ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 11:32

Olsi Teqja kapet me tifozët e Partizanit (VIDEO)

Olsi Teqja kapet me tifozët e Partizanit (VIDEO)
Fundi i finales së SuperKupës të Shqipërisë midis Partizanit dhe Kukësit, pati edhe nerva, përveç gëzimit në radhët e “demave të kuq”. Sapo u dëgjua vërshëllima finale e arbitrit Hamiti, ishte mbrojtësi i Kukësit, ...
InfoSport.mk | 19-Aug-2019 00:34
Fundi i finales së SuperKupës të Shqipërisë midis Partizanit dhe Kukësit, pati edhe nerva, përveç gëzimit në radhët e “demave të kuq”. Sapo u dëgjua vërshëllima finale e arbitrit Hamiti, ishte mbrojtësi i Kukësit, ...

Superkupa e Shqipërisë, mbyllet në ‘paqe’ pjesa e parë mes Partizanit dhe Kukësit
U mbyll në barazim 1-1 pjesa e parë e Supërkupës mes Partizanit dhe Kukësit. ‘Demat e kuq’ e nisëm shumë më mirë takimin e ku shënuan me Mala-jn në minutën e pestë. Ndërsa veriorët u zgjiaun në minutën e 35 me anë të ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 21:30
U mbyll në barazim 1-1 pjesa e parë e Supërkupës mes Partizanit dhe Kukësit. ‘Demat e kuq’ e nisëm shumë më mirë takimin e ku shënuan me Mala-jn në minutën e pestë. Ndërsa veriorët u zgjiaun në minutën e 35 me anë të ...

Superkupa e Shqipërisë/ Mbyllet në ‘paqe’ pjesa e parë mes Partizanit dhe Kukësit
U mbyll në barazim 1-1 pjesa e parë e Supërkupës mes Partizanit dhe Kukësit.
Top Channel | 18-Aug-2019 20:08
U mbyll në barazim 1-1 pjesa e parë e Supërkupës mes Partizanit dhe Kukësit.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved