ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 06:15

Shoqata “Miqtë e Amerikës” feston ditëlindjen e Bill Clinton

Shoqata “Miqtë e Amerikës” feston ditëlindjen e Bill Clinton
Shoqata “Miqtë e Amerikës” do të kremtojë sot ditëlindjen e 73-të të mikut të madh të shqiptarëve e mbarë njerëzimit, ish-presidentit të SHBA-së, Bill Clinton. Në ngjarjen që mbahet në zyrat e shoqatës, janë ftuar ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 07:40
Shoqata “Miqtë e Amerikës” do të kremtojë sot ditëlindjen e 73-të të mikut të madh të shqiptarëve e mbarë njerëzimit, ish-presidentit të SHBA-së, Bill Clinton. Në ngjarjen që mbahet në zyrat e shoqatës, janë ftuar ...

Miqtë e Amerikës ia festojnë sot ditëlindjen Bill Clinton-it, kanë një mesazh për Rusinë
Shoqata “Miqtë e Amerikës” do të kremtojë sot ditëlindjen e 73-të të mikut të madh të shqiptarëve e mbarë njerëzimit, ish-presidentit të SHBA-së Bill Clinton. Në eventin që mbahet në zyrat e shoqatës, janë ftuar ...
Indeks Online | 19-Aug-2019 07:58
Shoqata “Miqtë e Amerikës” do të kremtojë sot ditëlindjen e 73-të të mikut të madh të shqiptarëve e mbarë njerëzimit, ish-presidentit të SHBA-së Bill Clinton. Në eventin që mbahet në zyrat e shoqatës, janë ftuar ...

Dikush në Kosovë, po e feston ditëlindjen e Bill Clinton
Shoqata “Miqtë e Amerikës” do të kremtojë sot ditëlindjen e 73-të të mikut të madh të shqiptarëve e mbarë njerëzimit, ish-presidentit të SHBA-së, Bill Clinton. Në ngjarjen që mbahet në zyrat e shoqatës, janë ftuar ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 07:58
Shoqata “Miqtë e Amerikës” do të kremtojë sot ditëlindjen e 73-të të mikut të madh të shqiptarëve e mbarë njerëzimit, ish-presidentit të SHBA-së, Bill Clinton. Në ngjarjen që mbahet në zyrat e shoqatës, janë ftuar ...

Shoqata “Miqtë e Amerikës” feston ditëlindjen e Bill Clinton
Shoqata “Miqtë e Amerikës” do të kremtojë sot ditëlindjen e 73-të të mikut të madh të shqiptarëve e mbarë njerëzimit, ish-presidentit të SHBA-së Bill Clinton. Në eventin që mbahet në zyrat e shoqatës, janë ftuar ...
InFokusi | 19-Aug-2019 07:29
Shoqata “Miqtë e Amerikës” do të kremtojë sot ditëlindjen e 73-të të mikut të madh të shqiptarëve e mbarë njerëzimit, ish-presidentit të SHBA-së Bill Clinton. Në eventin që mbahet në zyrat e shoqatës, janë ftuar ...

Shoqata "Miqtë e Amerikës" feston ditëlindjen e Bill Clinton
Shoqata "Miqtë e Amerikës" do të kremtojë sot ditëlindjen e 73-të të mikut të madh të shqiptarëve e mbarë njerëzimit, ish-presidentit të SHBA-së Bill Clinton.
Kosova Press | 19-Aug-2019 07:29
Shoqata "Miqtë e Amerikës" do të kremtojë sot ditëlindjen e 73-të të mikut të madh të shqiptarëve e mbarë njerëzimit, ish-presidentit të SHBA-së Bill Clinton.

Ngjarjet kryesore të ditës në Kosovë
Mbahet mbledhja e Komiteti për Politik dhe Financa e Komunës së Rahovecit. (Komuna e Rahovecit, ora 10:00) Shoqata “Miqtë e Amerikës” festojnë ditëlindjen e mikut të madh të shqiptarve e mbar njerëzimit ish Presidentit ...
Lajminet | 19-Aug-2019 07:23
Mbahet mbledhja e Komiteti për Politik dhe Financa e Komunës së Rahovecit. (Komuna e Rahovecit, ora 10:00) Shoqata “Miqtë e Amerikës” festojnë ditëlindjen e mikut të madh të shqiptarve e mbar njerëzimit ish Presidentit ...

Ngjarjet e ditës së sotme
Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi diskuton lidhur me kompensimin e orëve të humbura nga greva e mësimdhënësve. (Kuvendi i Kosovës, salla N204, 10:00- pamje në ...
Lajminet | 03-Apr-2019 07:49
Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi diskuton lidhur me kompensimin e orëve të humbura nga greva e mësimdhënësve. (Kuvendi i Kosovës, salla N204, 10:00- pamje në ...

Çka do të ndodhë sot në Kosovë
Punëtorët e Aeroportit Ndërkombëtar ‘Adem Jashari’ në Prishtinë mbajnë grevë. (ANP ora 8.00-9.00) Bëhet hapja solemne e kampit ndërkombëtar “WiSci Girls STEAM Camp” ku marrin pjesë 100 vajza nga Kosova, SHBA, Shqipëria, ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 07:23
Punëtorët e Aeroportit Ndërkombëtar ‘Adem Jashari’ në Prishtinë mbajnë grevë. (ANP ora 8.00-9.00) Bëhet hapja solemne e kampit ndërkombëtar “WiSci Girls STEAM Camp” ku marrin pjesë 100 vajza nga Kosova, SHBA, Shqipëria, ...

Shoqata “Miqtë e Amerikës” feston ditëlindjen e Bill Clinton
Shoqata “Miqtë e Amerikës”, do të kremtojë nesër ditëlindjen e mikut të madh të shqiptarëve e mbarë njerëzimit, ish-presidentit të SHBA-së, Bill Clinton. Në eventin që mbahet në zyrat e shoqatës, janë ftuar ...
Arbresh | 19-Aug-2019 00:04
Shoqata “Miqtë e Amerikës”, do të kremtojë nesër ditëlindjen e mikut të madh të shqiptarëve e mbarë njerëzimit, ish-presidentit të SHBA-së, Bill Clinton. Në eventin që mbahet në zyrat e shoqatës, janë ftuar ...

Shoqata "Miqtë e Amerikës" feston ditëlindjen e Bill Clinton
Shoqata "Miqtë e Amerikës" do të kremtojë nesër ditëlindjen e mikut të madh të shqiptarëve e mbarë njerëzimit ish-presidentit të SHBA-së Bill Clinton.
Kosova Press | 18-Aug-2019 23:31
Shoqata "Miqtë e Amerikës" do të kremtojë nesër ditëlindjen e mikut të madh të shqiptarëve e mbarë njerëzimit ish-presidentit të SHBA-së Bill Clinton.

Shtyllat e vjetruara, shqetësimi kryesor i banorëve të Senikut të Malishevës
Në kuadër procesit të hartimit të projekt buxhetit për vitin 2020, është duke vazhduar mbajtja e dëgjimeve publike në vendbanimet e Komunës së Malishevës. Mbrëmë është mbajtur dëgjimi në fshatin Senik, ku banorët e ...
Klan Kosova | 17-Aug-2019 08:35
Në kuadër procesit të hartimit të projekt buxhetit për vitin 2020, është duke vazhduar mbajtja e dëgjimeve publike në vendbanimet e Komunës së Malishevës. Mbrëmë është mbajtur dëgjimi në fshatin Senik, ku banorët e ...

Komuna e Prizrenit fillon me dëgjimet publike për buxhetin e vitit 2020
Komuna e Prizrenit në kuadër të hartimit të buxhetit për vitin 2020 duke filluar nga data 19 gusht, do të organizojë dëgjime publike me qytetarët e komunës së Prizrenit, me qëllim të angazhimit të tyre në procesin e ...
Kosova Press | 16-Aug-2019 17:16
Komuna e Prizrenit në kuadër të hartimit të buxhetit për vitin 2020 duke filluar nga data 19 gusht, do të organizojë dëgjime publike me qytetarët e komunës së Prizrenit, me qëllim të angazhimit të tyre në procesin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved