ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 05:55

Igli Tare sfidon Interin dhe Napolin për nënkampionin e Europës

Igli Tare sfidon Interin dhe Napolin për nënkampionin e Europës
Ish-sulmuesi i Tottenham, Fernando Llorente, është në prag të bashkimit me Lazio. Kështu bën me dije “Corriere Dello Sport”. Klubi bardhekaltër, me drejtor sportiv Igli Taren, ka nisur negociatat me përfaqësuesit e ...
GazetaTema | 19-Aug-2019 09:56
Ish-sulmuesi i Tottenham, Fernando Llorente, është në prag të bashkimit me Lazio. Kështu bën me dije “Corriere Dello Sport”. Klubi bardhekaltër, me drejtor sportiv Igli Taren, ka nisur negociatat me përfaqësuesit e ...

Napoli ultimatum Icardit, por ai pret Juventusin
E ardhmja e Icardit vazhdon të jetë një rebus. Sulmuesin argjentinas nuk e lidh thuajse asgjë me Interin por po has vështirësi në marrjen e një vendimi për ekipin e ri. Roma vazhdon të qëndroje në pritje pasi ka ofruar ...
VizionPlus | 19-Aug-2019 10:20
E ardhmja e Icardit vazhdon të jetë një rebus. Sulmuesin argjentinas nuk e lidh thuajse asgjë me Interin por po has vështirësi në marrjen e një vendimi për ekipin e ri. Roma vazhdon të qëndroje në pritje pasi ka ofruar ...

Akordi shumë pranë, Sanchez drejt Interit
Alexis Sanchez është shumë pranë transferimit te Interi. Një tjetër operacion merkatoje është drejt finalizimit në aksin Manchester-Milano. Pas Romelu Lukakut, zikaltrit me kërkesë të trajnerit Antonio Conte janë gati ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 15:36
Alexis Sanchez është shumë pranë transferimit te Interi. Një tjetër operacion merkatoje është drejt finalizimit në aksin Manchester-Milano. Pas Romelu Lukakut, zikaltrit me kërkesë të trajnerit Antonio Conte janë gati ...

Napoli i jep ultimatum Icardit, hyn në garë edhe Monaco
Me afrimin e mundshëm të Alexis Sanchez te Interi, bëhet thuajse i pamundur transferimi i Mauro Icardit te Juventusi, pasi bardhezinjtë nuk kanë ndërmend të paguajnë kesh, ndërsa zikaltrit nuk do të kenë më nevojën e ...
Koha.mk | 19-Aug-2019 10:07
Me afrimin e mundshëm të Alexis Sanchez te Interi, bëhet thuajse i pamundur transferimi i Mauro Icardit te Juventusi, pasi bardhezinjtë nuk kanë ndërmend të paguajnë kesh, ndërsa zikaltrit nuk do të kenë më nevojën e ...

Edhe Monaco futet në garë për Icardin
Me afrimin e mundshëm të Alexis Sanchez te Interi, bëhet thuajse i pamundur transferimi i Mauro Icardit te Juventusi, pasi bardhezinjtë nuk kanë ndërmend të paguajnë kesh, ndërsa zikaltrit nuk do të kenë më nevojën e ...
Kosova Press | 19-Aug-2019 09:44
Me afrimin e mundshëm të Alexis Sanchez te Interi, bëhet thuajse i pamundur transferimi i Mauro Icardit te Juventusi, pasi bardhezinjtë nuk kanë ndërmend të paguajnë kesh, ndërsa zikaltrit nuk do të kenë më nevojën e ...

Napoli me ultimatum për Icardin
Napoli thuhet se i ka dhënë ultimatum Mauro Icardit deri ditën e mërkurë të javës së ardhshme që të vendos nëse dëshiron të transferohet në San Paolo. Napolitanët thuhet se janë të gatshëm që t’i bëjnë një ofertë të ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 16:58
Napoli thuhet se i ka dhënë ultimatum Mauro Icardit deri ditën e mërkurë të javës së ardhshme që të vendos nëse dëshiron të transferohet në San Paolo. Napolitanët thuhet se janë të gatshëm që t’i bëjnë një ofertë të ...

Tifozët shqiptarë përjetojnë tmerrin, digjet autobusi në autostradë
Monaco thuhet se janë pretendentë të rinj për Mauro Icardi, duke ofruar 65 milionë euro plus shpërblime për sulmuesin e Interit dhe pagë 12 milionë euro në vit. Argjentinasi gjithnjë e më shumë po kthehet në drejtim të ...
GazetaBlic | 19-Aug-2019 08:59
Monaco thuhet se janë pretendentë të rinj për Mauro Icardi, duke ofruar 65 milionë euro plus shpërblime për sulmuesin e Interit dhe pagë 12 milionë euro në vit. Argjentinasi gjithnjë e më shumë po kthehet në drejtim të ...

Oferta e majme e Monacos për Icardin
Monaco është klubi më i ri që ka shprehur interesim të madh për sulmuesin e Interit Mauro Icardi, të cilit i ka ofruar pagë shumë të majme vjetore. Sipas mediave italiane, klubi francez është i gatshëm t’i ofrojë ...
EkonomiaOnline | 19-Aug-2019 08:59
Monaco është klubi më i ri që ka shprehur interesim të madh për sulmuesin e Interit Mauro Icardi, të cilit i ka ofruar pagë shumë të majme vjetore. Sipas mediave italiane, klubi francez është i gatshëm t’i ofrojë ...

08:40 Oferta e majme e Monacos për Icardin Monaco është klubi më i ri që...
Monaco është klubi më i ri që ka shprehur interesim të madh për sulmuesin e Interit Mauro Icardi, të cilit i ka ofruar pagë shumë të majme vjetore. Sipas mediave italiane, klubi francez është i gatshëm t’i ofrojë ...
Kosova Sot | 19-Aug-2019 08:43
Monaco është klubi më i ri që ka shprehur interesim të madh për sulmuesin e Interit Mauro Icardi, të cilit i ka ofruar pagë shumë të majme vjetore. Sipas mediave italiane, klubi francez është i gatshëm t’i ofrojë ...

Napoli ofron 65 milionë euro dhe Milikun për Icardin
Napoli është duke insistuar për transferimin e sulmuesit argjentinas të Interit, Mauro Icardi, bën të ditur “Calciomercato” të dielën. Icardi po pritet të largohet nga Interi këtë verë, ndërsa për të kishte shprehur ...
Koha.mk | 19-Aug-2019 08:42
Napoli është duke insistuar për transferimin e sulmuesit argjentinas të Interit, Mauro Icardi, bën të ditur “Calciomercato” të dielën. Icardi po pritet të largohet nga Interi këtë verë, ndërsa për të kishte shprehur ...

Oferta e majme e Monacos për Icardin
Monaco është klubi më i ri që ka shprehur interesim të madh për sulmuesin e Interit Mauro Icardi, të cilit i ka ofruar pagë shumë të majme vjetore. Sipas mediave italiane, klubi francez është i gatshëm t’i ofrojë ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 08:16
Monaco është klubi më i ri që ka shprehur interesim të madh për sulmuesin e Interit Mauro Icardi, të cilit i ka ofruar pagë shumë të majme vjetore. Sipas mediave italiane, klubi francez është i gatshëm t’i ofrojë ...

Interi po e dëshiron transferimin e Llorentes
Interi po dëshiron ta transferoj një lojtarë që do të zëvendësoj në rastë nevoje Romelu Lukakun, por deri më tani ata janë përballur me zhgënjime në lidhje me këtë. Nerazzurët janë përfolur për transferimin e Eden Dzeko ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 22:33
Interi po dëshiron ta transferoj një lojtarë që do të zëvendësoj në rastë nevoje Romelu Lukakun, por deri më tani ata janë përballur me zhgënjime në lidhje me këtë. Nerazzurët janë përfolur për transferimin e Eden Dzeko ...

Akordi shumë pranë, Sanchez drejt Interit
Alexis Sanchez është shumë pranë transferimit te Interi. Një tjetër operacion merkatoje është drejt finalizimit në aksin Manchester-Milano. Pas Romelu Lukakut, zikaltrit me kërkesë të trajnerit Antonio Conte janë gati ...
Koha.mk | 18-Aug-2019 18:52
Alexis Sanchez është shumë pranë transferimit te Interi. Një tjetër operacion merkatoje është drejt finalizimit në aksin Manchester-Milano. Pas Romelu Lukakut, zikaltrit me kërkesë të trajnerit Antonio Conte janë gati ...

Napoli ultimatum Icardit
Napoli thuhet se i ka dhënë ultimatum Mauro Icardit deri të mërkurën që ta pranojë ofertën, por sulmuesi i Interit ende dëshiron kalimin në Juventus. Napoli e kishte një mundësi relativisht me të thjesht që ti arrijë ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 18:45
Napoli thuhet se i ka dhënë ultimatum Mauro Icardit deri të mërkurën që ta pranojë ofertën, por sulmuesi i Interit ende dëshiron kalimin në Juventus. Napoli e kishte një mundësi relativisht me të thjesht që ti arrijë ...

Napoli mund të ofrojë 65 milionë euro plus Milik për Icardin
Napoli është duke shqyrtuar një ofertë të lartë për të tentuar transferimin e Mauro Icardit nga Interi këtë verë. Me vetëm dy javë të mbetura deri në mbylljen e afatit kalimtar, Napoli po rrit përpjekjet e tyre për të ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 13:47
Napoli është duke shqyrtuar një ofertë të lartë për të tentuar transferimin e Mauro Icardit nga Interi këtë verë. Me vetëm dy javë të mbetura deri në mbylljen e afatit kalimtar, Napoli po rrit përpjekjet e tyre për të ...

Napoli ultimatum Icardit
Napoli thuhet se i ka dhënë ultimatum Mauro Icardit deri të mërkurën që ta pranojë ofertën, por sulmuesi i Interit ende dëshiron kalimin në Juventus Napoli e kishte një mundësi relativisht me të thjesht që ti arrijë ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 18:17
Napoli thuhet se i ka dhënë ultimatum Mauro Icardit deri të mërkurën që ta pranojë ofertën, por sulmuesi i Interit ende dëshiron kalimin në Juventus Napoli e kishte një mundësi relativisht me të thjesht që ti arrijë ...

Napoli ultimatum Icardit
Napoli thuhet se i ka dhënë ultimatum Mauro Icardit deri të mërkurën që ta pranojë ofertën, por sulmuesi i Interit ende dëshiron kalimin në Juventus Napoli e kishte një mundësi relativisht me të thjesht që ti arrijë ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 18:10
Napoli thuhet se i ka dhënë ultimatum Mauro Icardit deri të mërkurën që ta pranojë ofertën, por sulmuesi i Interit ende dëshiron kalimin në Juventus Napoli e kishte një mundësi relativisht me të thjesht që ti arrijë ...

Napoli ofron 65 milionë euro dhe Milikun për Icardin
Napoli është duke insistuar për transferimin e sulmuesit argjentinas të Interit, Mauro Icardi, bën të ditur “Calciomercato” të dielën. Icardi po pritet të largohet nga Interi këtë verë, ndërsa për të kishte shprehur ...
Portalb | 18-Aug-2019 18:02
Napoli është duke insistuar për transferimin e sulmuesit argjentinas të Interit, Mauro Icardi, bën të ditur “Calciomercato” të dielën. Icardi po pritet të largohet nga Interi këtë verë, ndërsa për të kishte shprehur ...

Të rejat e fundit rreth transferimit të Sanchez te Inter
Mbrëmë është raportuar se Inter ka gjetur tashmë marrëveshjen me Sanchez, dhe se bisedimet mes dy klubeve janë duke vazhduar, për një huazim një vjeçar me mundësi transferimi për 15 milionë euro. Raportimet e fundit nga ...
Lajminet | 18-Aug-2019 17:17
Mbrëmë është raportuar se Inter ka gjetur tashmë marrëveshjen me Sanchez, dhe se bisedimet mes dy klubeve janë duke vazhduar, për një huazim një vjeçar me mundësi transferimi për 15 milionë euro. Raportimet e fundit nga ...

Napoli me ultimatum për Icardin
Napoli thuhet se i ka dhënë ultimatum Mauro Icardit deri ditën e mërkurë të javës së ardhshme që të vendos nëse dëshiron të transferohet në San Paolo. Napolitanët thuhet se janë të gatshëm që t’i bëjnë një ofertë të ...
E Dua Sportin | 18-Aug-2019 17:00
Napoli thuhet se i ka dhënë ultimatum Mauro Icardit deri ditën e mërkurë të javës së ardhshme që të vendos nëse dëshiron të transferohet në San Paolo. Napolitanët thuhet se janë të gatshëm që t’i bëjnë një ofertë të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved