ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 02:38

Ish-kapiteni i Kukësit shigjeton trajnerin Duro: Mister “KUQO”…

Ish-kapiteni i Kukësit shigjeton trajnerin Duro: Mister “KUQO”…
Kukësi humbi 4-2 ndaj Partizanit dhe kjo nuk la një shije të mirë jo vetëm për skuadrën verilindore dhe tifozët, por edhe te ish-lojtarët. Një prej liderëve të Kukësit të këtyre sezoneve, Ylli Shameti, i larguar vetëm ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 23:32
Kukësi humbi 4-2 ndaj Partizanit dhe kjo nuk la një shije të mirë jo vetëm për skuadrën verilindore dhe tifozët, por edhe te ish-lojtarët. Një prej liderëve të Kukësit të këtyre sezoneve, Ylli Shameti, i larguar vetëm ...

Marku braktis Vllazninë, transferohet te Drenica
Kalimi i futbollistëve shqiptarë në IPKO Superligën e Kosovës është kthyer në një trend tashmë. Pas Ardian Cuculit dhe Ylli Shametit që u transfruan respektivisht te Drita dhe Gjilani, në Kosovë është transferuar ...
Kosova Sot | 17-Aug-2019 13:22
Kalimi i futbollistëve shqiptarë në IPKO Superligën e Kosovës është kthyer në një trend tashmë. Pas Ardian Cuculit dhe Ylli Shametit që u transfruan respektivisht te Drita dhe Gjilani, në Kosovë është transferuar ...

Marku braktis Vllazninë, transferohet te Drenica
Kalimi i futbollistëve shqiptarë në IPKO Superligën e Kosovës është kthyer në një trend tashmë. Pas Ardian Cuculit dhe Ylli Shametit që u transfruan respektivisht te Drita dhe Gjilani, në Kosovë është transferuar ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 13:04
Kalimi i futbollistëve shqiptarë në IPKO Superligën e Kosovës është kthyer në një trend tashmë. Pas Ardian Cuculit dhe Ylli Shametit që u transfruan respektivisht te Drita dhe Gjilani, në Kosovë është transferuar ...

Pritja 90 ditëshe mbaroi, sot fillon edicioni i ri në Superligën e Kosovës
Ylli Shameti ka zgjedhur për të vijuar karrierën në Kosovë. Në orët e fundit të merkatos në Kosovë, qendërmbrojtësi gjirokastrit ka firmosur një kontratë një vjeçare me skuadrën e Gjilanit dhe do të vihet nën urdhrat e ...
GazetaBlic | 17-Aug-2019 09:50
Ylli Shameti ka zgjedhur për të vijuar karrierën në Kosovë. Në orët e fundit të merkatos në Kosovë, qendërmbrojtësi gjirokastrit ka firmosur një kontratë një vjeçare me skuadrën e Gjilanit dhe do të vihet nën urdhrat e ...

Zyrtare: Ylli Shameti transferohet nga Kukësi te Drita
Pas Ardian Cuculit, që e mbylli me Kukësin dhe zgjodhi të vazhdojë karrierën në kampionatin kosovar me Dritën, edhe ish kapiteni i verilindorëve, Ylli Shameti ka zgjedhur IPKO Superligën të paktën për sezonin e ...
Kosova Sot | 17-Aug-2019 09:17
Pas Ardian Cuculit, që e mbylli me Kukësin dhe zgjodhi të vazhdojë karrierën në kampionatin kosovar me Dritën, edhe ish kapiteni i verilindorëve, Ylli Shameti ka zgjedhur IPKO Superligën të paktën për sezonin e ...

Zyrtare: Ylli Shameti transferohet nga Kukësi te Drita
Pas Ardian Cuculit, që e mbylli me Kukësin dhe zgjodhi të vazhdojë karrierën në kampionatin kosovar me Dritën, edhe ish kapiteni i verilindorëve, Ylli Shameti ka zgjedhur IPKO Superligën të paktën për sezonin e ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 08:53
Pas Ardian Cuculit, që e mbylli me Kukësin dhe zgjodhi të vazhdojë karrierën në kampionatin kosovar me Dritën, edhe ish kapiteni i verilindorëve, Ylli Shameti ka zgjedhur IPKO Superligën të paktën për sezonin e ...

Mësohet paga marramendëse që do ta marrë lojtari i ri i Gjilanit që erdhi nga Shqipëria
Gjilani sot zyrtarizoi transferimin e ri, që është Ylli Shameti, futbollisti luante në skuadrën e Kukësit. E paga që do ta marrë ky futbollist te ekipi kosovar, pritet të jetë rreth 4 mijë euro, shkruan Indeksonline. ...
Indeks Online | 16-Aug-2019 20:39
Gjilani sot zyrtarizoi transferimin e ri, që është Ylli Shameti, futbollisti luante në skuadrën e Kukësit. E paga që do ta marrë ky futbollist te ekipi kosovar, pritet të jetë rreth 4 mijë euro, shkruan Indeksonline. ...

Zyrtare: Ylli Shameti futbollist i Gjilanit
Pak orë para mbylljes së afatit kalimtar të transferimeve, Gjilani ka arritur t’i siguroj shërbimet e mbrojtësit Ylli Shameti. Në zyrat e Sport Club Gjilani, sot futbollisti nga Gjirokastra ka hedhur firmën e ...
Telegrafi | 16-Aug-2019 18:48
Pak orë para mbylljes së afatit kalimtar të transferimeve, Gjilani ka arritur t’i siguroj shërbimet e mbrojtësit Ylli Shameti. Në zyrat e Sport Club Gjilani, sot futbollisti nga Gjirokastra ka hedhur firmën e ...

Cuculi i Dritës së Gjilanit, prezantimi pas disa ditësh
Sikurse ishte paralajmëruar, Ardian Cuculi do të luajë në radhët e Dritës së Gjilanit këtë sezon. Mbrojtësi 32-vjeçar, i cili deri pak javë më parë ishte pjesë e Kukësit, tashmë do ta vijojë karrierën në Superligën e ...
Koha.mk | 16-Aug-2019 19:24
Sikurse ishte paralajmëruar, Ardian Cuculi do të luajë në radhët e Dritës së Gjilanit këtë sezon. Mbrojtësi 32-vjeçar, i cili deri pak javë më parë ishte pjesë e Kukësit, tashmë do ta vijojë karrierën në Superligën e ...

ZYRTARE: Ylli Shameti i bashkohet Gjilanit
Në Gjilan, sot (e premte) ka mbërritur mbrojtësi me përvojë të madhe, Ylli Shameti. 35 vjeçari, që në sezonin e fundit ishte pjesë e Kukësit, ka nënshkruar kontratë një vjeçare me Gjilanin Njoftimi i paprekur i SC ...
Lajminet | 16-Aug-2019 19:16
Në Gjilan, sot (e premte) ka mbërritur mbrojtësi me përvojë të madhe, Ylli Shameti. 35 vjeçari, që në sezonin e fundit ishte pjesë e Kukësit, ka nënshkruar kontratë një vjeçare me Gjilanin Njoftimi i paprekur i SC ...

ZYRTARE: Ylli Shameti futbollist i Gjilanit
Pak orë para mbylljes së afatit kalimtar të transferimeve, skuadra e Gjilanit ka arritur të siguroj shërbimet e mbrojtësit me përvoj Ylli Shameti. Në zyret e Sport Club Gjilani, sot futbollisti nga Gjirokastra ka hedhur ...
Indeks Online | 16-Aug-2019 19:04
Pak orë para mbylljes së afatit kalimtar të transferimeve, skuadra e Gjilanit ka arritur të siguroj shërbimet e mbrojtësit me përvoj Ylli Shameti. Në zyret e Sport Club Gjilani, sot futbollisti nga Gjirokastra ka hedhur ...

Zyertare: Ylli Shameti transferohet te Gjilani
Pak orë para mbylljes së afatit kalimtar të transferimeve, skuadra e Gjilanit ka arritur të siguroj shërbimet e mbrojtësit me përvojë Ylli Shameti. Në zyrët e Sport Club Gjilani, sot futbollisti nga Gjirokastra ka ...
Zeri | 16-Aug-2019 19:01
Pak orë para mbylljes së afatit kalimtar të transferimeve, skuadra e Gjilanit ka arritur të siguroj shërbimet e mbrojtësit me përvojë Ylli Shameti. Në zyrët e Sport Club Gjilani, sot futbollisti nga Gjirokastra ka ...

Cuculi te Drita, Shameti te Gjilani!
Deri dje ishin shokë skuadre, ndërsa në sezonin e ri, tashmë ish dyshja mbrojtëse e Kukësit, Ardian Cuculi dhe Ylli Shameti, do të jenë kundërshtarë, edhe atë të flaktë pasi vendosën që të zgjedhin fanellat e dy ...
InfoSport.mk | 16-Aug-2019 18:32
Deri dje ishin shokë skuadre, ndërsa në sezonin e ri, tashmë ish dyshja mbrojtëse e Kukësit, Ardian Cuculi dhe Ylli Shameti, do të jenë kundërshtarë, edhe atë të flaktë pasi vendosën që të zgjedhin fanellat e dy ...

Gjilani i kundërpërgjigjet Dritës me një përforcim “bombë”
Sot paradite ishte Drita ajo që bëri një supertransfer duke e sjell në Gjilan mbrojtësin e mirënjohur Ardian Cuculi dhe ndaj këtij përforcimi sikur ka reaguar Gjilani. Gazeta Sheshi shkruan se mbrojtësi gjirokastrit që ...
Zeri | 16-Aug-2019 18:19
Sot paradite ishte Drita ajo që bëri një supertransfer duke e sjell në Gjilan mbrojtësin e mirënjohur Ardian Cuculi dhe ndaj këtij përforcimi sikur ka reaguar Gjilani. Gazeta Sheshi shkruan se mbrojtësi gjirokastrit që ...

Zyrtare: Ardian Cuculi kalon te Drita
Ardian Cuculi do të jetë pjesë e Dritës edicionin e ardhshëm, pasi ka arritur marrëveshje me klubin gjilanas. Ka qenë vet klubi gjilanas që e ka konfirmuar marrëveshjen e lojtarin, që në vitin e fundit luajti te Kukësi. ...
Telegrafi | 16-Aug-2019 16:35
Ardian Cuculi do të jetë pjesë e Dritës edicionin e ardhshëm, pasi ka arritur marrëveshje me klubin gjilanas. Ka qenë vet klubi gjilanas që e ka konfirmuar marrëveshjen e lojtarin, që në vitin e fundit luajti te Kukësi. ...

Ardian Cuculi arrin marrëveshjen me klubin kosovar
Ardian Cuculi vendosi të largohej përfundimisht nga ekipi i Kukësit. Por nuk vonoi shumë dhe mbrojtësi tetovar është bërë me ekip të ri. Cuculi ka arritur të gjejë marrëveshjen me ekipin e Dritës. Ka qenë klubi gjilanas ...
Lajmi i Fundit | 16-Aug-2019 17:11
Ardian Cuculi vendosi të largohej përfundimisht nga ekipi i Kukësit. Por nuk vonoi shumë dhe mbrojtësi tetovar është bërë me ekip të ri. Cuculi ka arritur të gjejë marrëveshjen me ekipin e Dritës. Ka qenë klubi gjilanas ...

Zyrtare: Ardian Cuculi lojtar i Dritës
Drita ka kompletuar transferimin e Ardian Cuculit Përmes një njoftimi në Facebook, Drita ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit shqiptar nga Tetova, Ardian Cuculi. Ai do të jetë pjesë e klubit nga Gjilani sezonin ...
Kosova Sot | 16-Aug-2019 16:36
Drita ka kompletuar transferimin e Ardian Cuculit Përmes një njoftimi në Facebook, Drita ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit shqiptar nga Tetova, Ardian Cuculi. Ai do të jetë pjesë e klubit nga Gjilani sezonin ...

Cuculi kalon te Drita
Lëvizje të shumta të lojtarëve ka pasur të premten, në ditën e fundit të afatit kalimtar në futbollin kosovar. Drita e Gjilanit është përforcuar me mbrojtësin me përvojë, Ardian Cuculi. 32-vjeçari nga Maqedonia Veriore, ...
EkonomiaOnline | 16-Aug-2019 16:35
Lëvizje të shumta të lojtarëve ka pasur të premten, në ditën e fundit të afatit kalimtar në futbollin kosovar. Drita e Gjilanit është përforcuar me mbrojtësin me përvojë, Ardian Cuculi. 32-vjeçari nga Maqedonia Veriore, ...

Ardian Cuculi transferohet te KF Drita
Mbrojtësi kërçovar, Ardian Cuculi karrierën e tij do ta vazhdojë në Superligën e Kosovës, te skuadra e Dritës së Gjilanit. Lajmin e ka zyrtarizuar edhe vet skuadra e Dritës përmes rrjeteve sociale, duke njoftuar se ...
Shenja | 16-Aug-2019 16:28
Mbrojtësi kërçovar, Ardian Cuculi karrierën e tij do ta vazhdojë në Superligën e Kosovës, te skuadra e Dritës së Gjilanit. Lajmin e ka zyrtarizuar edhe vet skuadra e Dritës përmes rrjeteve sociale, duke njoftuar se ...

Zyrtare: Ardian Cuculi lojtar i Dritës
Drita ka kompletuar transferimin e Ardian Cuculit Përmes një njoftimi në Facebook, Drita ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit shqiptar nga Tetova, Ardian Cuculi. Ai do të jetë pjesë e klubit nga Gjilani sezonin ...
Gazeta Express | 16-Aug-2019 16:20
Drita ka kompletuar transferimin e Ardian Cuculit Përmes një njoftimi në Facebook, Drita ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit shqiptar nga Tetova, Ardian Cuculi. Ai do të jetë pjesë e klubit nga Gjilani sezonin ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved