ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 12:22

Keepman dhe Varrosi publikojnë këngën “Rap & Blood”

Keepman dhe Varrosi publikojnë këngën “Rap & Blood”
Keepman dhe Varrosi kanë lansuar këngën e re me titull “Rap & Blood”, shkruan . Dyshja e sollën këngën vetëm në versionin audio, me tekst të Keepman dhe Varrosit, ndërsa mix.masterin e bëri Kollaps Music. Kënga është ...
Lajminet | 19-Aug-2019 08:47
Keepman dhe Varrosi kanë lansuar këngën e re me titull “Rap & Blood”, shkruan . Dyshja e sollën këngën vetëm në versionin audio, me tekst të Keepman dhe Varrosit, ndërsa mix.masterin e bëri Kollaps Music. Kënga është ...

Lansohet bashkëpunimi i ri Keepman x Varrosi, “Rap&Blood”
Pas këngës së tij të fundit bashkëpunim më Young Zerka, Smile – ai po rikthehet me një projekt të ri ai po rikthehet me një tjetër bashkëpunim. Kësaj radhe vijnë bashkë Keepman dhe Varros për të na sjellur një “repturë ...
Prive | 19-Aug-2019 08:25
Pas këngës së tij të fundit bashkëpunim më Young Zerka, Smile – ai po rikthehet me një projekt të ri ai po rikthehet me një tjetër bashkëpunim. Kësaj radhe vijnë bashkë Keepman dhe Varros për të na sjellur një “repturë ...

Melinda Ademi publikon këngën e re
Reperja shumë e përfolur shqiptare, Melinda Ademi ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “A po don pak” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip. Tekstin e ka shkruar artistja në bashkëpunim me ...
Arbresh | 18-Aug-2019 20:54
Reperja shumë e përfolur shqiptare, Melinda Ademi ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “A po don pak” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip. Tekstin e ka shkruar artistja në bashkëpunim me ...

“A po don pak”, projekti i ri nga Melinda Ademi
Reperja e re kosovare, Melinda Ademi, ka lansuar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë titullin “A po don pak” dhe vjen edhe me klip që tashmë është na kanalin zyrtar Youtube. Tekstin e ka shkruar vet artistja, ...
Arbresh | 18-Aug-2019 20:04
Reperja e re kosovare, Melinda Ademi, ka lansuar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë titullin “A po don pak” dhe vjen edhe me klip që tashmë është na kanalin zyrtar Youtube. Tekstin e ka shkruar vet artistja, ...

Melinda publikon videoklipin e këngës “A po don pak”
Melinda Ademi e ka lansuar projektin më të ri muzikor të titulluar “A po don pak”, të cilin e ka shoqëruar me videoklip. Panda Music qëndron prapa këtij projekti, ndërsa tekstin e ka shkruar vet reperja në bashkëpunim ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 18:41
Melinda Ademi e ka lansuar projektin më të ri muzikor të titulluar “A po don pak”, të cilin e ka shoqëruar me videoklip. Panda Music qëndron prapa këtij projekti, ndërsa tekstin e ka shkruar vet reperja në bashkëpunim ...

Melinda publikon këngën e re
Rep-artistja Melinda Ademi ka publikuar projektin e saj të ri me titull “A po don pak”. Ajo është kujdesur vetë për tekstin, bashkë me Tonic & Denk. Kënga është produkt i “Panda Music”.
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 19:53
Rep-artistja Melinda Ademi ka publikuar projektin e saj të ri me titull “A po don pak”. Ajo është kujdesur vetë për tekstin, bashkë me Tonic & Denk. Kënga është produkt i “Panda Music”.

Melinda publikon këngën e re
Reperja shumë e përfolur shqiptare, Melinda Ademi ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “A po don pak” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip. Tekstin e ka shkruar artistja në bashkëpunim me ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 19:15
Reperja shumë e përfolur shqiptare, Melinda Ademi ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “A po don pak” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip. Tekstin e ka shkruar artistja në bashkëpunim me ...

Melinda Ademi publikon këngën e re
Reperja shumë e përfolur shqiptare, Melinda Ademi ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “A po don pak” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip. Tekstin e ka shkruar artistja në bashkëpunim me ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 19:04
Reperja shumë e përfolur shqiptare, Melinda Ademi ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “A po don pak” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip. Tekstin e ka shkruar artistja në bashkëpunim me ...

BimBimma publikon këngën e re “Hapat e mi”
Ylli i hip hopit, BimBimma, ka publikuar projektin e ri muzikor. “Hapat e mi” mban titullin kjo këngë, e cila është sjellë në versionin audio të shoqëruar me një video atraktive. Tekstin e ka shkruar vet reperi, ndërsa ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 12:31
Ylli i hip hopit, BimBimma, ka publikuar projektin e ri muzikor. “Hapat e mi” mban titullin kjo këngë, e cila është sjellë në versionin audio të shoqëruar me një video atraktive. Tekstin e ka shkruar vet reperi, ndërsa ...

“A po don pak”, projekti i ri nga Melinda Ademi
Reperja e re kosovare, Melinda Ademi, ka lansuar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë titullin “A po don pak” dhe vjen edhe me klip që tashmë është na kanalin zyrtar Youtube. Tekstin e ka shkruar vet artistja, ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 18:36
Reperja e re kosovare, Melinda Ademi, ka lansuar projektin më të ri muzikor. Kënga mbanë titullin “A po don pak” dhe vjen edhe me klip që tashmë është na kanalin zyrtar Youtube. Tekstin e ka shkruar vet artistja, ...

‘A Po Don Pak’ thotë Melinda në këngën e re
Melinda dje konfirmoi se sot do lansoj këngën e re, minuta më parë artistja publikojë këngën e dytë brenda dy muajve, shkruan . Kënga titullohet ‘A Po Don Pak’ dhe është shoqëruar edhe me klip ku reperja vjen atraktive ...
Lajminet | 18-Aug-2019 18:17
Melinda dje konfirmoi se sot do lansoj këngën e re, minuta më parë artistja publikojë këngën e dytë brenda dy muajve, shkruan . Kënga titullohet ‘A Po Don Pak’ dhe është shoqëruar edhe me klip ku reperja vjen atraktive ...

Bim Bimma publikon këngën “Hapat e mi”
Bim Bimma sapo ka publikuar këngën e re. Bim Bimma ka lansuar projektin e ri muzikor me titull “Hapat e mi”, kënë kjo e cila erdhi vetëm në versionin audio Për beatin e kësaj kënge u kujdes StrikeBeatz, ndërsa ...
Zeri | 18-Aug-2019 12:13
Bim Bimma sapo ka publikuar këngën e re. Bim Bimma ka lansuar projektin e ri muzikor me titull “Hapat e mi”, kënë kjo e cila erdhi vetëm në versionin audio Për beatin e kësaj kënge u kujdes StrikeBeatz, ndërsa ...

Bim Bimma publikon këngën “Hapat e mi”
Bim Bimma ka lansuar projektin e ri muzikor me titull “Hapat e mi”, kënë kjo e cila erdhi vetëm në versionin audio, shkruan . Për beatin e kësaj kënge u kujdes StrikeBeatz, ndërsa mix/masterin Faton Dolaku. Kjo ...
Lajminet | 18-Aug-2019 12:05
Bim Bimma ka lansuar projektin e ri muzikor me titull “Hapat e mi”, kënë kjo e cila erdhi vetëm në versionin audio, shkruan . Për beatin e kësaj kënge u kujdes StrikeBeatz, ndërsa mix/masterin Faton Dolaku. Kjo ...

Bianca nuk ndalet, vjen sensuale në projektin ‘Eja me ne’
Një këngë shumë verore dhe me mjaft stil e rikthen Bianca Junzell si këngëtare mjaft të dëgjuar këtë verë dhe një atraksion i vërtetë pasiqë ka disa muaj që ajo ka publikuar shumë këngë të bukura dhe verore derisa është ...
TetovaSot | 17-Aug-2019 17:39
Një këngë shumë verore dhe me mjaft stil e rikthen Bianca Junzell si këngëtare mjaft të dëgjuar këtë verë dhe një atraksion i vërtetë pasiqë ka disa muaj që ajo ka publikuar shumë këngë të bukura dhe verore derisa është ...

Azet publikon këngën e re!
Ai është njëri ndër reperët më të njohur shqiptarë, që ka bërë famë edhe në Gjermani e vendet e tjera të Europës. Azet në ndërkohë, po e mbanë shumë aktive muzikën e tij duke publikuar këngë në periudha të shkurtra ...
Zeri | 16-Aug-2019 15:35
Ai është njëri ndër reperët më të njohur shqiptarë, që ka bërë famë edhe në Gjermani e vendet e tjera të Europës. Azet në ndërkohë, po e mbanë shumë aktive muzikën e tij duke publikuar këngë në periudha të shkurtra ...

Bleona Qereti shfaqet përsëri me gjoksin jashtë, zbulon pothuajse gjithçka
Ai është njëri ndër reperët më të njohur shqiptarë, që ka bërë famë edhe në Gjermani e vendet e tjera të Europës. Azet në ndërkohë, po e mbanë shumë aktive muzikën e tij duke publikuar këngë në periudha të shkurtra ...
GazetaBlic | 16-Aug-2019 15:13
Ai është njëri ndër reperët më të njohur shqiptarë, që ka bërë famë edhe në Gjermani e vendet e tjera të Europës. Azet në ndërkohë, po e mbanë shumë aktive muzikën e tij duke publikuar këngë në periudha të shkurtra ...

Azet publikon këngën e re në gjuhën gjermane
Ai është një ndër reperët më të mirë tanë, por i cili ka arritur të bëjë edhe famë ndërkombëtare, posaçërisht e Gjermanisë. Bëhet fjalë për këngëtarin Azet, i cili gjatë kësaj vere po vazhdon me sukses të mbajë koncerte ...
Telegrafi | 16-Aug-2019 13:06
Ai është një ndër reperët më të mirë tanë, por i cili ka arritur të bëjë edhe famë ndërkombëtare, posaçërisht e Gjermanisë. Bëhet fjalë për këngëtarin Azet, i cili gjatë kësaj vere po vazhdon me sukses të mbajë koncerte ...

AZET publikon këngën e re (VIDEO)
Reperi i njohur në Gjermani me prejardhje nga Kosova, Azet, ka publikuar këngën e tij më të re. Kjo këngë është bashkëpunim me reperin NASH dhe quhet “Leben Schnell”, transmeton Klan Kosova. Brenda pak orëve të ...
Klan Kosova | 16-Aug-2019 11:35
Reperi i njohur në Gjermani me prejardhje nga Kosova, Azet, ka publikuar këngën e tij më të re. Kjo këngë është bashkëpunim me reperin NASH dhe quhet “Leben Schnell”, transmeton Klan Kosova. Brenda pak orëve të ...

Azet publikon këngën e re – e dëgjuat?
Ai është njëri ndër reperët më të njohur shqiptarë, që ka bërë famë edhe në Gjermani e vendet e tjera të Europës. Azet në ndërkohë, po e mbanë shumë aktive muzikën e tij duke publikuar këngë në periudha të shkurtra ...
Prive | 16-Aug-2019 10:29
Ai është njëri ndër reperët më të njohur shqiptarë, që ka bërë famë edhe në Gjermani e vendet e tjera të Europës. Azet në ndërkohë, po e mbanë shumë aktive muzikën e tij duke publikuar këngë në periudha të shkurtra ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved