ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 11:52

“Nuk ka plazhe të lira”, qytetarët: Këtë popull po e gënjejnë

“Nuk ka plazhe të lira”, qytetarët: Këtë popull po e gënjejnë
Qytetarë të shumtë kanë zgjedhur emisionin e gazetarit, Bashkim Hoxha “Koha Për T’u Zgjuar” në News 24 për të shprehur opinionet dhe mendimet e tyre në lidhje me problematikat që i shqetësojnë, ndërsa ata nuk kursejnë ...
BalkanWeb | 19-Aug-2019 07:49
Qytetarë të shumtë kanë zgjedhur emisionin e gazetarit, Bashkim Hoxha “Koha Për T’u Zgjuar” në News 24 për të shprehur opinionet dhe mendimet e tyre në lidhje me problematikat që i shqetësojnë, ndërsa ata nuk kursejnë ...

Festa e akullores në Durrës
“Akullore si dikur” është motoja e festës e cila po kthehet në traditë në qytetin e Durrësit. Në sheshin Liria u mblodhën shumë prej prodhuesve tradicionale te akullores, ndërsa Ministri Blendi Klosi tha se ky aktivitet ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 16:40
“Akullore si dikur” është motoja e festës e cila po kthehet në traditë në qytetin e Durrësit. Në sheshin Liria u mblodhën shumë prej prodhuesve tradicionale te akullores, ndërsa Ministri Blendi Klosi tha se ky aktivitet ...

“Akullore si dikur”, Klosi: Rikthejmë traditën dhe nxisim ofertën turistike
Festa “Akullore si dikur” që synon të rikthejë traditën e akullores në qytetin bregdetar të Durrësit, rivjen në edicionin e tij të dytë. Krahas pushuesve dhe banorëve që mbushën sheshin “Liria”, mori pjesë edhe ministri ...
Lexo | 18-Aug-2019 17:08
Festa “Akullore si dikur” që synon të rikthejë traditën e akullores në qytetin bregdetar të Durrësit, rivjen në edicionin e tij të dytë. Krahas pushuesve dhe banorëve që mbushën sheshin “Liria”, mori pjesë edhe ministri ...

“Akullore si dikur”, festa lokale në Durrës
Festat lokale po shihen si një mundësi për të tërhequr sa më shumë turistë. Në Durrës u zhvillua “Akullore si dikur”. Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi i pranishëm në festë deklaroi mbështje për produktin ...
ABCNews | 18-Aug-2019 16:20
Festat lokale po shihen si një mundësi për të tërhequr sa më shumë turistë. Në Durrës u zhvillua “Akullore si dikur”. Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi i pranishëm në festë deklaroi mbështje për produktin ...

Taskforca e Qarkut Durrës, Klosi: 30 mijë m2 plazhe publike në dispozicion të banorëve dhe pushuesve
Qarku i Durrësit përfaqëson sot një hapësirë të vërtetë publike për të gjithë ata që duan ta shfrytëzojnë. Kështu deklaroi sot ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi nga Durrësi, ku u mbajt mbledhja e radhës së ...
GazetaTema | 17-Aug-2019 18:07
Qarku i Durrësit përfaqëson sot një hapësirë të vërtetë publike për të gjithë ata që duan ta shfrytëzojnë. Kështu deklaroi sot ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi nga Durrësi, ku u mbajt mbledhja e radhës së ...

“Akullore si dikur”, festa e akullores në Durrës
Në Durrës është zhvilluar festa e përvitshme e Akullores, e quajtur “Akullore si dikur”. Festa lokale, “Akullore si dikur” është rikthyer në edicionin e dytë në Durrës. Ministri, Blendi Klosi, siguroi mbështetjen për ...
RTSH | 18-Aug-2019 14:54
Në Durrës është zhvilluar festa e përvitshme e Akullores, e quajtur “Akullore si dikur”. Festa lokale, “Akullore si dikur” është rikthyer në edicionin e dytë në Durrës. Ministri, Blendi Klosi, siguroi mbështetjen për ...

Perceptimi që s’përputhet me shifrat, qeveria: ja sa të huaj kanë hyrë në Shqipëri për gushtin
Edhe pse kriza e sezonit turistik të këtij viti ka qenë e dukshme, së paku deri në ditët e para të gushtit, nga qeveria del paraprakisht një shifër entuziaste hyrjesh, por referuar gushtit. “Numri i pasaportave të huaja ...
Tesheshi | 17-Aug-2019 18:21
Edhe pse kriza e sezonit turistik të këtij viti ka qenë e dukshme, së paku deri në ditët e para të gushtit, nga qeveria del paraprakisht një shifër entuziaste hyrjesh, por referuar gushtit. “Numri i pasaportave të huaja ...

Klosi: 850 mijë turistë të huaj deri në gusht. Liruam 30 mijë m2 plazh vetëm në Durrës
Nga aksioni anti-informalitet në qarkun Durrësit janë liruar 30 mijë m2 plazhe publike të zaptuara në mënyrë të paligjshme nga pronarë biznesesh. Ditën e sotme është mbledhur Task Forca, ku të pranishëm ishin ministri ...
Lexo | 17-Aug-2019 16:20
Nga aksioni anti-informalitet në qarkun Durrësit janë liruar 30 mijë m2 plazhe publike të zaptuara në mënyrë të paligjshme nga pronarë biznesesh. Ditën e sotme është mbledhur Task Forca, ku të pranishëm ishin ministri ...

Klosi në Durrës: Kemi pritur më shumë turistë në Gusht se një vit më parë
Ministri i Turizmit Blendi Klosi ka deklaruar në mbledhjen e Task Forcës së turizmit në Durrës se Shqipëria këtë muaj ka pritur më shumë turistë se vitin e kaluar. Ai ka vlerësuar punën e bërë në këtë qark për sa i ...
ABCNews | 17-Aug-2019 15:53
Ministri i Turizmit Blendi Klosi ka deklaruar në mbledhjen e Task Forcës së turizmit në Durrës se Shqipëria këtë muaj ka pritur më shumë turistë se vitin e kaluar. Ai ka vlerësuar punën e bërë në këtë qark për sa i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved