ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 02:49

Befasi në Ligue 1, PSG humbet kundër Rennes

Befasi në Ligue 1, PSG humbet kundër Rennes
Rennes ka shkaktuar befasi në Ligue 1, pasi e ka mposhtur Paris Saint-Germianin me rezultatin 2-1. Ishin parisienët ata që kaluan të parët në epërsi me golin e shënuar nga Edinson Cavani në minutën e 36-të. Por, një ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 23:52
Rennes ka shkaktuar befasi në Ligue 1, pasi e ka mposhtur Paris Saint-Germianin me rezultatin 2-1. Ishin parisienët ata që kaluan të parët në epërsi me golin e shënuar nga Edinson Cavani në minutën e 36-të. Por, një ...

Herolind Shala shënon gol të bukur te Valerenga
Herolind Shala po kalon nëpër një formë të lartë te skuadra norvegjeze, Valerenga. Mesfushori shqiptar ka arritur ta kalojë në epërsi skuadrën e tij qysh në minutën e dytë, pas asistimit që pranoi nga Matthias ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 10:19
Herolind Shala po kalon nëpër një formë të lartë te skuadra norvegjeze, Valerenga. Mesfushori shqiptar ka arritur ta kalojë në epërsi skuadrën e tij qysh në minutën e dytë, pas asistimit që pranoi nga Matthias ...

Befasi në Ligue 1, PSG humbet kundër Rennes
Rennes ka shkaktuar befasi në Ligue 1, pasi e ka mposhtur Paris Saint-Germianin me rezultatin 2-1. Ishin parisienët ata që kaluan të parët në epërsi me golin e shënuar nga Edinson Cavani në minutën e 36-të. Por, një ...
Shenja | 19-Aug-2019 08:48
Rennes ka shkaktuar befasi në Ligue 1, pasi e ka mposhtur Paris Saint-Germianin me rezultatin 2-1. Ishin parisienët ata që kaluan të parët në epërsi me golin e shënuar nga Edinson Cavani në minutën e 36-të. Por, një ...

Milionat e PSG-së nuk e trembin Rennes që merr tri pikë
Rennes ka shkaktuar befasi në Ligue 1, pasi e ka mposhtur në xhiron e dytë Paris Saint-Germianin 2-1. Ishin paraisenët ata të parët që kaluan në epërsi me golin e shënuar nga Edinson Cavani në minutën e 36-të. Por, një ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 23:31
Rennes ka shkaktuar befasi në Ligue 1, pasi e ka mposhtur në xhiron e dytë Paris Saint-Germianin 2-1. Ishin paraisenët ata të parët që kaluan në epërsi me golin e shënuar nga Edinson Cavani në minutën e 36-të. Por, një ...

Milionat e PSG-së nuk e trembin Rennes që merr tri pikë
Rennes ka shkaktuar befasi në Ligue 1, pasi e ka mposhtur në xhiron e dytë Paris Saint-Germianin 2-1. Ishin paraisenët ata të parët që kaluan në epërsi me golin e shënuar nga Edinson Cavani në minutën e 36-të. Por, një ...
E Dua Sportin | 19-Aug-2019 03:02
Rennes ka shkaktuar befasi në Ligue 1, pasi e ka mposhtur në xhiron e dytë Paris Saint-Germianin 2-1. Ishin paraisenët ata të parët që kaluan në epërsi me golin e shënuar nga Edinson Cavani në minutën e 36-të. Por, një ...

PSG e dobët pa Neymar, humbet në Rennes
Pas fitores javën e kaluar PSG ka humbur në ndeshjen e dytë në kuadër të Ligue 1. Skuadra e Rennes tregoi karakter në këtë ndeshje dhe arriti që ti marrë tri pikë kundër kampionit francez. Mbappe, Cavani dhe Di Maria ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 23:46
Pas fitores javën e kaluar PSG ka humbur në ndeshjen e dytë në kuadër të Ligue 1. Skuadra e Rennes tregoi karakter në këtë ndeshje dhe arriti që ti marrë tri pikë kundër kampionit francez. Mbappe, Cavani dhe Di Maria ...

Befason Rennes, mund me përmbysje PSG
Paris Sen Zhermeni është befasuar që në javën e dytë të kampionatit francez, pasi është mundur nga Rennes me rezultatin 2:1. Në fakt ishin kampionët e Francës të cilët kaluan të parët në avantazh me golin e Kavanit në ...
Shenja | 18-Aug-2019 23:45
Paris Sen Zhermeni është befasuar që në javën e dytë të kampionatit francez, pasi është mundur nga Rennes me rezultatin 2:1. Në fakt ishin kampionët e Francës të cilët kaluan të parët në avantazh me golin e Kavanit në ...

23:11 PSG e dobët pa Neymar, humbet në Rennes Pas fitores javën e kaluar PSG ka humbur...
Pas fitores javën e kaluar PSG ka humbur në ndeshjen e dytë në kuadër të Ligue 1. Skuadra e Rennes tregoi karakter në këtë ndeshje dhe arriti që ti marrë tri pikë kundër kampionit francez. Mbappe, Cavani dhe Di Maria ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 23:16
Pas fitores javën e kaluar PSG ka humbur në ndeshjen e dytë në kuadër të Ligue 1. Skuadra e Rennes tregoi karakter në këtë ndeshje dhe arriti që ti marrë tri pikë kundër kampionit francez. Mbappe, Cavani dhe Di Maria ...

Rennes ‘shokon’ PSG-në, kampionët shijojnë humbjen e parë
Kampionët e sezonit të kaluar janë mposhtur 2:1 nga Rennes, në ndeshjen e xhiros së dytë. Edinson Cavani në minutën e 36’, kaloi PSG-në në epërsi, 0-1. Në fund të pjesës së parë, vendasit barazuan rezultatin kur shënuan ...
Lajminet | 18-Aug-2019 23:11
Kampionët e sezonit të kaluar janë mposhtur 2:1 nga Rennes, në ndeshjen e xhiros së dytë. Edinson Cavani në minutën e 36’, kaloi PSG-në në epërsi, 0-1. Në fund të pjesës së parë, vendasit barazuan rezultatin kur shënuan ...

PSG e dobët pa Neymar, humbet në Rennes
Pas fitores javën e kaluar PSG ka humbur në ndeshjen e dytë në kuadër të Ligue 1. Skuadra e Rennes tregoi karakter në këtë ndeshje dhe arriti që ti marrë tri pikë kundër kampionit francez. Mbappe, Cavani dhe Di Maria ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 22:59
Pas fitores javën e kaluar PSG ka humbur në ndeshjen e dytë në kuadër të Ligue 1. Skuadra e Rennes tregoi karakter në këtë ndeshje dhe arriti që ti marrë tri pikë kundër kampionit francez. Mbappe, Cavani dhe Di Maria ...

Një gol që përmbys PSG, lëkundet titulli që në start
Kur kishte vetëm tre minuta që kishte rinisur ndeshja pas pushimit mes pjesëve, skuadra e Rennes ka përmysur PSG-në duke kaluar në avantazh për të parën herë në këtë përballje, 2-1. Kësaj here është Del Castillo që ka ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 22:54
Kur kishte vetëm tre minuta që kishte rinisur ndeshja pas pushimit mes pjesëve, skuadra e Rennes ka përmysur PSG-në duke kaluar në avantazh për të parën herë në këtë përballje, 2-1. Kësaj here është Del Castillo që ka ...

Superaksion i Rennes, e përmbys PSG-në
Rennes ka kaluar në epërsi kundër Paris Saint-Germain Skuadra Rennes është duke u treguar skuadër tepër e fortë për PSG. Edhe pse e gjetën vetën në disavantazh, ata kanë kaluar në epërsi pas një super goli të Castillo ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 22:20
Rennes ka kaluar në epërsi kundër Paris Saint-Germain Skuadra Rennes është duke u treguar skuadër tepër e fortë për PSG. Edhe pse e gjetën vetën në disavantazh, ata kanë kaluar në epërsi pas një super goli të Castillo ...

Rennes barazon rezultatin me një gol të bukur në fund të pjesës së parë Janë barazuar shifrat në ndeshjen Rennes-PSG Pas gabimit që e bëri në mbrojtje Rennes, ata kanë arritur që ta barazojnë rezultatin në fund të pjesës së parë. Është...
Janë barazuar shifrat në ndeshjen Rennes-PSG Pas gabimit që e bëri në mbrojtje Rennes, ata kanë arritur që ta barazojnë rezultatin në fund të pjesës së parë. Është Niang, i cili pas një solo aksioni ka shënuar golin e ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 22:08
Janë barazuar shifrat në ndeshjen Rennes-PSG Pas gabimit që e bëri në mbrojtje Rennes, ata kanë arritur që ta barazojnë rezultatin në fund të pjesës së parë. Është Niang, i cili pas një solo aksioni ka shënuar golin e ...

Rennes barazon rezultatin me një gol të bukur në fund të pjesës së parë
Janë barazuar shifrat në ndeshjen Rennes-PSG Pas gabimit që e bëri në mbrojtje Rennes, ata kanë arritur që ta barazojnë rezultatin në fund të pjesës së parë. Është Niang, i cili pas një solo aksioni ka shënuar golin e ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 21:56
Janë barazuar shifrat në ndeshjen Rennes-PSG Pas gabimit që e bëri në mbrojtje Rennes, ata kanë arritur që ta barazojnë rezultatin në fund të pjesës së parë. Është Niang, i cili pas një solo aksioni ka shënuar golin e ...

21:54 Çfarë gabimi i Rennes, shënon Cavani Edinson Cavani ka kaluar në epërsi me...
Edinson Cavani ka kaluar në epërsi me një gol të shënuar në minutën e 36-të. Paris Saint-Germain ka arritur të kalojë në epërsi në minutën e 36-të, pas një gabimi amatoreskt të mbrojtës se Rennes. Lexoni edhe: Këshilla ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 21:56
Edinson Cavani ka kaluar në epërsi me një gol të shënuar në minutën e 36-të. Paris Saint-Germain ka arritur të kalojë në epërsi në minutën e 36-të, pas një gabimi amatoreskt të mbrojtës se Rennes. Lexoni edhe: Këshilla ...

Çfarë gabimi i Rennes, shënon Cavani
Edinson Cavani ka kaluar në epërsi me një gol të shënuar në minutën e 36-të. Paris Saint-Germain ka arritur të kalojë në epërsi në minutën e 36-të, pas një gabimi amatoreskt të mbrojtës se Rennes. Këtë gabim e ka ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 21:50
Edinson Cavani ka kaluar në epërsi me një gol të shënuar në minutën e 36-të. Paris Saint-Germain ka arritur të kalojë në epërsi në minutën e 36-të, pas një gabimi amatoreskt të mbrojtës se Rennes. Këtë gabim e ka ...

18:59 Leicester barazon rezultatin Është barazuar rezultati në...
Është barazuar rezultati në ndeshjen Chelsea-Leicester Është Ndidi që ka shënuar për Leicester në minutën e 67-të për ta shkrirë epërsinë e hershme të Chelsea nga minuta e shtatë. Lexoni edhe: Profesori i njohur vjen me ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 19:02
Është barazuar rezultati në ndeshjen Chelsea-Leicester Është Ndidi që ka shënuar për Leicester në minutën e 67-të për ta shkrirë epërsinë e hershme të Chelsea nga minuta e shtatë. Lexoni edhe: Profesori i njohur vjen me ...

Leicester barazon rezultatin
Është barazuar rezultati në ndeshjen Chelsea-Leicester Është Ndidi që ka shënuar për Leicester në minutën e 67-të për ta shkrirë epërsinë e hershme të Chelsea nga minuta e shtatë. Goli i Leicester erdhi pas një ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 18:59
Është barazuar rezultati në ndeshjen Chelsea-Leicester Është Ndidi që ka shënuar për Leicester në minutën e 67-të për ta shkrirë epërsinë e hershme të Chelsea nga minuta e shtatë. Goli i Leicester erdhi pas një ...

Real Madrid kalon në epërsi ndaj Celtas
Real Madrid ka zhbllokuar rezultatin në minutën e 14-të. Benzema shënoi për t’i dhënë epërsinë ekipit të tij, shkruan Indeksonline. Real Madrid ka mundësi menjëherë në javën e parë ta kalojë me pikë Barcelonën, e cila ...
Indeks Online | 17-Aug-2019 17:23
Real Madrid ka zhbllokuar rezultatin në minutën e 14-të. Benzema shënoi për t’i dhënë epërsinë ekipit të tij, shkruan Indeksonline. Real Madrid ka mundësi menjëherë në javën e parë ta kalojë me pikë Barcelonën, e cila ...

Arsenali shënon edhe fitoren e dytë, Obamejang shënon sërish (VIDEO)
Arsenali ka shënuar edhe fitoren e dytë rradhazi në Premierligë, pasi sot në “Emirates” mundi ekipin e Bërnlit me rezultatin 2:1, shkruan “infOSport.mk”. Sërish golin e fitores për “topçinjtë” e realizoi Pjer Emerik ...
InfoSport.mk | 17-Aug-2019 15:54
Arsenali ka shënuar edhe fitoren e dytë rradhazi në Premierligë, pasi sot në “Emirates” mundi ekipin e Bërnlit me rezultatin 2:1, shkruan “infOSport.mk”. Sërish golin e fitores për “topçinjtë” e realizoi Pjer Emerik ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved