ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 02:08

Isa Mustafa fton në takim Haradinajn, Limajn e Ahmetin

Isa Mustafa fton në takim Haradinajn, Limajn e Ahmetin
Kryetari i Lidhjes Demokatike të Kosovës, Isa Mustafa, do të takohet me kreun e Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti. Burime të Gazetës Express brenda PSD’së, e konfirmojnë se takimi mes dy krerëve të partive do të ...
Zeri | 19-Aug-2019 09:33
Kryetari i Lidhjes Demokatike të Kosovës, Isa Mustafa, do të takohet me kreun e Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti. Burime të Gazetës Express brenda PSD’së, e konfirmojnë se takimi mes dy krerëve të partive do të ...

Isa Mustafa fton në takim Haradinajn, Limajn e Ahmetin
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, do të takohet me kreun e Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti. Burime të Gazetës Express brenda PSD-së, e konfirmojnë se takimi mes dy krerëve të partive do të ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 09:27
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, do të takohet me kreun e Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti. Burime të Gazetës Express brenda PSD-së, e konfirmojnë se takimi mes dy krerëve të partive do të ...

A do të nënshruhet sot koalicioni AAK-PSD?
Sot nënshkruhet koalicioni parazgjedhor mes AAK-së së Ramush Haradinajt dhe Partisë Socialdemokrate të Shpend Ahmetit, kurse do të zyrtarizohet më datë 21 gusht, pra një ditë para mbajtjes së seancës për shpërndarjen e ...
InFokusi | 19-Aug-2019 07:35
Sot nënshkruhet koalicioni parazgjedhor mes AAK-së së Ramush Haradinajt dhe Partisë Socialdemokrate të Shpend Ahmetit, kurse do të zyrtarizohet më datë 21 gusht, pra një ditë para mbajtjes së seancës për shpërndarjen e ...

Sot pritet të takohen Isa Mustafa, Ramush Haradinaj dhe Shpend Ahmeti
A ka gjasa krijimi i një koalicioni të madh parazgjedhor LDK-AAK-PSD? Ftesa e Isa Mustafës për të takuar Ramush Haradinajn e AAK-së dhe Shpend Ahmetin e PSD-së, ngjan të jetë përpjekje për krijimin e një koalicioni të ...
Arbresh | 19-Aug-2019 07:35
A ka gjasa krijimi i një koalicioni të madh parazgjedhor LDK-AAK-PSD? Ftesa e Isa Mustafës për të takuar Ramush Haradinajn e AAK-së dhe Shpend Ahmetin e PSD-së, ngjan të jetë përpjekje për krijimin e një koalicioni të ...

A do të nënshkruhet sot koalicioni AAK-PSD?
Sot nënshkruhet koalicioni parazgjedhor mes AAK-së së Ramush Haradinajt dhe Partisë Socialdemokrate të Shpend Ahmetit, kurse do të zyrtarizohet më datë 21 gusht, pra një ditë para mbajtjes së seancës për shpërndarjen e ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 07:29
Sot nënshkruhet koalicioni parazgjedhor mes AAK-së së Ramush Haradinajt dhe Partisë Socialdemokrate të Shpend Ahmetit, kurse do të zyrtarizohet më datë 21 gusht, pra një ditë para mbajtjes së seancës për shpërndarjen e ...

Nesër zyrtarizohet koalicioni parazgjedhor AAK- PSD: Vjen reagimi i ashpër nga Vetëvendosje
Derisa nesër pritet të nënshkruhet koalicioni i parë parazgjedhor ndërmjet AAK-së e PSD-së, Vetëvendosje ka reaguar. Është deputetja Arbërie Nagavci që e ka cilësuar paar marrëveshjen e këtyee dy partive. Reagimi i ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 22:59
Derisa nesër pritet të nënshkruhet koalicioni i parë parazgjedhor ndërmjet AAK-së e PSD-së, Vetëvendosje ka reaguar. Është deputetja Arbërie Nagavci që e ka cilësuar paar marrëveshjen e këtyee dy partive. Reagimi i ...

A do të zyrtarizohet nesër koalicioni me AAK-në? Nuk e pohojnë as mohojnë nga PSD-ja
Gjatë ditës së nesërme do të bëhet e ditur përfundimisht nëse PSD-ja dhe AAK-ja do të bëjnë koalicion apo jo. Edhe pse më 22 gusht do të mbahet seanca për shpërbërjen e Kuvendit të Kosovës pas dorëheqjes së Ramush ...
Zeri | 18-Aug-2019 21:08
Gjatë ditës së nesërme do të bëhet e ditur përfundimisht nëse PSD-ja dhe AAK-ja do të bëjnë koalicion apo jo. Edhe pse më 22 gusht do të mbahet seanca për shpërbërjen e Kuvendit të Kosovës pas dorëheqjes së Ramush ...

Haradinaj nuk kandidon 100% vetëm, kërkon koalicion parazgjedhor me PSD-në
Edhe pse më 22 gusht do të mbahet seanca për shpërbërjen e Kuvendit të Kosovës pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit, ky i fundit tashmë ka filluar të mendoj për koalicionin parazgjedhor. Aleanca ...
Lajminet | 18-Aug-2019 20:54
Edhe pse më 22 gusht do të mbahet seanca për shpërbërjen e Kuvendit të Kosovës pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga posti i kryeministrit, ky i fundit tashmë ka filluar të mendoj për koalicionin parazgjedhor. Aleanca ...

Nesër pritet të nënshkruhet koalicioni i parë parazgjedhor
Akoma pa u shpërndarë Kuvendi, partitë janë mobilizuar për të gjetur partner, që bashkë të shkojnë në zgjedhje. Një koalicion pritet të arrihet nesër. Afërsitë mes AAK-së së kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinajt ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 20:46
Akoma pa u shpërndarë Kuvendi, partitë janë mobilizuar për të gjetur partner, që bashkë të shkojnë në zgjedhje. Një koalicion pritet të arrihet nesër. Afërsitë mes AAK-së së kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinajt ...

Ahmeti: Qeveria PAN 2 do të ishte gjëja më e keqe për Kosovën
Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti, thotë se gjëja me e keqe për Kosovën do të ishte një PAN 2, pas zgjedhjeve që pritet të mbahen brenda disa javësh. Duke folur në një intervistë për Radion Evropa e ...
GazetaTema | 17-Aug-2019 11:23
Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti, thotë se gjëja me e keqe për Kosovën do të ishte një PAN 2, pas zgjedhjeve që pritet të mbahen brenda disa javësh. Duke folur në një intervistë për Radion Evropa e ...

PSD konfirmon se po bisedojnë me AAK-në të shkojnë bashkë në koalicion parazgjedhor
AAK e Ramush Haradinaj dhe PSD e Shpend Ahmetit si duket do të jenë partitë e para që do të zyrtarizojnë garën e përbaskët në zgjedhje të jashtëzakonshme, duke shkuar me koalicion parazgjedhor. Na këto dy parti kanë ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 12:37
AAK e Ramush Haradinaj dhe PSD e Shpend Ahmetit si duket do të jenë partitë e para që do të zyrtarizojnë garën e përbaskët në zgjedhje të jashtëzakonshme, duke shkuar me koalicion parazgjedhor. Na këto dy parti kanë ...

Isa Mustafa dhe Shpend Ahmeti pritet ta takohen nesër
Pas takimit me Albin Kurtin, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa pritet të takohet nesër me të parin e PSD-së, Shpend Ahmetin. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se temë e këtij takimi do të jenë ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 20:42
Pas takimit me Albin Kurtin, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa pritet të takohet nesër me të parin e PSD-së, Shpend Ahmetin. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se temë e këtij takimi do të jenë ...

Nesër pritet të nënshkruhet koalicioni i parë parazgjedhor
Akoma pa u shpërndarë Kuvendi, partitë janë mobilizuar për të gjetur partner, që bashkë të shkojnë në zgjedhje. Një koalicion pritet të arrihet nesër. Afërsitë mes AAK-së së kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinajt ...
Zeri | 18-Aug-2019 20:21
Akoma pa u shpërndarë Kuvendi, partitë janë mobilizuar për të gjetur partner, që bashkë të shkojnë në zgjedhje. Një koalicion pritet të arrihet nesër. Afërsitë mes AAK-së së kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinajt ...

Ekskluzive: Nesër pritet ë nënshkruhet koalicioni i parë parazgjedhor
Akoma pa u shpërndarë Kuvendi, partitë janë mobilizuar për të gjetur partner, që bashkë të shkojnë në zgjedhje. Një koalicion pritet të arrihet nesër. Afërsitë mes AAK’së së kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinajt ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 20:12
Akoma pa u shpërndarë Kuvendi, partitë janë mobilizuar për të gjetur partner, që bashkë të shkojnë në zgjedhje. Një koalicion pritet të arrihet nesër. Afërsitë mes AAK’së së kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinajt ...

Ekskluzive: Zhvillime dramatike, Isa Mustafa fton në takim Ramush Haradinajn dhe Shpend Ahmetin
A ka gjasa krijimi i një koalicioni të madh parazgjedhor LDK-AAK-PSD? Ftesa e Isa Mustafës për të takuar Ramush Haradinajn e AAK-së dhe Shpend Ahmetin e PSD-së, ngjan të jetë përpjekje për krijimin e një koalicioni të ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 19:53
A ka gjasa krijimi i një koalicioni të madh parazgjedhor LDK-AAK-PSD? Ftesa e Isa Mustafës për të takuar Ramush Haradinajn e AAK-së dhe Shpend Ahmetin e PSD-së, ngjan të jetë përpjekje për krijimin e një koalicioni të ...

Zhvillime dramatike, Isa Mustafa fton në takim Ramush Haradinajn dhe Shpend Ahmetin
Kryetari i Lidhjes Demokartike të Kosovës, Isa Mustafa i ka ftuar në takim, për të hënën, kryetarin e AAK-së Ramush Haradinajn dhe atë të PSD-së, Shpend Ahmetin. Një ftesë të tillë e kanë konfimuar burime brenda ...
InFokusi | 18-Aug-2019 19:51
Kryetari i Lidhjes Demokartike të Kosovës, Isa Mustafa i ka ftuar në takim, për të hënën, kryetarin e AAK-së Ramush Haradinajn dhe atë të PSD-së, Shpend Ahmetin. Një ftesë të tillë e kanë konfimuar burime brenda ...

Isa Mustafa fton në takim Ramush Haradinajn dhe Shpend Ahmetin
A ka gjasa krijimi i një koalicioni të madh parazgjedhor LDK-AAK-PSD? Ftesa e Isa Mustafës për të takuar Ramush Haradinajn e AAK-së dhe Shpend Ahmetin e PSD-së, ngjan të jetë përpjekje për krijimin e një koalicioni të ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 19:04
A ka gjasa krijimi i një koalicioni të madh parazgjedhor LDK-AAK-PSD? Ftesa e Isa Mustafës për të takuar Ramush Haradinajn e AAK-së dhe Shpend Ahmetin e PSD-së, ngjan të jetë përpjekje për krijimin e një koalicioni të ...

Mustafa fton në takim Haradinajn e Ahmetin, diskutohet mundësia e koalicionit
A ka gjasa krijimi i një koalicioni të madh parazgjedhor LDK-AAK-PSD? Ftesa e Isa Mustafës për të takuar Ramush Haradinajn e AAK-së dhe Shpend Ahmetin e PSD-së, ngjan të jetë përpjekje për krijimin e një koalicioni të ...
Zeri | 18-Aug-2019 19:01
A ka gjasa krijimi i një koalicioni të madh parazgjedhor LDK-AAK-PSD? Ftesa e Isa Mustafës për të takuar Ramush Haradinajn e AAK-së dhe Shpend Ahmetin e PSD-së, ngjan të jetë përpjekje për krijimin e një koalicioni të ...

Pas paralajmërimit për koalicion AAK- PSD, të hënën takohen Isa Mustafa e Fatmir Limaj
Java e ardhshme do të jetë vendimtare nëse vendi do të shkojë në zgjedhje të parakohshme meqë partitë politike tashmë janë marrë vesh që me 22 gusht të mbahet seanca e Kuvendit të Kosovës për shpërndarjen e Kuvendit që ...
Albportali | 17-Aug-2019 15:53
Java e ardhshme do të jetë vendimtare nëse vendi do të shkojë në zgjedhje të parakohshme meqë partitë politike tashmë janë marrë vesh që me 22 gusht të mbahet seanca e Kuvendit të Kosovës për shpërndarjen e Kuvendit që ...

Pas paralajmërimit për koalicion AAK- PSD, të hënën takohen Isa Mustafa e Fatmir Limaj
Java e ardhshme do të jetë vendimtare nëse vendi do të shkojë në zgjedhje të parakohshme meqë partitë politike tashmë janë marrë vesh që me 22 gusht të mbahet seanca e Kuvendit të Kosovës për shpërndarjen e Kuvendit që ...
Gazeta Observer | 17-Aug-2019 15:13
Java e ardhshme do të jetë vendimtare nëse vendi do të shkojë në zgjedhje të parakohshme meqë partitë politike tashmë janë marrë vesh që me 22 gusht të mbahet seanca e Kuvendit të Kosovës për shpërndarjen e Kuvendit që ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved