ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2019 10:51

Mali i Zi paralajmëron padi ndaj përdorueseve të flamurit shqiptar

Mali i Zi paralajmëron padi ndaj përdorueseve të flamurit shqiptar
“Për këdo që po lufton me kancerin dhe bën kimioterapi. Për këdo që ecën kundër kësaj sëmundje të tmerrshme. Postoj këtë foto për të treguar realitetin e dhimbshëm. Këtë fotografi e kam bërë këtë mëngjes dhe shërben për ...
GazetaBlic | 19-Aug-2019 09:22
“Për këdo që po lufton me kancerin dhe bën kimioterapi. Për këdo që ecën kundër kësaj sëmundje të tmerrshme. Postoj këtë foto për të treguar realitetin e dhimbshëm. Këtë fotografi e kam bërë këtë mëngjes dhe shërben për ...

Letra prekëse e një nëne që ka djalin 10 vjeçar të sëmurë me kancer
Se sa e vështirë është të luftosh me kancerin e tregon më së miri një në nënë e cila ka publikuar një fotografi të djalit të saj 10 vjeçar, që vuan nga kjo sëmundje dhe ka treguar vështirësitë që hasë Ajo thotë se të ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 11:16
Se sa e vështirë është të luftosh me kancerin e tregon më së miri një në nënë e cila ka publikuar një fotografi të djalit të saj 10 vjeçar, që vuan nga kjo sëmundje dhe ka treguar vështirësitë që hasë Ajo thotë se të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved