ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 20:59

Meta në Teqenë e Martaneshit, urimi për besimtarët

Meta në Teqenë e Martaneshit, urimi për besimtarët
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka përshëndetur shqiptarët duke iu uruar një javë të mbarë nga një vend i mirë në Martanesh për të cilin thotë se është një monument unik jo vetëm besimi e kulturor. Meta gjen rastin të ...
BalkanWeb | 19-Aug-2019 09:57
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka përshëndetur shqiptarët duke iu uruar një javë të mbarë nga një vend i mirë në Martanesh për të cilin thotë se është një monument unik jo vetëm besimi e kulturor. Meta gjen rastin të ...

Meta gjen paqe në Teqenë e Ballëm Sulltanit
Presidenti Ilir Meta ka vizituar Teqenë e Ballëm Sulltanit, në Ballenjë të Martaneshit nga ku u ka uruar të gjithë shqiptarëve një javë të mbarë. Presidenti Meta e ka bërë urimin në një postim në Facebook, ndërsa ka ...
VizionPlus | 19-Aug-2019 08:48
Presidenti Ilir Meta ka vizituar Teqenë e Ballëm Sulltanit, në Ballenjë të Martaneshit nga ku u ka uruar të gjithë shqiptarëve një javë të mbarë. Presidenti Meta e ka bërë urimin në një postim në Facebook, ndërsa ka ...

Nga Martaneshi, Meta iu uron qytetarëve, paqe dhe harmoni
Presidenti i Republikës Ilir Meta i ka përshëndetur sot qytetarët nga Vendi i Mirë i Teqesë së Vjetër të Ballëm Sulltanit. Në veçanti, Meta ka përshëndetur besimtarët bektashinj që përgatiten për pelegrinazhin e tyre në ...
Lajmi i Fundit | 19-Aug-2019 09:22
Presidenti i Republikës Ilir Meta i ka përshëndetur sot qytetarët nga Vendi i Mirë i Teqesë së Vjetër të Ballëm Sulltanit. Në veçanti, Meta ka përshëndetur besimtarët bektashinj që përgatiten për pelegrinazhin e tyre në ...

Meta poston foto nga vizita në monumentin unik, ja urimi që bën për shqiptarët
Presidenti i vendit, Ilir Meta e ka nisur diten sot me nje urim per gjithe besimtarët bektashinj dhe të gjithë shqiptarët, që këtë javë nisin pelegrinazhin e tyre në malin e shenjtë të Tomorrit! Teksa poston foto nga ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 08:47
Presidenti i vendit, Ilir Meta e ka nisur diten sot me nje urim per gjithe besimtarët bektashinj dhe të gjithë shqiptarët, që këtë javë nisin pelegrinazhin e tyre në malin e shenjtë të Tomorrit! Teksa poston foto nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved