ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 00:37

Instagram u shpall luftë lajmeve të rreme!

Instagram u shpall luftë lajmeve të rreme!
Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të përdorur së fundmi duket se i ka shpallur luftë lajmeve të rreme. Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false, Funksioni, për ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 14:07
Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të përdorur së fundmi duket se i ka shpallur luftë lajmeve të rreme. Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false, Funksioni, për ...

Instagram merr vendimin: I shpall luftë lajmeve të rreme
Instagrami i ka shpallur luftë lajmeve të rreme. Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false. Funksioni, për momentin i disponueshëm vetëm në Shtetet e Bashkuara. Siç ...
Gazeta Observer | 19-Aug-2019 09:22
Instagrami i ka shpallur luftë lajmeve të rreme. Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false. Funksioni, për momentin i disponueshëm vetëm në Shtetet e Bashkuara. Siç ...

Instagrami i shpall luftë lajmeve të rreme
Instagrami i ka shpallur luftë lajmeve të rreme. Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false. Funksioni, për momentin i disponueshëm vetëm në shtetet e bashkuara.
Kosova Press | 19-Aug-2019 07:49
Instagrami i ka shpallur luftë lajmeve të rreme. Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false. Funksioni, për momentin i disponueshëm vetëm në shtetet e bashkuara.

Instagram vjen me një vendim të rëndësishëm për përdoruesit
Instagrami i ka shpallur luftë lajmeve të rreme. Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false. Funksioni, për momentin i disponueshëm vetëm në shtetet e bashkuara. Siç ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 22:38
Instagrami i ka shpallur luftë lajmeve të rreme. Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false. Funksioni, për momentin i disponueshëm vetëm në shtetet e bashkuara. Siç ...

Instagram merr vendimin: I shpall luftë lajmeve të rreme
Instagrami i ka shpallur luftë lajmeve të rreme. Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false. Funksioni, për momentin i disponueshëm vetëm në Shtetet e Bashkuara. Siç ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 14:26
Instagrami i ka shpallur luftë lajmeve të rreme. Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false. Funksioni, për momentin i disponueshëm vetëm në Shtetet e Bashkuara. Siç ...

Instagram vjen me një vendim të rëndësishëm për përdoruesit
Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false. Funksioni, për momentin i disponueshëm vetëm në shtetet e bashkuara. Siç nënvizohet nga sajti teknologjik Engadget, risia ka një ...
Portalb | 18-Aug-2019 12:59
Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false. Funksioni, për momentin i disponueshëm vetëm në shtetet e bashkuara. Siç nënvizohet nga sajti teknologjik Engadget, risia ka një ...

Instagrami i bashkohet luftës ndaj lajmeve të rreme
Rrjeti social Instagram ka vendosur të luftojë lajmet e rreme. Aplikacioni tashmë do të lejojë përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet të cilat konsiderohen si të rreme, megjithatë ky funksionalitet për momentin është i ...
Shenja | 18-Aug-2019 12:25
Rrjeti social Instagram ka vendosur të luftojë lajmet e rreme. Aplikacioni tashmë do të lejojë përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet të cilat konsiderohen si të rreme, megjithatë ky funksionalitet për momentin është i ...

Instagram vjen me një vendim të rëndësishëm për përdoruesit
Instagrami i ka shpallur luftë lajmeve të rreme. Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false. Funksioni, për momentin i disponueshëm vetëm në shtetet e bashkuara. Siç ...
Zeri | 18-Aug-2019 09:53
Instagrami i ka shpallur luftë lajmeve të rreme. Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false. Funksioni, për momentin i disponueshëm vetëm në shtetet e bashkuara. Siç ...

Vendimi i Instagramit: I shpall luftë lajmeve të rreme
Instagrami i ka shpallur luftë lajmeve të rreme. Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false. Funksioni, për momentin i disponueshëm vetëm në shtetet e bashkuara. Siç ...
InFokusi | 18-Aug-2019 09:38
Instagrami i ka shpallur luftë lajmeve të rreme. Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false. Funksioni, për momentin i disponueshëm vetëm në shtetet e bashkuara. Siç ...

Instagram vjen me një vendim të rëndësishëm për përdoruesit
Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false. Funksioni, për momentin i disponueshëm vetëm në shtetet e bashkuara. Siç nënvizohet nga sajti teknologjik Engadget, risia ka një ...
Lajminet | 18-Aug-2019 09:38
Rrjeti social lejon tani përdoruesit të sinjalizojnë përmbajtjet që konsiderohen false. Funksioni, për momentin i disponueshëm vetëm në shtetet e bashkuara. Siç nënvizohet nga sajti teknologjik Engadget, risia ka një ...

Facebook do të hapë kafene, ndihmohen shfrytëzuesit me çështjen e sigurisë
Tani që janë bërë disa vite që Facebook mbledhë dhe i shet të dhënat e përdoruesve, lejon përhapjen e lajmeve të rreme dhe ende i toleron rusët në platformë, Facebook dëshiron t’i shërbejë shfrytëzuesit me kafe. Sipas ...
Zeri | 17-Aug-2019 22:01
Tani që janë bërë disa vite që Facebook mbledhë dhe i shet të dhënat e përdoruesve, lejon përhapjen e lajmeve të rreme dhe ende i toleron rusët në platformë, Facebook dëshiron t’i shërbejë shfrytëzuesit me kafe. Sipas ...

Facebook po përballet me një proces gjyqësor për njohjen e fytyrës në foto
Një gjykatë amerikane ka hedhur poshtë një përpjekje të gjigantit të teknologjisë Facebook për të shpjeguar sesi mënyra se si mblidhte imazhet e fytyrave të njerëzve ishte e ligjshme. Rasti bazohet në fotot e ngarkuara ...
Shenja | 17-Aug-2019 20:16
Një gjykatë amerikane ka hedhur poshtë një përpjekje të gjigantit të teknologjisë Facebook për të shpjeguar sesi mënyra se si mblidhte imazhet e fytyrave të njerëzve ishte e ligjshme. Rasti bazohet në fotot e ngarkuara ...

Facebook do të hapë kafene, ndihmohen shfrytëzuesit me çështjen e sigurisë
Tani që janë bërë disa vite që Facebook mbledhë dhe i shet të dhënat e përdoruesve, lejon përhapjen e lajmeve të rreme dhe ende i toleron rusët në platformë, Facebook dëshiron t’i shërbejë shfrytëzuesit me kafe. Sipas ...
Indeks Online | 17-Aug-2019 19:15
Tani që janë bërë disa vite që Facebook mbledhë dhe i shet të dhënat e përdoruesve, lejon përhapjen e lajmeve të rreme dhe ende i toleron rusët në platformë, Facebook dëshiron t’i shërbejë shfrytëzuesit me kafe. Sipas ...

Facebook do të hapë kafene, ndihmohen shfrytëzuesit me çështjen e sigurisë
Tani që janë bërë disa vite që Facebook mbledhë dhe i shet të dhënat e përdoruesve, lejon përhapjen e lajmeve të rreme dhe ende i toleron rusët në platformë, Facebook dëshiron t’i shërbejë shfrytëzuesit me kafe. Sipas ...
Gazeta Observer | 17-Aug-2019 19:15
Tani që janë bërë disa vite që Facebook mbledhë dhe i shet të dhënat e përdoruesve, lejon përhapjen e lajmeve të rreme dhe ende i toleron rusët në platformë, Facebook dëshiron t’i shërbejë shfrytëzuesit me kafe. Sipas ...

Facebook do të hapë kafene, ku do të ndihmohen shfrytëzuesit lidhur me çështjen e sigurisë
Tani që janë bërë disa vite që Facebook mbledhë dhe i shet të dhënat e përdoruesve, lejon përhapjen e lajmeve të rreme dhe ende i toleron rusët në platformë, Facebook dëshiron t’i shërbejë shfrytëzuesit me kafe. Sipas ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 18:39
Tani që janë bërë disa vite që Facebook mbledhë dhe i shet të dhënat e përdoruesve, lejon përhapjen e lajmeve të rreme dhe ende i toleron rusët në platformë, Facebook dëshiron t’i shërbejë shfrytëzuesit me kafe. Sipas ...

Përdoruesit e Instagram mund të raportojnë fotot të cilat mendojnë se janë të rreme
Rrjeti social i fotografive Instagram do të shtojë një opsion për përdoruesit të cilët mund të raportojnë ato përmbajtje të cilat mendojnë se janë të rreme. Postimi i informacionit të rremë nuk është i ndaluar në asnjë ...
PC World | 16-Aug-2019 13:20
Rrjeti social i fotografive Instagram do të shtojë një opsion për përdoruesit të cilët mund të raportojnë ato përmbajtje të cilat mendojnë se janë të rreme. Postimi i informacionit të rremë nuk është i ndaluar në asnjë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved