ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 05:30

PSG nuk mund ta shesë Neymarin pa gjetur zëvendësues

PSG nuk mund ta shesë Neymarin pa gjetur zëvendësues
Trajneri i Paris Saint-Germainit, Thomas Tuchel, nuk e ka mohuar faktin se Neymar mund të largohet nga kampioni Francës para mbylljes së afatit kalimtar veror. Megjithatë, strategu gjerman e ka bërë të qartë se ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 10:25
Trajneri i Paris Saint-Germainit, Thomas Tuchel, nuk e ka mohuar faktin se Neymar mund të largohet nga kampioni Francës para mbylljes së afatit kalimtar veror. Megjithatë, strategu gjerman e ka bërë të qartë se ...

Nejmar i mbyll derën Realit dhe bën zgjedhjen e tij, kërkon vetëm rikthim te katalanasit
Telenovela Nejmar nuk po merr fund dhe duket se do të vazhdojë deri në mbyllje të merkatos, kur edhe pritet që të largohet me shumë gjasa. Braziliani kërkon të largohet nga PSG-ja dhe pas tij janë vënë shumë skuadra në ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 15:17
Telenovela Nejmar nuk po merr fund dhe duket se do të vazhdojë deri në mbyllje të merkatos, kur edhe pritet që të largohet me shumë gjasa. Braziliani kërkon të largohet nga PSG-ja dhe pas tij janë vënë shumë skuadra në ...

Neymar s’largohet pa ia gjetur zëvendësuesin, thotë trajneri i PSG
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, ka përjashtruar mundësinë e largimit të yllit të skuadrës Neymar. Ai ka thënë se braziliani nuk do të mund të largohet pa e gjetur klubi zëvendësuesin e tij, shkruan Goal, ...
InFokusi | 19-Aug-2019 09:38
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, ka përjashtruar mundësinë e largimit të yllit të skuadrës Neymar. Ai ka thënë se braziliani nuk do të mund të largohet pa e gjetur klubi zëvendësuesin e tij, shkruan Goal, ...

Neymar s’largohet pa ia gjetur zëvendësuesin, thotë trajneri i PSG
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, ka përjashtruar mundësinë e largimit të yllit të skuadrës Neymar. Ai ka thënë se braziliani nuk do të mund të largohet pa e gjetur klubi zëvendësuesin e tij, shkruan Goal, ...
Klan Kosova | 19-Aug-2019 09:22
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, ka përjashtruar mundësinë e largimit të yllit të skuadrës Neymar. Ai ka thënë se braziliani nuk do të mund të largohet pa e gjetur klubi zëvendësuesin e tij, shkruan Goal, ...

Trajneri i PSG-së: Neymarin e shesim vetëm pasi të kemi gjetur zëvendësuesin e tij
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë faktin se Neymar është shumë pranë largimit nga klubi këtë verë. E vetmja gjë që po e mban atë ende në Paris është mungesa e një ...
Lexo | 19-Aug-2019 09:16
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë faktin se Neymar është shumë pranë largimit nga klubi këtë verë. E vetmja gjë që po e mban atë ende në Paris është mungesa e një ...

Tuchel konfirmon: Neymar largohet vetëm në këtë mënyrë
Thomas Tuchel ka pranuar që Paris Saint-Germainit i mungoi Neymar në humbjen e tyre shokuese ndaj Rennes dhe braziliani nuk do të largohet përveç nëse është sjellet një zëvendësim adekuat. Mungesa e Neymar nga skuadra e ...
Gazeta Observer | 19-Aug-2019 09:10
Thomas Tuchel ka pranuar që Paris Saint-Germainit i mungoi Neymar në humbjen e tyre shokuese ndaj Rennes dhe braziliani nuk do të largohet përveç nëse është sjellet një zëvendësim adekuat. Mungesa e Neymar nga skuadra e ...

08:42 Trajneri i PSG-së: Neymarin e shesim vetëm pasi ta kemi gjetur zëvendësuesin e tij Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel,...
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë faktin se Neymar është shumë pranë largimit nga klubi këtë verë. E vetmja gjë që po e mban atë ende në Paris është mungesa e një ...
Kosova Sot | 19-Aug-2019 08:48
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë faktin se Neymar është shumë pranë largimit nga klubi këtë verë. E vetmja gjë që po e mban atë ende në Paris është mungesa e një ...

Tuchel konfirmon: Neymar largohet vetëm në këtë mënyrë
Thomas Tuchel ka pranuar që Paris Saint-Germainit i mungoi Neymar në humbjen e tyre shokuese ndaj Rennes dhe braziliani nuk do të largohet përveç nëse është sjellet një zëvendësim adekuat. Mungesa e Neymar nga skuadra e ...
Zeri | 19-Aug-2019 08:47
Thomas Tuchel ka pranuar që Paris Saint-Germainit i mungoi Neymar në humbjen e tyre shokuese ndaj Rennes dhe braziliani nuk do të largohet përveç nëse është sjellet një zëvendësim adekuat. Mungesa e Neymar nga skuadra e ...

PSG kërkon Varane dhe Vinicius nga Reali si pjesë e marrëveshjes për transferimin e Neymarit
Kampionët e Ligue 1, Paris Saint-Gerimain kërkojnë marrëveshje të madhe shkëmbim me Real Madridin, ku do të ishin të përfshirë dy yjeve të Mbretërve dhe ylli brazilian Neymar. Neymar ka qenë lojtari më i përfolur në ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 18:35
Kampionët e Ligue 1, Paris Saint-Gerimain kërkojnë marrëveshje të madhe shkëmbim me Real Madridin, ku do të ishin të përfshirë dy yjeve të Mbretërve dhe ylli brazilian Neymar. Neymar ka qenë lojtari më i përfolur në ...

Tuchel konfirmon: Neymar largohet vetëm në këtë mënyrë
Mungesa e Neymar nga skuadra e PSG vazhdoi të dielën pasi kampionët e Ligue 1 humben 2-1 ndaj Rennes në ndeshjen e parë për edicionin e ri. Sulmuesi 27-vjeçar është duke u rikuperuar nga një dëmtim i këmbës që e ka lënë ...
Lajminet | 19-Aug-2019 08:42
Mungesa e Neymar nga skuadra e PSG vazhdoi të dielën pasi kampionët e Ligue 1 humben 2-1 ndaj Rennes në ndeshjen e parë për edicionin e ri. Sulmuesi 27-vjeçar është duke u rikuperuar nga një dëmtim i këmbës që e ka lënë ...

Trajneri i PSG-së: Neymarin e shesim vetëm pasi ta kemi gjetur zëvendësuesin e tij
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë faktin se Neymar është shumë pranë largimit nga klubi këtë verë. E vetmja gjë që po e mban atë ende në Paris është mungesa e një ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 08:36
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë faktin se Neymar është shumë pranë largimit nga klubi këtë verë. E vetmja gjë që po e mban atë ende në Paris është mungesa e një ...

PSG pëson humbje ndaj Rennes
Kampionët e Francës, Paris Saint-Germain, u mposhtën në javën e dytë të kampionatit francez.
Kosova Press | 18-Aug-2019 23:21
Kampionët e Francës, Paris Saint-Germain, u mposhtën në javën e dytë të kampionatit francez.

Neymar në Barcelonë, flasin mediat franceze
Çështja e të ardhmes së Neymar është tani më e diskutuara në botën e futbolit. Philippe Coutinho është rrugës për t’ju bashkuar Bayern Munichut, por situata e Neymar është ajo që po e preokupon Barcelonën më se shumti ...
Portalb | 18-Aug-2019 22:02
Çështja e të ardhmes së Neymar është tani më e diskutuara në botën e futbolit. Philippe Coutinho është rrugës për t’ju bashkuar Bayern Munichut, por situata e Neymar është ajo që po e preokupon Barcelonën më se shumti ...

PSG i hapur për huazimin me obligim blerje të Neymarit
Paris Saint-Germain është i hapur për idenë e një marrëveshje huazimi për Neymarin, me një detyrim të mëvonshëm blerje, pasi braziliani vazhdon të kërkojë një largim nga Parc des Princes. Neymar ka qenë në qendër të ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 17:10
Paris Saint-Germain është i hapur për idenë e një marrëveshje huazimi për Neymarin, me një detyrim të mëvonshëm blerje, pasi braziliani vazhdon të kërkojë një largim nga Parc des Princes. Neymar ka qenë në qendër të ...

21:45 Real Madrid prin kundër Barcelonës në garë për Neymar Real Madridi ka përparuar më shumë...
Real Madridi ka përparuar më shumë në bisedime me PSG për Neymar me klubin e Ligue 1 që oferta e Barcelonës nuk i është dukur bindëse Real Madridi mund t’i bëjë goditje definitive Barcelonës në këtë afat duke arritur të ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 21:48
Real Madridi ka përparuar më shumë në bisedime me PSG për Neymar me klubin e Ligue 1 që oferta e Barcelonës nuk i është dukur bindëse Real Madridi mund t’i bëjë goditje definitive Barcelonës në këtë afat duke arritur të ...

Real Madrid prin kundër Barcelonës në garë për Neymar
Real Madridi ka përparuar më shumë në bisedime me PSG për Neymar me klubin e Ligue 1 që oferta e Barcelonës nuk i është dukur bindëse Real Madridi mund t’i bëjë goditje definitive Barcelonës në këtë afat duke arritur të ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 21:30
Real Madridi ka përparuar më shumë në bisedime me PSG për Neymar me klubin e Ligue 1 që oferta e Barcelonës nuk i është dukur bindëse Real Madridi mund t’i bëjë goditje definitive Barcelonës në këtë afat duke arritur të ...

21:14 Mediat franceze e quajnë blof transferin e Barcelonës për Neymar, ia bëjnë qefin Messis Philippe Coutinho është rrugës...
Philippe Coutinho është rrugës për t’ju bashkuar Bayern Munichut, por situata e Neymar është ajo që po e preokupon Barcelonën më se shumti në këtë moment. Përfaqësuesit e Barcelonës kanë qenë në Paris këtë javë për të ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 21:26
Philippe Coutinho është rrugës për t’ju bashkuar Bayern Munichut, por situata e Neymar është ajo që po e preokupon Barcelonën më se shumti në këtë moment. Përfaqësuesit e Barcelonës kanë qenë në Paris këtë javë për të ...

Mediat franceze e quajnë blof transferin e Barcelonës për Neymar, ia bëjnë qefin Messis
Philippe Coutinho është rrugës për t’ju bashkuar Bayern Munichut, por situata e Neymar është ajo që po e preokupon Barcelonën më se shumti në këtë moment. Përfaqësuesit e Barcelonës kanë qenë në Paris këtë javë për të ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 20:52
Philippe Coutinho është rrugës për t’ju bashkuar Bayern Munichut, por situata e Neymar është ajo që po e preokupon Barcelonën më se shumti në këtë moment. Përfaqësuesit e Barcelonës kanë qenë në Paris këtë javë për të ...

PSG synon fitoren e dytë në Ligue 1 pa Neymar Paris Saint-Germain ka udhëtuar sot në Rennes ku do të përballet me këtë skuadër, me synimin e vetëm fitoren e dytë në Ligue 1 në këtë sezon {402775} Pas fitores se parë...
Paris Saint-Germain ka udhëtuar sot në Rennes ku do të përballet me këtë skuadër, me synimin e vetëm fitoren e dytë në Ligue 1 në këtë sezon Lexoni edhe: Eksperti i sigurisë ‘godet’ politikanët kosovarë: Të shantazhuar ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 20:27
Paris Saint-Germain ka udhëtuar sot në Rennes ku do të përballet me këtë skuadër, me synimin e vetëm fitoren e dytë në Ligue 1 në këtë sezon Lexoni edhe: Eksperti i sigurisë ‘godet’ politikanët kosovarë: Të shantazhuar ...

La Parisen akuzon Barcelonën për interesim të rrejshëm në Neymarin
Gazeta franceze La Parisen ka akuzuar Barcelonën për interes të rremë për kthimin e Neymarit në Camp Nou. Sipas një raporti në të përditshmen franceze, Barcelona ka krijuar në mënyrë të rreme interesin për të ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 15:05
Gazeta franceze La Parisen ka akuzuar Barcelonën për interes të rremë për kthimin e Neymarit në Camp Nou. Sipas një raporti në të përditshmen franceze, Barcelona ka krijuar në mënyrë të rreme interesin për të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved