ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 12:30

Heshtje skuthash në PS

Heshtje skuthash në PS
Xhevdet Shehu Debati mbi vlerat e LANÇL nuk është as i vjetër, as i tejkaluar. Siç më thotë shpesh kryeredaktori i kësaj gazete Adrian Thano në bisedat tona në redaksi, ky është një debat mbi sakrificën dhe dinjitetin, ...
Gazeta Dita | 19-Aug-2019 09:22
Xhevdet Shehu Debati mbi vlerat e LANÇL nuk është as i vjetër, as i tejkaluar. Siç më thotë shpesh kryeredaktori i kësaj gazete Adrian Thano në bisedat tona në redaksi, ky është një debat mbi sakrificën dhe dinjitetin, ...

Replikë e padëshiruar, por e detyruar
Historiani Paskal Milo i ka dërguar kryeredaktorit të Ditës replikën e mëposhtme. Replika ka të bëjë me një letër të Komitetit të Veteranëve të LANÇ botuar sot në gazetë. Dita ndihet e nderuar dhe e vlerësuar për ...
Gazeta Dita | 17-Aug-2019 22:39
Historiani Paskal Milo i ka dërguar kryeredaktorit të Ditës replikën e mëposhtme. Replika ka të bëjë me një letër të Komitetit të Veteranëve të LANÇ botuar sot në gazetë. Dita ndihet e nderuar dhe e vlerësuar për ...

Veteranët e LANÇ replikojnë me historianin Milo: Nuk jemi servilë
E nderuara redaksi e gazetës Dita! Historiani Paskal Milo, me një gjykim aspak korrekt, në një intervistë që ka dhënë më datën 6 gusht 2019, në fund të saj, i jep këshilla Komitetit Kombëtar të Veteranëve të LANÇ, që të ...
Gazeta Dita | 17-Aug-2019 00:44
E nderuara redaksi e gazetës Dita! Historiani Paskal Milo, me një gjykim aspak korrekt, në një intervistë që ka dhënë më datën 6 gusht 2019, në fund të saj, i jep këshilla Komitetit Kombëtar të Veteranëve të LANÇ, që të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved