ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 07:22

Njihuni me ambasadoren shqiptare në Universitetin e Groningenit në Holandë

Njihuni me ambasadoren shqiptare në Universitetin e Groningenit në Holandë
Shqiptarët që kanë emigruar në vendet e ndryshme të botës vijojnë të spikasin për integrimin e tyre të shpejtë në shoqërinë ku janë zhvendosur. Një rast i tillë është edhe ai i shqiptares nga Kosova, Sabina Gjocaj. ...
Lexo | 19-Aug-2019 09:16
Shqiptarët që kanë emigruar në vendet e ndryshme të botës vijojnë të spikasin për integrimin e tyre të shpejtë në shoqërinë ku janë zhvendosur. Një rast i tillë është edhe ai i shqiptares nga Kosova, Sabina Gjocaj. ...

Kjo është ambasadorja shqiptare në Universitetin e Holandës
Një pjesë jo e vogël e shqiptarëve janë integruar plotësisht në vendet evropiane. Ata kanë fituar me përpjekje meritat duke u bërë pjesë e kulturës së vendeve ku jetojnë dhe punojnë. Një rast i tillë është ai i ...
Zeri | 19-Aug-2019 08:36
Një pjesë jo e vogël e shqiptarëve janë integruar plotësisht në vendet evropiane. Ata kanë fituar me përpjekje meritat duke u bërë pjesë e kulturës së vendeve ku jetojnë dhe punojnë. Një rast i tillë është ai i ...

Kjo është ambasadorja shqiptare në Universitetin e Holandës
Ata kanë fituar me përpjekje meritat duke u bërë pjesë e kulturës së vendeve ku jetojnë dhe punojnë. Një rast i tillë është ai i shqiptares, Sabina Gjocaj. Ajo në muajin korrik të këtij viti është zgjedhur zyrtarisht ...
Lajminet | 19-Aug-2019 08:21
Ata kanë fituar me përpjekje meritat duke u bërë pjesë e kulturës së vendeve ku jetojnë dhe punojnë. Një rast i tillë është ai i shqiptares, Sabina Gjocaj. Ajo në muajin korrik të këtij viti është zgjedhur zyrtarisht ...

Shqiptarja në krye të një universiteti në Holandë, çfarë synon
HOLANDË Një pjesë jo e vogël e shqiptarëve janë integruar plotësisht në vendet europiane. Ata kanë fituar me përpjekje meritat duke u bërë pjesë e kulturës së vendeve ku jetojnë dhe punojnë. Një rast i tillë është ai i ...
BalkanWeb | 19-Aug-2019 07:30
HOLANDË Një pjesë jo e vogël e shqiptarëve janë integruar plotësisht në vendet europiane. Ata kanë fituar me përpjekje meritat duke u bërë pjesë e kulturës së vendeve ku jetojnë dhe punojnë. Një rast i tillë është ai i ...

Njihuni me ambasadoren shqiptare në Universitetin e Holandës
Një pjesë jo e vogël e shqiptarëve janë integruar plotësisht në vendet europiane. Ata kanë fituar me përpjekje meritat duke u bërë pjesë e kulturës së vendeve ku jetojnë dhe punojnë. Një rast i tillë është ai i ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 08:16
Një pjesë jo e vogël e shqiptarëve janë integruar plotësisht në vendet europiane. Ata kanë fituar me përpjekje meritat duke u bërë pjesë e kulturës së vendeve ku jetojnë dhe punojnë. Një rast i tillë është ai i ...

Njihuni me ambasadoren shqiptare në Universitetin e Groningenit
Sabina Gjocaj në muajin korrik të këtij viti është zgjedhur zyrtarisht ambasadore e Univeristetit të Groningenit, në Holandë. Gjocaj do ta përfaqësojë këtë universitet ndërkombtarisht, i cili njëherësh bën pjesë në top ...
AlbInfo | 18-Aug-2019 13:36
Sabina Gjocaj në muajin korrik të këtij viti është zgjedhur zyrtarisht ambasadore e Univeristetit të Groningenit, në Holandë. Gjocaj do ta përfaqësojë këtë universitet ndërkombtarisht, i cili njëherësh bën pjesë në top ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved