ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 13:11

Keni celulitë? Ja si ta zhdukni përgjithmonë!

Keni celulitë? Ja si ta zhdukni përgjithmonë!
Çdo vajzë e di çfarë është celuliti, dhe ata që e kanë, fillojnë të urrejnë trupin e tyre. Dritare.net ju këshillon të mos shikoni vajzat e revistave të modës, apo modelet e Instagramit, për të dekurajuar, sepse ata ...
Gazeta Observer | 19-Aug-2019 09:10
Çdo vajzë e di çfarë është celuliti, dhe ata që e kanë, fillojnë të urrejnë trupin e tyre. Dritare.net ju këshillon të mos shikoni vajzat e revistave të modës, apo modelet e Instagramit, për të dekurajuar, sepse ata ...

08:05 Keni celulit? Ja si ta zhdukni përgjithmonë! Çdo vajzë e di çfarë...
Çdo vajzë e di çfarë është celuliti, dhe ata që e kanë, fillojnë të urrejnë trupin e tyre. Ju këshillojmë të mos shikoni vajzat e revistave të modës, apo modelet e Instagramit, për të dekurajuar, sepse ata janë të ...
Kosova Sot | 19-Aug-2019 08:12
Çdo vajzë e di çfarë është celuliti, dhe ata që e kanë, fillojnë të urrejnë trupin e tyre. Ju këshillojmë të mos shikoni vajzat e revistave të modës, apo modelet e Instagramit, për të dekurajuar, sepse ata janë të ...

Si të zhdukni celulitin përgjithmonë në mënyrë natyrale
Çdo vajzë e di çfarë është celuliti, dhe ata që e kanë, fillojnë të urrejnë trupin e tyre. Ju këshillojmë të mos shikoni vajzat e revistave të modës, apo modelet e Instagramit, për të dekurajuar, sepse ata janë të ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 13:41
Çdo vajzë e di çfarë është celuliti, dhe ata që e kanë, fillojnë të urrejnë trupin e tyre. Ju këshillojmë të mos shikoni vajzat e revistave të modës, apo modelet e Instagramit, për të dekurajuar, sepse ata janë të ...

Keni celulit? Ja si ta zhdukni përgjithmonë!
Dritare.net ju këshillon të mos shikoni vajzat e revistave të modës, apo modelet e Instagramit, për të dekurajuar, sepse ata janë të kuruara me fotoshop. Ajo që ju duhet të bëni është të ndiqni këto mënyra natyrale për ...
Lajminet | 18-Aug-2019 13:18
Dritare.net ju këshillon të mos shikoni vajzat e revistave të modës, apo modelet e Instagramit, për të dekurajuar, sepse ata janë të kuruara me fotoshop. Ajo që ju duhet të bëni është të ndiqni këto mënyra natyrale për ...

Keni celulit? Ja si ta zhdukni përgjithmonë!
Çdo vajzë e di çfarë është celuliti, dhe ata që e kanë, fillojnë të urrejnë trupin e tyre. Dritare.net ju këshillon të mos shikoni vajzat e revistave të modës, apo modelet e Instagramit, për të dekurajuar, sepse ata ...
EkonomiaOnline | 18-Aug-2019 11:52
Çdo vajzë e di çfarë është celuliti, dhe ata që e kanë, fillojnë të urrejnë trupin e tyre. Dritare.net ju këshillon të mos shikoni vajzat e revistave të modës, apo modelet e Instagramit, për të dekurajuar, sepse ata ...

Keni celulit? Ja si ta zhdukni përgjithmonë!
Çdo vajzë e di çfarë është celuliti, dhe ata që e kanë, fillojnë të urrejnë trupin e tyre. Dritare.net ju këshillon të mos shikoni vajzat e revistave të modës, apo modelet e Instagramit, për të dekurajuar, sepse ata ...
Zeri | 17-Aug-2019 23:40
Çdo vajzë e di çfarë është celuliti, dhe ata që e kanë, fillojnë të urrejnë trupin e tyre. Dritare.net ju këshillon të mos shikoni vajzat e revistave të modës, apo modelet e Instagramit, për të dekurajuar, sepse ata ...

Keni celulit? Ja si ta zhdukni përgjithmonë!
Çdo vajzë e di çfarë është celuliti, dhe ata që e kanë, fillojnë të urrejnë trupin e tyre. Dritare.net ju këshillon të mos shikoni vajzat e revistave të modës, apo modelet e Instagramit, për të dekurajuar, sepse ata ...
Klan Kosova | 17-Aug-2019 22:18
Çdo vajzë e di çfarë është celuliti, dhe ata që e kanë, fillojnë të urrejnë trupin e tyre. Dritare.net ju këshillon të mos shikoni vajzat e revistave të modës, apo modelet e Instagramit, për të dekurajuar, sepse ata ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved