ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/10/2019 04:33

OKB kërkon më shumë ndihmë për krizën e refugjatëve venezuelianë

OKB kërkon më shumë ndihmë për krizën e refugjatëve venezuelianë
Komisioneri i Lartë i Kombeve të Bashkuara për refugjatët, Filippo Grandi bëri thirrje të dielën për më shumë ndihma humanitare për refugjatët venezuelianë qëndodhen në vendet fqinje. Grandi kishte planifikuar të ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 23:22
Komisioneri i Lartë i Kombeve të Bashkuara për refugjatët, Filippo Grandi bëri thirrje të dielën për më shumë ndihma humanitare për refugjatët venezuelianë qëndodhen në vendet fqinje. Grandi kishte planifikuar të ...

Mianmari dhe Bangladeshi, përpjekje të dytë për rikthimin e refugjatëve Rohingya
Mianmari dhe Bangladeshi kanë nisur një përpjekje të dytë për rikthimin vullnetar të mijëra refugjatëve Rohingya, të cilët për shkak të dhunës janë larguar nga Mianmari në Bangladeshin fqinj, transmeton Anadolu Agency ...
Arbresh | 17-Aug-2019 15:19
Mianmari dhe Bangladeshi kanë nisur një përpjekje të dytë për rikthimin vullnetar të mijëra refugjatëve Rohingya, të cilët për shkak të dhunës janë larguar nga Mianmari në Bangladeshin fqinj, transmeton Anadolu Agency ...

Mianmari dhe Bangladeshi, përpjekje për rikthimin e refugjatëve Rohingya
Kalam ka theksuar se identiteti i 3.500 personave është konfirmuar nga Mianmari dhe se refugjatët Rohingya, të konfirmuar nga qeveria e Mianmarit, nëse dëshirojnë mund të rikthehen në Mianmar. Mianmari dhe Bangladeshi ...
Flaka | 16-Aug-2019 21:41
Kalam ka theksuar se identiteti i 3.500 personave është konfirmuar nga Mianmari dhe se refugjatët Rohingya, të konfirmuar nga qeveria e Mianmarit, nëse dëshirojnë mund të rikthehen në Mianmar. Mianmari dhe Bangladeshi ...

Mianmari dhe Bangladeshi, përpjekje të dytë për rikthimin e refugjatëve Rohingya
Mianmari dhe Bangladeshi kanë nisur një përpjekje të dytë për rikthimin vullnetar të mijëra refugjatëve Rohingya, të cilët për shkak të dhunës janë larguar nga Mianmari në Bangladeshin fqinj, transmeton AA. Komisioneri ...
Shenja | 16-Aug-2019 17:41
Mianmari dhe Bangladeshi kanë nisur një përpjekje të dytë për rikthimin vullnetar të mijëra refugjatëve Rohingya, të cilët për shkak të dhunës janë larguar nga Mianmari në Bangladeshin fqinj, transmeton AA. Komisioneri ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved