ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2019 11:21

Horoskopi, 20 Gusht 2019

Horoskopi, 20 Gusht 2019
mapo.al Dashi Kohëve të fundit jeni shumë të paduruar për të përfunduar një biznes apo negociatë të rëndësishme dhe kjo pasi më në fund mund të karikuar për të vendosur gjithçka në vijë. Kjo është një ditë mjaft ...
Mapo | 19-Aug-2019 08:36
mapo.al Dashi Kohëve të fundit jeni shumë të paduruar për të përfunduar një biznes apo negociatë të rëndësishme dhe kjo pasi më në fund mund të karikuar për të vendosur gjithçka në vijë. Kjo është një ditë mjaft ...

Horoskopi, e hënë 19 gusht 2019!
Dashi Vetem sepse jeni i trishtuar ne kete moment, nuk do te thote qe duhet te jeni I stresuar edhe neser. Ekzistojne menyra per ta larguar ate thjesht duke mbyllur syte dhe u qetesuar. Demi Sot eshte nje prej atyre ...
VizionPlus | 19-Aug-2019 08:21
Dashi Vetem sepse jeni i trishtuar ne kete moment, nuk do te thote qe duhet te jeni I stresuar edhe neser. Ekzistojne menyra per ta larguar ate thjesht duke mbyllur syte dhe u qetesuar. Demi Sot eshte nje prej atyre ...

Horoskopi javor për periudhën nga 19 deri më 26 gusht
Lexoni çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 07:49
Lexoni çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni ...

Horoskopi, 18 Gusht 2019
mapo.al Dashi Pjesa me e madhe e te dashuruarve do kalojnë një dite te qete dhe pa probleme sot. Nëse nga ana tjetër keni pasur debate te forta nuk është mire te mbani me force dike pas vetes. Beqaret do bëjnë për vete ...
Mapo | 18-Aug-2019 08:41
mapo.al Dashi Pjesa me e madhe e te dashuruarve do kalojnë një dite te qete dhe pa probleme sot. Nëse nga ana tjetër keni pasur debate te forta nuk është mire te mbani me force dike pas vetes. Beqaret do bëjnë për vete ...

Horoskopi ditor, e hënë 19 gusht 2019
Dashi Dite mjaft e trazuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Beni kujdes mos provokoni xhelozinë e partnerit sepse gjerat do iu ndërlikohen edhe me tepër. Beqaret duhet te jene me te disponueshem ndaj ftesave qe do iu ...
IliriaNews | 19-Aug-2019 09:49
Dashi Dite mjaft e trazuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Beni kujdes mos provokoni xhelozinë e partnerit sepse gjerat do iu ndërlikohen edhe me tepër. Beqaret duhet te jene me te disponueshem ndaj ftesave qe do iu ...

Horoskopi ditor: 19 gusht 2019
Dashi Dite mjaft e trazuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Beni kujdes mos provokoni xhelozinë e partnerit sepse gjerat do iu ndërlikohen edhe me tepër. Beqaret duhet te jene me te disponueshem ndaj ftesave qe do iu ...
Lajmi i Fundit | 19-Aug-2019 09:27
Dashi Dite mjaft e trazuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Beni kujdes mos provokoni xhelozinë e partnerit sepse gjerat do iu ndërlikohen edhe me tepër. Beqaret duhet te jene me te disponueshem ndaj ftesave qe do iu ...

Më thuaj shenjën e horoskopit, të të tregoj me kë bën çiftin ideal
Këtu mund të zbuloni gjithçka rreth jetës së dashurisë! Nëse jeni në një lidhje të gjatë dashurie apo sapo keni filluar një histori romantike, duhet të zbuloni se sa përshtateni me partnerin/ partneren bazuar tek ...
Lexo | 19-Aug-2019 09:11
Këtu mund të zbuloni gjithçka rreth jetës së dashurisë! Nëse jeni në një lidhje të gjatë dashurie apo sapo keni filluar një histori romantike, duhet të zbuloni se sa përshtateni me partnerin/ partneren bazuar tek ...

Horoskopi ditor, e hënë 19 gusht 2019
Dashi Dite mjaft e trazuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Beni kujdes mos provokoni xhelozinë e partnerit sepse gjerat do iu ndërlikohen edhe me tepër. Beqaret duhet te jene me te disponueshem ndaj ftesave qe do iu ...
Bordo | 19-Aug-2019 08:36
Dashi Dite mjaft e trazuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Beni kujdes mos provokoni xhelozinë e partnerit sepse gjerat do iu ndërlikohen edhe me tepër. Beqaret duhet te jene me te disponueshem ndaj ftesave qe do iu ...

Horoskopi për ditën e diel, 18 gusht 2019!
Dashi Qielli është mjaft i favorshëm për të lindurit e kësaj shenje. Në këtë moment do të jeni të karikuar me energji dhe do të keni raporte të mira me të tjerët, por edhe në dashuri. Edhe historitë e reja janë mjaft të ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 08:21
Dashi Qielli është mjaft i favorshëm për të lindurit e kësaj shenje. Në këtë moment do të jeni të karikuar me energji dhe do të keni raporte të mira me të tjerët, por edhe në dashuri. Edhe historitë e reja janë mjaft të ...

Paraja, dashuria, fati… çfarë thotë sot horoskopi
Dashi Këtë të premte do të ngarkoheni me detyra të pafundme. Fundjava juaj do të varet nga rezultati i kësaj dite. Përqendrohuni te puna dhe mos shpenzoni kohë me komunikime telefonike të kota apo lundrim në internet. ...
Lajminet | 29-Mar-2019 10:47
Dashi Këtë të premte do të ngarkoheni me detyra të pafundme. Fundjava juaj do të varet nga rezultati i kësaj dite. Përqendrohuni te puna dhe mos shpenzoni kohë me komunikime telefonike të kota apo lundrim në internet. ...

Horoskopi për ditën e sotme, 19 gusht 2019
Dashi Kjo e hënë nuk do të jetë dita juaj më e mirë. Nuk do të ndiheni të qetë dhe do përballeni vazhdimisht me luhatje humori. Megjithatë do të arrini të keni ide të reja për t’iu afruar sa më shumë qëllimit tuaj ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 07:23
Dashi Kjo e hënë nuk do të jetë dita juaj më e mirë. Nuk do të ndiheni të qetë dhe do përballeni vazhdimisht me luhatje humori. Megjithatë do të arrini të keni ide të reja për t’iu afruar sa më shumë qëllimit tuaj ...

Horoskopi javor 19-25 gusht 2019
Dashi Plot energji, me moral të ngritur dhe me ide të mira do jeni këtë javë. Mos u ndalni asnjë çast dhe keni për t’i lënë të gjithë me gojë hapur. Ju të dashuruarit do i jepni më shumë prioritet jetës në çift. Do ...
Dritare | 18-Aug-2019 22:48
Dashi Plot energji, me moral të ngritur dhe me ide të mira do jeni këtë javë. Mos u ndalni asnjë çast dhe keni për t’i lënë të gjithë me gojë hapur. Ju të dashuruarit do i jepni më shumë prioritet jetës në çift. Do ...

Horoskopi i datës 19 gusht 2019
Dashi Gjatë kësaj dite do ndiheni më të vetmuar dhe do futeni në mendime të thella. Nëse keni një lidhje, marrëdhënia juaj me partnerin ka për të qenë shumë problematike. Nuk do ndiheni mirë asnjë moment dhe në disa ...
Dritare | 18-Aug-2019 22:48
Dashi Gjatë kësaj dite do ndiheni më të vetmuar dhe do futeni në mendime të thella. Nëse keni një lidhje, marrëdhënia juaj me partnerin ka për të qenë shumë problematike. Nuk do ndiheni mirë asnjë moment dhe në disa ...

Fati yt sot, horoskopi 19 gusht 2019
Dashi Dita e sotme nuk do mjaftojë për të rregulluar disa cështje të lëna pezull, mos lejoni që situata momentale tju kthejë në impulsive. Nuk do arrini dot të rregulloni disa raporte. Konkluzioni, cfarë do që të bëni ...
Lexo | 18-Aug-2019 21:33
Dashi Dita e sotme nuk do mjaftojë për të rregulluar disa cështje të lëna pezull, mos lejoni që situata momentale tju kthejë në impulsive. Nuk do arrini dot të rregulloni disa raporte. Konkluzioni, cfarë do që të bëni ...

Çiftet ideale sipas shenjave të horoskopit
Këtu mund të zbuloni gjithçka rreth jetës së dashurisë! Nëse jeni në një lidhje të gjatë dashurie apo sapo keni filluar një histori romantike, duhet të zbuloni se sa përshtateni me partnerin/ partneren bazuar tek ...
Lexo | 18-Aug-2019 18:11
Këtu mund të zbuloni gjithçka rreth jetës së dashurisë! Nëse jeni në një lidhje të gjatë dashurie apo sapo keni filluar një histori romantike, duhet të zbuloni se sa përshtateni me partnerin/ partneren bazuar tek ...

Je ende beqar/e? Horoskopi e ka një shpjegim
Dashi Dashi është padyshim një nga shenjat më protagoniste të horoskopit dhe si e tillë kërkon vëmendje maksimale. Por ka një problem, e do këtë gjatë gjithë kohës dhe do të bëj çdo gjë për ta patur. Prandaj kur vjen ...
Lajmi i Fundit | 18-Aug-2019 14:07
Dashi Dashi është padyshim një nga shenjat më protagoniste të horoskopit dhe si e tillë kërkon vëmendje maksimale. Por ka një problem, e do këtë gjatë gjithë kohës dhe do të bëj çdo gjë për ta patur. Prandaj kur vjen ...

Horoskopi ditor, e hënë 19 gusht 2019
Dashi Dite mjaft e trazuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Beni kujdes mos provokoni xhelozinë e partnerit sepse gjerat do iu ndërlikohen edhe me tepër. Beqaret duhet te jene me te disponueshem ndaj ftesave qe do iu ...
Portalb | 18-Aug-2019 12:45
Dashi Dite mjaft e trazuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Beni kujdes mos provokoni xhelozinë e partnerit sepse gjerat do iu ndërlikohen edhe me tepër. Beqaret duhet te jene me te disponueshem ndaj ftesave qe do iu ...

Xhelozi e thashetheme, kjo është shenja më e pafat e horoskopit për sot
Dashi Nëse zbuloni se po humbni kohën e duhur me disa persona të caktuar, gjithçka që duhet të bëni është të filloni të ndani kohën tuaj në një mënyrë që të jetë më e dobishme për ju. Filloni që sot të vendosni ...
Lajminet | 18-Aug-2019 08:11
Dashi Nëse zbuloni se po humbni kohën e duhur me disa persona të caktuar, gjithçka që duhet të bëni është të filloni të ndani kohën tuaj në një mënyrë që të jetë më e dobishme për ju. Filloni që sot të vendosni ...

Horoskopi për ditën e sotme
Dashi Nëse zbuloni se po humbni kohën e duhur me disa persona të caktuar, gjithçka që duhet të bëni është të filloni të ndani kohën tuaj në një mënyrë që të jetë më e dobishme për ju. Filloni që sot të vendosni ...
Zeri | 18-Aug-2019 08:03
Dashi Nëse zbuloni se po humbni kohën e duhur me disa persona të caktuar, gjithçka që duhet të bëni është të filloni të ndani kohën tuaj në një mënyrë që të jetë më e dobishme për ju. Filloni që sot të vendosni ...

Horoskopi për ditën e sotme, 18 gusht 2019
Dashi Nëse zbuloni se po humbni kohën e duhur me disa persona të caktuar, gjithçka që duhet të bëni është të filloni të ndani kohën tuaj në një mënyrë që të jetë më e dobishme për ju. Filloni që sot të vendosni ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 07:23
Dashi Nëse zbuloni se po humbni kohën e duhur me disa persona të caktuar, gjithçka që duhet të bëni është të filloni të ndani kohën tuaj në një mënyrë që të jetë më e dobishme për ju. Filloni që sot të vendosni ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved