ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 06:15

Mbi 7500 vetë mblidhen për botërorin e pokëmonëve në ShBA

Mbi 7500 vetë mblidhen për botërorin e pokëmonëve në ShBA
Kampionati botëror i pokemonëve është duke u mbajtur në Uashington. Pokemonët janë krijuar për më shumë se dy dekada derisa popullariteti i tyre tashmë është në kulm. Më shumë se 7500 persona nga 40 shtete të ndryshme ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 23:16
Kampionati botëror i pokemonëve është duke u mbajtur në Uashington. Pokemonët janë krijuar për më shumë se dy dekada derisa popullariteti i tyre tashmë është në kulm. Më shumë se 7500 persona nga 40 shtete të ndryshme ...

Botërori i pokemonëve, mbi 7500 vetë mblidhen në Uashington
Në Uashington po mbahet kampionati botëror i Pokemonëve, krijesave të vogla, të adhurueshme, me aftësi të veçanta luftarake ku po marrin pjesë më shumë se 7500 persona.
Kosova Press | 17-Aug-2019 22:18
Në Uashington po mbahet kampionati botëror i Pokemonëve, krijesave të vogla, të adhurueshme, me aftësi të veçanta luftarake ku po marrin pjesë më shumë se 7500 persona.

Botërori i pokemonëve, më shumë se 7500 persona mblidhen në Washington
Në Uashington po mbahet kampionati botëror i Pokemonëve, krijesave të vogla, të adhurueshme, me aftësi të veçanta luftarake. Pokemonët janë përreth prej më shumë se dy dekadash dhe tani janë më popullorë se kurrë më ...
Indeks Online | 17-Aug-2019 18:08
Në Uashington po mbahet kampionati botëror i Pokemonëve, krijesave të vogla, të adhurueshme, me aftësi të veçanta luftarake. Pokemonët janë përreth prej më shumë se dy dekadash dhe tani janë më popullorë se kurrë më ...

Botërori i pokemonëve/ Më shumë se 7500 vetë janë mbledhur në Washington
Në Uashington po mbahet kampionati botëror i Pokemonëve, krijesave të vogla, të adhurueshme, me aftësi të veçanta luftarake.
Top Channel | 17-Aug-2019 15:40
Në Uashington po mbahet kampionati botëror i Pokemonëve, krijesave të vogla, të adhurueshme, me aftësi të veçanta luftarake.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved