ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 19:42

Kondi “godet” Ramën: Ja pse hoqën nga puna, e vërteta për teatrin

Kondi “godet” Ramën: Ja pse hoqën nga puna, e vërteta për teatrin
Aktorja e mirënjohur, Marjana Kondi, ka përgënjeshtruar kryeministrin Edi Rama lidhur me çështjen e Teatrit Kombëtar. Rama kishte zgjedhur sot fjalët e Marjana Kondit, që sipas tij, mendonte te duhet të kemi një Teatër ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 20:46
Aktorja e mirënjohur, Marjana Kondi, ka përgënjeshtruar kryeministrin Edi Rama lidhur me çështjen e Teatrit Kombëtar. Rama kishte zgjedhur sot fjalët e Marjana Kondit, që sipas tij, mendonte te duhet të kemi një Teatër ...

Rama citon Marjana Kondin: Mbështes çdo iniciativë për një Teatër të ri me ambiente bashkëkohore
Kryeministri Edi Rama ka vijuar me citimet e aktorëve të njohur sa u përket qëndrimit të tyre mbi Teatrin Kombëtar. Ai shkruan se Marjana Kondi, ka një qëndrim të qartë në debatin për godinën e teatrit, njësoj si ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 16:58
Kryeministri Edi Rama ka vijuar me citimet e aktorëve të njohur sa u përket qëndrimit të tyre mbi Teatrin Kombëtar. Ai shkruan se Marjana Kondi, ka një qëndrim të qartë në debatin për godinën e teatrit, njësoj si ...

Rama citon Marjana Kondin: Teatër të ri, pa i gjymtuar shtratin!
Kryeministri Edi Rama ka cituar këtë të diel aktoren e njohur dhe mjaft të dashur për publikun, Marjana Kondin, lidhur me çështjen e shumëdebatuar të Teatrit Kombëtar. Në mesazhin e saj, aktorja Kondi tregon arsyet pse ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 15:47
Kryeministri Edi Rama ka cituar këtë të diel aktoren e njohur dhe mjaft të dashur për publikun, Marjana Kondin, lidhur me çështjen e shumëdebatuar të Teatrit Kombëtar. Në mesazhin e saj, aktorja Kondi tregon arsyet pse ...

Petrit Malaj: Duhet një teatër i ri bashkëkohor
Me pak fjale po pa asnje ngurrim, Petriti eshte pozicionuar qarte se bashku me shumicen derrmuese te komunitetit teatror, ne mbeshtetje te shembjes se karakatines ekzistuese dhe ndertimit te Teatrit te Ri Kombetar. "Une ...
ikub.al | 17-Aug-2019 17:07
Me pak fjale po pa asnje ngurrim, Petriti eshte pozicionuar qarte se bashku me shumicen derrmuese te komunitetit teatror, ne mbeshtetje te shembjes se karakatines ekzistuese dhe ndertimit te Teatrit te Ri Kombetar. "Une ...

Një përgjigje për artistin që merr në gojë artistët
Edi Rama kërkon të bëhet zëdhënës i njerëzve që i konvenojnë në qëllimin e tij për të prishur godinën ekzistuese të teatrit kombëtar. Pa ndonjë skrupull dhe me një përulësi që nuk përputhet me malinjitetin që e ...
Respublica | 18-Aug-2019 23:21
Edi Rama kërkon të bëhet zëdhënës i njerëzve që i konvenojnë në qëllimin e tij për të prishur godinën ekzistuese të teatrit kombëtar. Pa ndonjë skrupull dhe me një përulësi që nuk përputhet me malinjitetin që e ...

Kondi nxjerr blof Ramën: Mashtron, nuk mbështes shembjen e teatit. T’i më pushove nga puna
Aktorja Marjana Kondi ka kundërshtuar publikimin e një qëndrimi të saj nga kryeministrit Edi Rama, në një postim në Facebook, duke lënë të kuptohet se ajo është pro shembjes së Teatrit Kombëtar. Kondi shprehet se ...
Politiko | 18-Aug-2019 21:01
Aktorja Marjana Kondi ka kundërshtuar publikimin e një qëndrimi të saj nga kryeministrit Edi Rama, në një postim në Facebook, duke lënë të kuptohet se ajo është pro shembjes së Teatrit Kombëtar. Kondi shprehet se ...

Çështja “Teatri”/ Rama citon Petrit Malajn: S’i kuptoj kolegët që debatojnë kundër kësaj nisme
Përmes një postimi në Facebook, kryeministri Edi Rama ka cituar aktorin dhe drejtuesin e katedrës së aktrimit në Akademinë e Arteve, Petrit Malajn, i cili është në mbështetje të ndërtimit të një Teatri të Ri Kombëtar.
Top Channel | 17-Aug-2019 16:37
Përmes një postimi në Facebook, kryeministri Edi Rama ka cituar aktorin dhe drejtuesin e katedrës së aktrimit në Akademinë e Arteve, Petrit Malajn, i cili është në mbështetje të ndërtimit të një Teatri të Ri Kombëtar.

Rama publikon qëndrimin e Mariana Kondit; Ja pse duhet një Teatër i ri!
Kreu i qeverisë Edi Rama, përmes një potimi në facebook, ka vijur duke publikuar qëndrimin e aktorëve që janë pro ndërtimit të një Teatri të ri. Rama, së fundmi ka shpërndarë qëndrimin e aktores së njohur Mariana Kondi ...
Dritare | 18-Aug-2019 16:40
Kreu i qeverisë Edi Rama, përmes një potimi në facebook, ka vijur duke publikuar qëndrimin e aktorëve që janë pro ndërtimit të një Teatri të ri. Rama, së fundmi ka shpërndarë qëndrimin e aktores së njohur Mariana Kondi ...

Rama publikon dëshminë e aktores Marjana Kondi: Nevojë urgjente për të një teatër të ri, të mirëmbajtur, me të gjithë elementët teknik
Kryeministri Edi Rama ka sjellë opinionin e një tjetër aktori lidhur me çështjen e Teatrit të ri Kombëtar. Në llogarinë e tij në “Facebook”, kreu i ekzekutivit ka publikuar dëshminë e aktores së mirënjohur, Marjana ...
Lexo | 18-Aug-2019 15:58
Kryeministri Edi Rama ka sjellë opinionin e një tjetër aktori lidhur me çështjen e Teatrit të ri Kombëtar. Në llogarinë e tij në “Facebook”, kreu i ekzekutivit ka publikuar dëshminë e aktores së mirënjohur, Marjana ...

“Nuk i kuptoj kolegët që janë kundër”, Rama citon aktorin: Do bëhet një godinë për teatrin, vetëm për teatrin, nuk do të cënohet trualli
Kryeministri Edi Rama ka publikuar mesazhin e aktorit, pedagogut dhe drejtuesit të katedrës së aktrimit në Akademinë e Arteve, Petrit Malaj, i cili shprehet se duhet një teatri të ri bashkëkohor Mesazhi i Ramës: ...
GazetaTema | 17-Aug-2019 16:07
Kryeministri Edi Rama ka publikuar mesazhin e aktorit, pedagogut dhe drejtuesit të katedrës së aktrimit në Akademinë e Arteve, Petrit Malaj, i cili shprehet se duhet një teatri të ri bashkëkohor Mesazhi i Ramës: ...

Rama: Petrit Malaj është pozicionuar me shumicën për një teatër të ri
Kryeministri Edi Rama, me anë të një postimi në facebook, ka shkruar se edhe aktori dhe pedagogu i njohur Petrit Malaj, është pozicionuar qartë me shumicën dërrmuese, për ndërtimin e një teatri të ri. Ja çfarë shkruan ...
Dritare | 17-Aug-2019 17:22
Kryeministri Edi Rama, me anë të një postimi në facebook, ka shkruar se edhe aktori dhe pedagogu i njohur Petrit Malaj, është pozicionuar qartë me shumicën dërrmuese, për ndërtimin e një teatri të ri. Ja çfarë shkruan ...

Teatri i ri, Rama përcjell mesazhin e aktorit Petrit Malaj
Kryeministri Rama ka mbrojtur edhe këtë të shtunë idenë e një teatri të ri kombëtar, duke përcjellë mesazhin e aktorit, pedagogut e drejtuesit të katedrës së aktrimit në Akademinë e Arteve, Petrit Malaj. Rama thotë se ...
ABCNews | 17-Aug-2019 16:07
Kryeministri Rama ka mbrojtur edhe këtë të shtunë idenë e një teatri të ri kombëtar, duke përcjellë mesazhin e aktorit, pedagogut e drejtuesit të katedrës së aktrimit në Akademinë e Arteve, Petrit Malaj. Rama thotë se ...

Rama citon Petrit Malajn: Duhet një teatër i ri bashkëkohor
mapo.al Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook deklaratën e aktorit Petrit Malaj për Teatrin Kombëtar. Rama thotë se Malaj është pozicionuar së bashku me shumicën dërrmuese të komunitetit teatror, në mbështetje ...
Mapo | 17-Aug-2019 15:46
mapo.al Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook deklaratën e aktorit Petrit Malaj për Teatrin Kombëtar. Rama thotë se Malaj është pozicionuar së bashku me shumicën dërrmuese të komunitetit teatror, në mbështetje ...

Rama publikon dëshminë e aktorit Petrit Malaj: Duam një teatër të ri e bashkëkohor
Kryeministri Rama ka sjellë mendimin e një tjetër aktori të shquar përsa i përket çështjes së Teatrit të ri Kombëtar i cili ka nxitur jo pak debate. Si mjaft aktorë të tjerë, edhe Petrit Malaj është pro ndërtimit të një ...
Lexo | 17-Aug-2019 15:47
Kryeministri Rama ka sjellë mendimin e një tjetër aktori të shquar përsa i përket çështjes së Teatrit të ri Kombëtar i cili ka nxitur jo pak debate. Si mjaft aktorë të tjerë, edhe Petrit Malaj është pro ndërtimit të një ...

Çështja e Teatrit, Rama: Edhe Petrit Malaj pro prishjes së godinës
Një tjetër aktor është rreshtuar pro prishjes së Teatrit Kombëtar dhe ndërtimit të një teatri të ri. Në një postim në Facebook, kryeministri Edi Rama shprehet se aktori Petrit Malaj një emër I madh I skenës shqiptare ...
VizionPlus | 17-Aug-2019 15:46
Një tjetër aktor është rreshtuar pro prishjes së Teatrit Kombëtar dhe ndërtimit të një teatri të ri. Në një postim në Facebook, kryeministri Edi Rama shprehet se aktori Petrit Malaj një emër I madh I skenës shqiptare ...

Rama citon Petrit Malajn: Duhet një teatër i ri bashkëkohor
Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në “Facebook” citon për çështjen e teatrit aktorin, pedagogun dhe drejtuesin e Katedrës së aktrimit në Akademinë e Arteve, Petrit Malaj. Rama, duke e cituar Malajn, deklaron ...
BalkanWeb | 17-Aug-2019 15:44
Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në “Facebook” citon për çështjen e teatrit aktorin, pedagogun dhe drejtuesin e Katedrës së aktrimit në Akademinë e Arteve, Petrit Malaj. Rama, duke e cituar Malajn, deklaron ...

Teatri: Rama ndan mendimin e pedagogut Petrit Malaj: Duhet një teatër i ri bashkëkohor
Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook opinionin e aktorit dhe pedagogut Petrit Malaj, sa i përket prishjes së teatrit. “Aktor, pedagog dhe drejtues i katedrës së aktrimit në Akademinë e Arteve, ...
Politiko | 17-Aug-2019 15:37
Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook opinionin e aktorit dhe pedagogut Petrit Malaj, sa i përket prishjes së teatrit. “Aktor, pedagog dhe drejtues i katedrës së aktrimit në Akademinë e Arteve, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved