ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 08:44

I dashuri e quajti “të trashë”, gruaja e mbyti me gërshërë

I dashuri e quajti “të trashë”, gruaja e mbyti me gërshërë
Një grua në Kinë e ka goditur për vdekje me gërshërë të dashurin e saj në rrugë, i cili u mundua ta poshtëroj publikisht duke e quajtur të “trashë”. Ai ishte munduar ta ndalë që të blejë një akullore dhe sikur kjo të ...
PortaliOnline | 17-Aug-2019 09:24
Një grua në Kinë e ka goditur për vdekje me gërshërë të dashurin e saj në rrugë, i cili u mundua ta poshtëroj publikisht duke e quajtur të “trashë”. Ai ishte munduar ta ndalë që të blejë një akullore dhe sikur kjo të ...

Nuk la të dashurën të blinte akullore dhe e quajti ‘të shëndoshë’, burri e pëson keq Një grua në Kinë ka plagosur për vdekje të dashurin e saj pasi ai i tha se ishte e shëndoshë. Ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Kinë ndërsa mediat thon
Një grua në Kinë ka plagosur për vdekje të dashurin e saj pasi ai i tha se ishte e shëndoshë. Ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Kinë ndërsa mediat thonë se viktima e kishte ndaluar partneren që të blinte një ...
Kosova Sot | 17-Aug-2019 08:11
Një grua në Kinë ka plagosur për vdekje të dashurin e saj pasi ai i tha se ishte e shëndoshë. Ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Kinë ndërsa mediat thonë se viktima e kishte ndaluar partneren që të blinte një ...

Nuk la të dashurën të blinte akullore dhe e quajti ‘të shëndoshë’, burri e pëson keq
Një grua në Kinë ka plagosur për vdekje të dashurin e saj pasi ai i tha se ishte e shëndoshë. Ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Kinë ndërsa mediat thonë se viktima e kishte ndaluar partneren që të blinte një ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 07:56
Një grua në Kinë ka plagosur për vdekje të dashurin e saj pasi ai i tha se ishte e shëndoshë. Ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Kinë ndërsa mediat thonë se viktima e kishte ndaluar partneren që të blinte një ...

Nuk e lejoi të blinte akullore dhe e quajti të trashë, kinezja e mbyti me gërshërë të dashurin
Një grua në Kinë e ka goditur për vdekje me gërshërë të dashurin e saj në rrugë, i cili u mundua ta poshtëroj publikisht duke e quajtur të “trashë”. Ai ishte munduar ta ndalë që të blejë një akullore dhe sikur kjo të ...
Koha.mk | 17-Aug-2019 00:41
Një grua në Kinë e ka goditur për vdekje me gërshërë të dashurin e saj në rrugë, i cili u mundua ta poshtëroj publikisht duke e quajtur të “trashë”. Ai ishte munduar ta ndalë që të blejë një akullore dhe sikur kjo të ...

Nuk e lejoi të blinte akullore dhe e quajti të trashë, kinezja e mbyti me gërshërë të dashurin (VIDEO)
Një grua në Kinë e ka goditur për vdekje me gërshërë të dashurin e saj në rrugë, i cili u mundua ta poshtëroj publikisht duke e quajtur të “trashë”. Ai ishte munduar ta ndalë që të blejë një akullore dhe sikur kjo të ...
TetovaSot | 17-Aug-2019 00:26
Një grua në Kinë e ka goditur për vdekje me gërshërë të dashurin e saj në rrugë, i cili u mundua ta poshtëroj publikisht duke e quajtur të “trashë”. Ai ishte munduar ta ndalë që të blejë një akullore dhe sikur kjo të ...

Dibër/Sherr mes krushqve, plagosen disa persona
Një konflikt mes disa personave, ka përfunduar në përplasje fizike mes tyre, mbrëmjen e djeshme në qytetin e Dibrës. Mësohet se të ndarë në dy grupe këto persona fillimisht kanë debatuar në bulevardin kryesor të ...
Dritare | 16-Aug-2019 10:45
Një konflikt mes disa personave, ka përfunduar në përplasje fizike mes tyre, mbrëmjen e djeshme në qytetin e Dibrës. Mësohet se të ndarë në dy grupe këto persona fillimisht kanë debatuar në bulevardin kryesor të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved