ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 06:35

Kalaja e Ali Pashës destinacion turistik

Kalaja e Ali Pashës destinacion turistik
Turistët në Vlorë nuk shijojnë vetëm detin. Një tjetër kuriozitet për ta përbën kultura dhe historia shqiptare. Kalaja e Ali Pashës në Porto Palermo është një prej destinacioneve që pret çdo ditë turistë vendas e të ...
AlbInfo | 18-Aug-2019 11:41
Turistët në Vlorë nuk shijojnë vetëm detin. Një tjetër kuriozitet për ta përbën kultura dhe historia shqiptare. Kalaja e Ali Pashës në Porto Palermo është një prej destinacioneve që pret çdo ditë turistë vendas e të ...

Në kalanë e Ali Pashës/ Një nga destinacionet e turistëve vendas dhe të huaj
Turistët në Vlorë nuk shijojnë vetëm detin. Një tjetër kuriozitet për ta përbën kultura dhe historia shqiptare.
Top Channel | 17-Aug-2019 20:30
Turistët në Vlorë nuk shijojnë vetëm detin. Një tjetër kuriozitet për ta përbën kultura dhe historia shqiptare.

Kalaja e Ali Pashës – një nga destinacionet kryesore të turistëve (VIDEO)
Turistët në Vlorë nuk shijojnë vetëm detin. Një tjetër kuriozitet për ta përbën kultura dhe historia shqiptare. Kalaja e Ali Pashës në Porto Palermo është një prej destinacioneve që pret çdo ditë turistë vendas e të ...
Klan Kosova | 17-Aug-2019 22:11
Turistët në Vlorë nuk shijojnë vetëm detin. Një tjetër kuriozitet për ta përbën kultura dhe historia shqiptare. Kalaja e Ali Pashës në Porto Palermo është një prej destinacioneve që pret çdo ditë turistë vendas e të ...

Kalaja e Ali Pashës një nga destinacionet e turistëve vendas dhe të huaj
Turistët në Vlorë nuk shijojnë vetëm detin. Një tjetër kuriozitet për ta përbën kultura dhe historia shqiptare. Kalaja e Ali Pashës në Porto Palermo është një prej destinacioneve që pret çdo ditë turistë vendas e të ...
Lexo | 17-Aug-2019 21:24
Turistët në Vlorë nuk shijojnë vetëm detin. Një tjetër kuriozitet për ta përbën kultura dhe historia shqiptare. Kalaja e Ali Pashës në Porto Palermo është një prej destinacioneve që pret çdo ditë turistë vendas e të ...

Sezoni turistik/ ARRSH: Mirëmbajtja rutinë në akset rrugore të Qarkut Korçë, rrit sigurinë rrugore
TIRANË, 17 gusht /MEDIAL/ Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) bën të ditur se puna për mirëmbajtjen rutinë në akset rrugore të Qarkut Korçë, rrit sigurinë rrugore dhe garanton udhëtim komod për të gjitha mjetet që ...
Medial | 17-Aug-2019 19:26
TIRANË, 17 gusht /MEDIAL/ Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) bën të ditur se puna për mirëmbajtjen rutinë në akset rrugore të Qarkut Korçë, rrit sigurinë rrugore dhe garanton udhëtim komod për të gjitha mjetet që ...

Kruja mbushet me turistë nga e gjithë bota, më e frekuentuara kalaja
Fluksi i vizitorëve vendas dhe të huaj në Krujë është më i lartë se vitet e kaluara. Turistët kanë shfaqur interes të madh për kalanë e Krujës dhe muzeun të cilat i konsiderojnë me vlera të rralla. Që prej orëve të ...
ABCNews | 17-Aug-2019 13:35
Fluksi i vizitorëve vendas dhe të huaj në Krujë është më i lartë se vitet e kaluara. Turistët kanë shfaqur interes të madh për kalanë e Krujës dhe muzeun të cilat i konsiderojnë me vlera të rralla. Që prej orëve të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved