ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 12:20

Klea Kraja, vajza që sfidon gazetarët shqiptarë: Do vij nga Belgjika të punoj gazetare në Shqipëri

Klea Kraja, vajza që sfidon gazetarët shqiptarë: Do vij nga Belgjika të punoj gazetare në Shqipëri
Po i shijon aq shumë pushimet në Shqipëri, saqë i duket sikur ditët fluturojnë. Kjo është Klea 20 vjeç. Është shqiptare nga Belgjika dhe studion për gazetari atje. Kemi shumë pyetje për t’i bërë, por edhe ajo nuk është ...
PortaliOnline | 19-Aug-2019 09:44
Po i shijon aq shumë pushimet në Shqipëri, saqë i duket sikur ditët fluturojnë. Kjo është Klea 20 vjeç. Është shqiptare nga Belgjika dhe studion për gazetari atje. Kemi shumë pyetje për t’i bërë, por edhe ajo nuk është ...

Studentja që do të kthehet/ E lindur në Belgjikë, Klea Kraja do të punojë gazetare në Shqipëri
Po i shijon aq shumë pushimet në Shqipëri, saqë i duket sikur ditët fluturojnë. Kjo është Klea 20 vjeç. Është shqiptare nga Belgjika dhe studion për gazetari atje. Kemi shumë pyetje për t'i bërë, por edhe ajo nuk është ...
Top Channel | 18-Aug-2019 21:08
Po i shijon aq shumë pushimet në Shqipëri, saqë i duket sikur ditët fluturojnë. Kjo është Klea 20 vjeç. Është shqiptare nga Belgjika dhe studion për gazetari atje. Kemi shumë pyetje për t'i bërë, por edhe ajo nuk është ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved