ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/09/2019 10:59

Kënga e re e Eni Koçit lansohet në shtator

Kënga e re e Eni Koçit lansohet në shtator
Eni Koçi i ka paralajmëruar fansat e saj se këngën e re do ta lansojë gjatë muajit shtator. Këtë njoftim këngëtarja e ka bërë gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit e saj në InstaStory. Lexo po ashtu: Të gjitha lajmet ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 00:10
Eni Koçi i ka paralajmëruar fansat e saj se këngën e re do ta lansojë gjatë muajit shtator. Këtë njoftim këngëtarja e ka bërë gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit e saj në InstaStory. Lexo po ashtu: Të gjitha lajmet ...

Noizy gati për tregun ndërkombëtar?
Noizy ka paralajmëruar fansat që shumë shpejt do ta publikojë këngën e re, shkruan . Përmes një postimi në Instagram, ai ka shkruar “Është koha për këngë të re, bëhu gati botë”. Me këtë, reperi la të kuptohej se ...
Lajminet | 19-Aug-2019 08:25
Noizy ka paralajmëruar fansat që shumë shpejt do ta publikojë këngën e re, shkruan . Përmes një postimi në Instagram, ai ka shkruar “Është koha për këngë të re, bëhu gati botë”. Me këtë, reperi la të kuptohej se ...

Pas një viti, Çiljeta rikthehet me projektin e ti muzikor “A je mirë?”
Është bërë gati një vit Çiljeta që nuk ka sjellë ndonjë projekt ri për fansat e saj. E zënë shumë si nënë për djalin e saj Fernando ajo e ka lënë në pauzë muzikën, dhe me të drejtë sepse familja kërkon shumë përkushtim. ...
Prive | 19-Aug-2019 08:11
Është bërë gati një vit Çiljeta që nuk ka sjellë ndonjë projekt ri për fansat e saj. E zënë shumë si nënë për djalin e saj Fernando ajo e ka lënë në pauzë muzikën, dhe me të drejtë sepse familja kërkon shumë përkushtim. ...

“Dua të bëhem këngëtare si ti”, Eni Koci këshillon të gjithë ata që duan një karrierë muzikore
Dashuria për muzikën vjen e frymëzuar nga motra e saj e madhe, Greta Koçi ndërsa Eni Koci e filloi karrierën në moshë shumë të re. Kur ishte 15 vjeç, ajo publikoi këngën e saj të parë Diva në bashkëpunim me reperin ...
Prive | 19-Aug-2019 08:04
Dashuria për muzikën vjen e frymëzuar nga motra e saj e madhe, Greta Koçi ndërsa Eni Koci e filloi karrierën në moshë shumë të re. Kur ishte 15 vjeç, ajo publikoi këngën e saj të parë Diva në bashkëpunim me reperin ...

Aurela Gaçe publikon këngën e re
AShtu siç kishte paralajmëruar, këngëtarja Aurela Gaçe ka publikuar sot projektin e saj të ri. ‘Më mbaj’ titullohet kënga e punuar nga Gent Myftaraj e vetë këngëtarja, me tekst të Mumës. Si çdo herë tjetër, edhe kësaj ...
Dritare | 18-Aug-2019 22:48
AShtu siç kishte paralajmëruar, këngëtarja Aurela Gaçe ka publikuar sot projektin e saj të ri. ‘Më mbaj’ titullohet kënga e punuar nga Gent Myftaraj e vetë këngëtarja, me tekst të Mumës. Si çdo herë tjetër, edhe kësaj ...

Aurela Gaçe vjen me video-projektin e ri
Aurela Gaçe i është shtuar listës së artistëve që publikuan sot këngë, shkruan . Këngëtarja shqiptare erdhi me videoklipin e titulluar ‘Më Mbaj’ për muzikën e të cilës është përkujdesur artistja së bashku me Gent ...
Lajminet | 18-Aug-2019 20:15
Aurela Gaçe i është shtuar listës së artistëve që publikuan sot këngë, shkruan . Këngëtarja shqiptare erdhi me videoklipin e titulluar ‘Më Mbaj’ për muzikën e të cilës është përkujdesur artistja së bashku me Gent ...

Aurela sjell klipin e këngës “Më mbaj”
“Më mbaj” është titulli i këngës më të re të Aurela Gaçes që është kompletuar edhe nga ana vizuale. Për muzikën e kësaj kënge është kujdesur vet këngëtarja së bashku me Gent Myftarajn. Tekstin e ka shkruar Endrit ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 19:13
“Më mbaj” është titulli i këngës më të re të Aurela Gaçes që është kompletuar edhe nga ana vizuale. Për muzikën e kësaj kënge është kujdesur vet këngëtarja së bashku me Gent Myftarajn. Tekstin e ka shkruar Endrit ...

Eni Koçi me projekt të veçantë në shtator
Këngëtarja e njohur Eni Koçi ka paralajmëruar projektin e ri për muajin shtator. Lajmi është bërë i ditur nga vetë 23-vjeçarja nga Berati, sipas së cilës nuk bëhet fjalë për një bashkëpunim, por se ky do të jetë një ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 19:38
Këngëtarja e njohur Eni Koçi ka paralajmëruar projektin e ri për muajin shtator. Lajmi është bërë i ditur nga vetë 23-vjeçarja nga Berati, sipas së cilës nuk bëhet fjalë për një bashkëpunim, por se ky do të jetë një ...

Lansohet dueti i Esttos me Çiljetën
“A je mirë?” është titulli i këngës që i ka bërë bashkë Estton dhe Çiljeta Xhilagën. Dy këngëtarët i kanë bashkuar forcat për të ardhur me një duet, i cili është kompletuar edhe nga ana vizuale. Autori i shumë hiteve, ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 19:09
“A je mirë?” është titulli i këngës që i ka bërë bashkë Estton dhe Çiljeta Xhilagën. Dy këngëtarët i kanë bashkuar forcat për të ardhur me një duet, i cili është kompletuar edhe nga ana vizuale. Autori i shumë hiteve, ...

‘Më mbaj’, kënga e re nga Aurela Gaçe
AShtu siç kishte paralajmëruar, këngëtarja e mirënjohur Aurela Gaçe ka publikuar sot projektin e saj të ri. ‘Më mbaj’ titullohet kënga e punuar nga Gent Myftaraj e vetë këngëtarja, me tekst të Mumës. Si çdo herë tjetër, ...
Prive | 18-Aug-2019 19:35
AShtu siç kishte paralajmëruar, këngëtarja e mirënjohur Aurela Gaçe ka publikuar sot projektin e saj të ri. ‘Më mbaj’ titullohet kënga e punuar nga Gent Myftaraj e vetë këngëtarja, me tekst të Mumës. Si çdo herë tjetër, ...

Publikohet dueti nga Çiljeta dhe Estto
Estto dhe Çiljeta sapo kanë publikuar këngën e shumëpritur nga publiku, shkruan . Projekti titullohet ‘A Je Mirë’ dhe artistët e kanë punuar edhe me videoklip punën e të cilit ja kanë besuar ‘Pro Video-s’. Ky është ...
Lajminet | 18-Aug-2019 19:01
Estto dhe Çiljeta sapo kanë publikuar këngën e shumëpritur nga publiku, shkruan . Projekti titullohet ‘A Je Mirë’ dhe artistët e kanë punuar edhe me videoklip punën e të cilit ja kanë besuar ‘Pro Video-s’. Ky është ...

Eni Koçi me këngën të re, tregon datën e publikimit
Eni Koçi sapo njoftoi se punimet e këngës së re janë në përfundim e sipër dhe kënga pritet të lansohet gjatë muajit shtator konfirmoi ajo, shkruan . “Projekti i ri edhe pak përfundon, dhe publikohet në shtator. A jeni ...
Lajminet | 18-Aug-2019 17:12
Eni Koçi sapo njoftoi se punimet e këngës së re janë në përfundim e sipër dhe kënga pritet të lansohet gjatë muajit shtator konfirmoi ajo, shkruan . “Projekti i ri edhe pak përfundon, dhe publikohet në shtator. A jeni ...

Samanta paralajmëron videoklipin e ri
Ajo është një emër mjaft i dashur për publikun. Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella ka treguar se është drejt finalizimit të projektit muzikor Përmes një postimi në Instaram, ajo kka dhënë detaj e këngës së re, ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 10:47
Ajo është një emër mjaft i dashur për publikun. Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella ka treguar se është drejt finalizimit të projektit muzikor Përmes një postimi në Instaram, ajo kka dhënë detaj e këngës së re, ...

Samanta Karavella finalizon projektin e ri muzikor
Samanta Karavella, përmes rrjeteve sociale ka njoftuar fansat që së shpejti sjell këngën e re, shkruan . Ajo bëri të ditur se kënga e saj e re titullohet “Golosa”, ndërsa do t’ia shoqërojë edhe videoklipin. “Golosa, së ...
Lajminet | 18-Aug-2019 08:53
Samanta Karavella, përmes rrjeteve sociale ka njoftuar fansat që së shpejti sjell këngën e re, shkruan . Ajo bëri të ditur se kënga e saj e re titullohet “Golosa”, ndërsa do t’ia shoqërojë edhe videoklipin. “Golosa, së ...

Samanta paralajmëron videoklipin e ri
Ajo është një emër mjaft i dashur për publikun. Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella ka treguar se është drejt finalizimit të projektit muzikor, shkruan Indeksonline. Përmes një postimi në Instaram, ajo kka dhënë ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 08:21
Ajo është një emër mjaft i dashur për publikun. Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella ka treguar se është drejt finalizimit të projektit muzikor, shkruan Indeksonline. Përmes një postimi në Instaram, ajo kka dhënë ...

Samanta Karavella paralajmëron këngën e re
Artistja e njohur shqiptare, Samanta Karavella, është duke punuar në projektin e ri. Ajo tashmë ka nisur xhirimet e videoklipit dhe kjo këngë pritet të publikohet së shpejti para publikut. Kjo u bë e ditur nga vet ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 08:13
Artistja e njohur shqiptare, Samanta Karavella, është duke punuar në projektin e ri. Ajo tashmë ka nisur xhirimet e videoklipit dhe kjo këngë pritet të publikohet së shpejti para publikut. Kjo u bë e ditur nga vet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved