ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 11:32

Nuk ka vetëm Shqipëria të çmendur: Në Paris klienti vret kamarierin, pse i vonoi sanduiçin

Nuk ka vetëm Shqipëria të çmendur: Në Paris klienti vret kamarierin, pse i vonoi sanduiçin
Një kamerier në Paris është vrarë me armë zjarri nga një klient i cili raportohet se ishte i xhindosur sepse sanduiçi që kishte porositur nuk ishte përgatitur aq shpejt sa duhet. Policia franceze ka raportuar se ka ...
GazetaTema | 19-Aug-2019 09:44
Një kamerier në Paris është vrarë me armë zjarri nga një klient i cili raportohet se ishte i xhindosur sepse sanduiçi që kishte porositur nuk ishte përgatitur aq shpejt sa duhet. Policia franceze ka raportuar se ka ...

Ekzekutohet kamerieri 28-vjeçar, ja arsyeja shokuese
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në France, teksa një klient ka qëlluar për vdekje kamerierin, pasi nuk i ka sjellë sanduiçin në kohë. Mediet franceze raportojnë se autori e ka qëlluar kamerierin 28-vjeçar me armë zjarri ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 15:37
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në France, teksa një klient ka qëlluar për vdekje kamerierin, pasi nuk i ka sjellë sanduiçin në kohë. Mediet franceze raportojnë se autori e ka qëlluar kamerierin 28-vjeçar me armë zjarri ...

Paris, klienti vret kamarierin se i'u vonua sanduiçi
U mërzit sepse iu vonua sanduiçi që kishte porositur, kështu që nxori armën dhe qëlloi kamerierin! Ky incident i pazakontë me një fund tragjik për kamarierin 28-vjeçar ndodhi të premten në mbrëmje në picerinë Mistral ...
Respublica | 19-Aug-2019 09:22
U mërzit sepse iu vonua sanduiçi që kishte porositur, kështu që nxori armën dhe qëlloi kamerierin! Ky incident i pazakontë me një fund tragjik për kamarierin 28-vjeçar ndodhi të premten në mbrëmje në picerinë Mistral ...

E tmerrshme: E vret kamarierin pasi ia vonoi sanduiçin, flasin dëshmitarët
Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Francë, ku një klient ka qëlluar për vdekje kamarierin, pasi nuk i ka sjellë sanduiçin në kohë. Ngjarja ka ndodhur në një restorant në Seine-Saint-Denis, Francë, ku autori e ka ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 22:43
Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Francë, ku një klient ka qëlluar për vdekje kamarierin, pasi nuk i ka sjellë sanduiçin në kohë. Ngjarja ka ndodhur në një restorant në Seine-Saint-Denis, Francë, ku autori e ka ...

E tmerrshme: E vret kamarierin pasi ia vonoi sanduiçin, flasin dëshmitarët
Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Francë, ku një klient ka qëlluar për vdekje kamarierin, pasi nuk i ka sjellë sanduiçin në kohë. Ngjarja ka ndodhur në një restorant në Seine-Saint-Denis, Francë, ku autori e ka ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 22:08
Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Francë, ku një klient ka qëlluar për vdekje kamarierin, pasi nuk i ka sjellë sanduiçin në kohë. Ngjarja ka ndodhur në një restorant në Seine-Saint-Denis, Francë, ku autori e ka ...

Vonoi sanduiçin, vritet kamarieri në Francë
Një kamarier në një lokal në Francë është vrarë nga klienti pasi e la të priste gjatë për të bërë një sanduiç. Ngjarja ka ndodhur në periferi të Parisit në lagjen Noisy-le-Grand. Sipas mediave ndërkombëtare kamarieri 28 ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 12:55
Një kamarier në një lokal në Francë është vrarë nga klienti pasi e la të priste gjatë për të bërë një sanduiç. Ngjarja ka ndodhur në periferi të Parisit në lagjen Noisy-le-Grand. Sipas mediave ndërkombëtare kamarieri 28 ...

Iu vonua sanduiçi, klienti i pakënaqur vret kamerierin
Një kamerier në një restorant në Seine-Saint-Denis në Francë u godit fatalisht të premten nga një klient i pakënaqur. Shkak për ngjarjen e rëndë është vonesa e porosisë. Ashtu si bëjnë me dije mediat vendase, mëngjesin ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 12:32
Një kamerier në një restorant në Seine-Saint-Denis në Francë u godit fatalisht të premten nga një klient i pakënaqur. Shkak për ngjarjen e rëndë është vonesa e porosisë. Ashtu si bëjnë me dije mediat vendase, mëngjesin ...

Iu vonua sanduiçi, klienti i pakënaqur vret kamerierin….
Një kamerier në një restorant në Seine-Saint-Denis në Francë u godit fatalisht të premten nga një klient i pakënaqur. Shkak për ngjarjen e rëndë është vonesa e porosisë. Ashtu si bëjnë me dije mediat vendase, mëngjesin ...
Standard | 18-Aug-2019 19:15
Një kamerier në një restorant në Seine-Saint-Denis në Francë u godit fatalisht të premten nga një klient i pakënaqur. Shkak për ngjarjen e rëndë është vonesa e porosisë. Ashtu si bëjnë me dije mediat vendase, mëngjesin ...

Një kamerier në Francë vdes, pasi nuk i shërbeu me kohë sandviçin klientit
Një kamerier në Francë ka vdekur pasi është qëlluar me armë nga një klient i cili u irritua duke pritur gjatë për sandviçin e tij, sipas agjencisë së lajmeve AFP. Kolegët e viktimës thirrën policinë pasi ai u qëllua në ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 18:57
Një kamerier në Francë ka vdekur pasi është qëlluar me armë nga një klient i cili u irritua duke pritur gjatë për sandviçin e tij, sipas agjencisë së lajmeve AFP. Kolegët e viktimës thirrën policinë pasi ai u qëllua në ...

I vonoi sanduiçin, klienti ekzekuton kamarierin
Shërbimi i vonuar i ka kushtuar shtrenjtë një kamarieri në Paris. Ai është ekzekutuar nga një klient i pakënaqur, që pas krimit është larguar nga vendi i ngjarjes. Episodi ka tronditur stafin e lokalit, por dhe banorët ...
ABCNews | 18-Aug-2019 13:38
Shërbimi i vonuar i ka kushtuar shtrenjtë një kamarieri në Paris. Ai është ekzekutuar nga një klient i pakënaqur, që pas krimit është larguar nga vendi i ngjarjes. Episodi ka tronditur stafin e lokalit, por dhe banorët ...

Francë, i vonohet sanduiçi, vret kamerierin
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francë, ku një kamerier në një restorant mbeti i vrarë nga klienti i tij. Një kamerier në një restorant në Seine-Saint-Denis në Francë u godit fatalisht të premten nga një klient i ...
RTSH | 18-Aug-2019 14:43
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francë, ku një kamerier në një restorant mbeti i vrarë nga klienti i tij. Një kamerier në një restorant në Seine-Saint-Denis në Francë u godit fatalisht të premten nga një klient i ...

Ndodh në Francë, vret kamarierin pasi nuk ia përgatiti bukën “shpejtë”
Një kamerier në një restorant në Seine-Saint-Denis, Francë, u qëllua për vdekje të premten nga një klient i pakënaqur, pasi sanduiçi i tij nuk u përgatit shpejt. Rreth orës 9:00 të së premtes, punonjësit e këtij ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 12:38
Një kamerier në një restorant në Seine-Saint-Denis, Francë, u qëllua për vdekje të premten nga një klient i pakënaqur, pasi sanduiçi i tij nuk u përgatit shpejt. Rreth orës 9:00 të së premtes, punonjësit e këtij ...

Ndodh në Francë, kamarieri vritet pasi sanduiçi nuk u përgatit “shpejt”!
Një kamerier në një restorant në Seine-Saint-Denis, Francë, u qëllua për vdekje të premten nga një klient i pakënaqur, pasi sanduiçi i tij nuk u përgatit shpejt. Rreth orës 9:00 të së premtes, punonjësit e këtij ...
Portalb | 18-Aug-2019 12:32
Një kamerier në një restorant në Seine-Saint-Denis, Francë, u qëllua për vdekje të premten nga një klient i pakënaqur, pasi sanduiçi i tij nuk u përgatit shpejt. Rreth orës 9:00 të së premtes, punonjësit e këtij ...

Ndodh në Francë, vret kamarierin pasi nuk ia përgatiti sanduiçin “shpejt”
Rreth orës 9:00 të së premtes, punonjësit e këtij restoranti të vogël, të vendosur në rrëzë të një ndërtese në Noisy-le-Grand, thërritën oficerët e policisë pasi “një prej kolegëve të tyre u qëllua dhe u plagos. ...
Lajminet | 18-Aug-2019 11:41
Rreth orës 9:00 të së premtes, punonjësit e këtij restoranti të vogël, të vendosur në rrëzë të një ndërtese në Noisy-le-Grand, thërritën oficerët e policisë pasi “një prej kolegëve të tyre u qëllua dhe u plagos. ...

Vret kamarierin sepse i’a vonoi sanduiçin
Një kamerier në një restorant në Seine-Saint-Denis, Francë, u qëllua për vdekje të premten nga një klient i pakënaqur, pasi sanduiçi i tij nuk u përgatit shpejt. Rreth orës 9:00 të së premtes, punonjësit e këtij ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 11:27
Një kamerier në një restorant në Seine-Saint-Denis, Francë, u qëllua për vdekje të premten nga një klient i pakënaqur, pasi sanduiçi i tij nuk u përgatit shpejt. Rreth orës 9:00 të së premtes, punonjësit e këtij ...

I vonoi porosinë, klienti v ret kamerierin
Sipas disa dëshmitarëve, një klient i një restoranti ka q ëlluar për v dekje një kamerier në periferi të Parisit për shkak se e la të priste gjatë për një sanduiç. Kolegët e kamerierit të sul muar thirrën policinë pasi ...
Lexo | 18-Aug-2019 10:36
Sipas disa dëshmitarëve, një klient i një restoranti ka q ëlluar për v dekje një kamerier në periferi të Parisit për shkak se e la të priste gjatë për një sanduiç. Kolegët e kamerierit të sul muar thirrën policinë pasi ...

E qëllon për vdekje sepse ia vonoi sanduiçin
Sipas disa dëshmitarëve, një klient i një restoranti e ka qëlluar për vdekje një kamerier në periferi të Parisit për shkak se e la të priste gjatë për një sanduiç. Kolegët e kamerierit të sulmuar e thirrën policinë pasi ...
Shenja | 18-Aug-2019 09:24
Sipas disa dëshmitarëve, një klient i një restoranti e ka qëlluar për vdekje një kamerier në periferi të Parisit për shkak se e la të priste gjatë për një sanduiç. Kolegët e kamerierit të sulmuar e thirrën policinë pasi ...

Klienti e vret kamarierin sepse e la të priste gjatë për një sanduiç
Sipas disa dëshmitarëve, një klient i një restoranti e ka qëlluar për vdekje një kamerier në periferi të Parisit për shkak se e la të priste gjatë për një sanduiç. Kolegët e kamerierit të sulmuar e thirrën policinë pasi ...
PortaliOnline | 18-Aug-2019 09:06
Sipas disa dëshmitarëve, një klient i një restoranti e ka qëlluar për vdekje një kamerier në periferi të Parisit për shkak se e la të priste gjatë për një sanduiç. Kolegët e kamerierit të sulmuar e thirrën policinë pasi ...

Ia vonoi sanduiçin, mysafiri vret kamerierin në Paris
Sipas disa dëshmitarëve, një klient i një restoranti e ka qëlluar për vdekje një kamerier në periferi të Parisit për shkak se e la të priste gjatë për një sanduiç. Kolegët e kamerierit të sulmuar e thirrën policinë pasi ...
EkonomiaOnline | 18-Aug-2019 08:55
Sipas disa dëshmitarëve, një klient i një restoranti e ka qëlluar për vdekje një kamerier në periferi të Parisit për shkak se e la të priste gjatë për një sanduiç. Kolegët e kamerierit të sulmuar e thirrën policinë pasi ...

Ia vonoi sanduiçin, mysafiri vret kamerierin në Paris
Sipas disa dëshmitarëve, një klient i një restoranti e ka qëlluar për vdekje një kamerier në periferi të Parisit për shkak se e la të priste gjatë për një sanduiç. Kolegët e kamerierit të sulmuar e thirrën policinë pasi ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 08:51
Sipas disa dëshmitarëve, një klient i një restoranti e ka qëlluar për vdekje një kamerier në periferi të Parisit për shkak se e la të priste gjatë për një sanduiç. Kolegët e kamerierit të sulmuar e thirrën policinë pasi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved