ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 07:52

Momenti i rrallë kur pitoni gëlltit qenin për pak minuta Pamjet nga India lanë shumë pa fjalë. Një grup njerëzish që filluan një ekspeditë në Rajasthan, vunë re një piton të madh katër metra të gjatë duke u përpjekur të...

Momenti i rrallë kur pitoni gëlltit qenin për pak minuta Pamjet nga India lanë shumë pa fjalë. Një grup njerëzish që filluan një ekspeditë në Rajasthan, vunë re një piton të madh katër metra të gjatë duke u përpjekur të...
Pamjet nga India lanë shumë pa fjalë. Një grup njerëzish që filluan një ekspeditë në Rajasthan, vunë re një piton të madh katër metra të gjatë duke u përpjekur të nxirrte diçka nga ai. Ishte një qen endacak që hëngri më ...
Kosova Sot | 19-Aug-2019 08:37
Pamjet nga India lanë shumë pa fjalë. Një grup njerëzish që filluan një ekspeditë në Rajasthan, vunë re një piton të madh katër metra të gjatë duke u përpjekur të nxirrte diçka nga ai. Ishte një qen endacak që hëngri më ...

E tmerrshme, pitoni gëlltit qenin
Pamjet nga India lanë shumë pa fjalë. Një grup njerëzish që filluan një ekspeditë në Rajasthan, vunë re një piton të madh katër metra të gjatë duke u përpjekur të nxirrte diçka nga ai. Ishte një qen endacak që hëngri më ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 21:28
Pamjet nga India lanë shumë pa fjalë. Një grup njerëzish që filluan një ekspeditë në Rajasthan, vunë re një piton të madh katër metra të gjatë duke u përpjekur të nxirrte diçka nga ai. Ishte një qen endacak që hëngri më ...

Momenti i rrallë kur pitoni gëlltit qenin për pak minuta
Pamjet nga India lanë shumë pa fjalë. Një grup njerëzish që filluan një ekspeditë në Rajasthan, vunë re një piton të madh katër metra të gjatë duke u përpjekur të nxirrte diçka nga ai. Ishte një qen endacak që hëngri më ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 08:16
Pamjet nga India lanë shumë pa fjalë. Një grup njerëzish që filluan një ekspeditë në Rajasthan, vunë re një piton të madh katër metra të gjatë duke u përpjekur të nxirrte diçka nga ai. Ishte një qen endacak që hëngri më ...

VIDEO: Aksidenti i frikshëm, motoçiklisti fluturon disa metra në ajër
Ky është momenti tronditës kur motoçiklisti Luke Mossey përplaset. Në pamjet filmike do të shikoni se si ai fluturon për disa metra në ajër në momentin e aksidentit. Fatmirësisht ai nuk pësoi dëmtime serioze. (TemA)
GazetaTema | 17-Aug-2019 20:52
Ky është momenti tronditës kur motoçiklisti Luke Mossey përplaset. Në pamjet filmike do të shikoni se si ai fluturon për disa metra në ajër në momentin e aksidentit. Fatmirësisht ai nuk pësoi dëmtime serioze. (TemA)

E tmerrshme: Shikoni se si një piton gëlltitë një qen (VIDEO)
Pamjet nga India lanë shumë pa fjalë. Një grup njerëzish që filluan një ekspeditë në Rajasthan vunë re një piton të madh katër metra të gjatë duke u përpjekur të nxirrte diçka nga ai. Ishte një qen endacak që hëngri më ...
InFokusi | 18-Aug-2019 17:12
Pamjet nga India lanë shumë pa fjalë. Një grup njerëzish që filluan një ekspeditë në Rajasthan vunë re një piton të madh katër metra të gjatë duke u përpjekur të nxirrte diçka nga ai. Ishte një qen endacak që hëngri më ...

E tmerrshme: Pitoni gëlltit qenin – video
Pamjet nga India lanë shumë pa fjalë. Një grup njerëzish që filluan një ekspeditë në Rajasthan vunë re një piton të madh katër metra të gjatë duke u përpjekur të nxirrte diçka nga ai.
Kosova Press | 18-Aug-2019 16:40
Pamjet nga India lanë shumë pa fjalë. Një grup njerëzish që filluan një ekspeditë në Rajasthan vunë re një piton të madh katër metra të gjatë duke u përpjekur të nxirrte diçka nga ai.

Fluturoi 10 metra në ajër, centimetrat e ndajnë pilotin nga vdekja
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur me Luke Mossey në kampionatin e Bennetts British Superbike. Piloti është rrëzuar në provat zyrtare duke uturuar në ajër dhe duke rrëshqitur rreth 30 metra në pistë. Ai rrëzohet nga motori ...
Zeri | 16-Aug-2019 18:46
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur me Luke Mossey në kampionatin e Bennetts British Superbike. Piloti është rrëzuar në provat zyrtare duke uturuar në ajër dhe duke rrëshqitur rreth 30 metra në pistë. Ai rrëzohet nga motori ...

Milimetrat e shpëtojnë, fluturon 10 metra në ajër
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur me Luk Mosej në kampionatin e “Bennetts British Superbike”. Piloti është rrëzuar në provat zyrtare duke fluturuar në ajër dhe duke rrëshqitur rreth 30 metra në pistë. Ai rrëzohet nga ...
Alsat-M | 16-Aug-2019 16:08
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur me Luk Mosej në kampionatin e “Bennetts British Superbike”. Piloti është rrëzuar në provat zyrtare duke fluturuar në ajër dhe duke rrëshqitur rreth 30 metra në pistë. Ai rrëzohet nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved