën e dytë në Ligën Premier, pasi barazoi 1-1 me Leicester Cityn në Stamford Bridge. Golin për The Blues e realizoi Mason Mount pas vetëm shtatë minutash lojë të zhvilluar ...
E Dua Sportin | 18-Aug-2019 20:59
Chelsea ka arritur të marrë vetëm një pikë në javën e dytë në Ligën Premier, pasi barazoi 1-1 me Leicester Cityn në Stamford Bridge. Golin për The Blues e realizoi Mason Mount pas vetëm shtatë minutash lojë të zhvilluar ...

Chelsea nuk di të fitojë në kampionat, ngec kundër Leicester
Chelsea i ka shkuar pranë fitores së parë në ‘premier league’ në javën e dytë, por edhe këtë herë blutë e drejtuar nga Frank Lamprad nuk kanë arritur të marrin tre pikët në kampionat. Pas disfatës turpëruese 4-0 kundër ...
Lexo | 18-Aug-2019 20:53
Chelsea i ka shkuar pranë fitores së parë në ‘premier league’ në javën e dytë, por edhe këtë herë blutë e drejtuar nga Frank Lamprad nuk kanë arritur të marrin tre pikët në kampionat. Pas disfatës turpëruese 4-0 kundër ...

Zidane i ‘mëshirshëm’, nuk e largon Balen nga skuadra
Para pak çastesh ka përfunduar takimi i Prmierligës ndërmjet skuadrës së Chelsea-s dhe Leicesterit. Djelmoshat e Lampard në pjesën e parë u treguan më të mirë, ku shënuan qysh në minutën e 7’të të takimit nëpërmjet ...
GazetaBlic | 18-Aug-2019 20:04
Para pak çastesh ka përfunduar takimi i Prmierligës ndërmjet skuadrës së Chelsea-s dhe Leicesterit. Djelmoshat e Lampard në pjesën e parë u treguan më të mirë, ku shënuan qysh në minutën e 7’të të takimit nëpërmjet ...

Lampard nuk i ecën mirë, Chelsea vetëm barazim kundër Leicester
Chelsea luajti baras me Leicester 1:1, megjithëse udhëhoqi herët dhe për pjesën më të madhe të ndeshjes kontrolloi lojën dhe rezultatin.
Kosova Press | 18-Aug-2019 20:02
Chelsea luajti baras me Leicester 1:1, megjithëse udhëhoqi herët dhe për pjesën më të madhe të ndeshjes kontrolloi lojën dhe rezultatin.

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved