ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2019 12:45

Haradinaj: Sot jemi më afër se kurrë projektit tonë – 100 për qind shtet

Haradinaj: Sot jemi më afër se kurrë projektit tonë – 100 për qind shtet
Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka deklaruar sot se nuk ishte e lehtë t’i dalë përballë projektit për copëtimin e vendit tonë. Ai në një postim në Facebook shkruan se nuk ishte lehtë krijimi i ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 19:51
Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka deklaruar sot se nuk ishte e lehtë t’i dalë përballë projektit për copëtimin e vendit tonë. Ai në një postim në Facebook shkruan se nuk ishte lehtë krijimi i ...

Haradinaj/ Nuk e kisha të lehtë të ndalja copëtimin e Kosovës
Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj gjatë takimit me strukturat e partisë së tij, AAK, ka thënë se ai nuk e ka pasur të lehtë ta ndalte projektin e copëtimit të Kosovës. Haradinaj ka nisur fushatën parazgjedhore ...
Dritare | 18-Aug-2019 22:48
Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj gjatë takimit me strukturat e partisë së tij, AAK, ka thënë se ai nuk e ka pasur të lehtë ta ndalte projektin e copëtimit të Kosovës. Haradinaj ka nisur fushatën parazgjedhore ...

Sjelljet negative që ju bëjnë mirë
Ekzistojnë disa sjellje, të cilat konsiderohen si negative, por që në të vërtetë i bëjnë mirë secilit prej nesh. Janë të shumtë personat që besojnë se disa sjellje dhe disa mënyra përballimi problemesh janë negative, ...
Lajminet | 13-Nov-2017 19:48
Ekzistojnë disa sjellje, të cilat konsiderohen si negative, por që në të vërtetë i bëjnë mirë secilit prej nesh. Janë të shumtë personat që besojnë se disa sjellje dhe disa mënyra përballimi problemesh janë negative, ...

Haradinaj: Nuk ishte e lehtë ndalja e copëtimit të Kosovës
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka thënë se ndalja e projektit për copëtimin e Kosovës nuk ishte e lehtë. Haradinaj përmes Facebook ka thënë se nuk ishte i lehtë krijimi i ushtrisë e përmbyllja e Trepçës dhe ...
Portalb | 18-Aug-2019 20:19
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka thënë se ndalja e projektit për copëtimin e Kosovës nuk ishte e lehtë. Haradinaj përmes Facebook ka thënë se nuk ishte i lehtë krijimi i ushtrisë e përmbyllja e Trepçës dhe ...

Haradinaj: Nuk ishte e lehtë ndalja e copëtimit të Kosovës
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka thënë se ndalja e projektit për copëtimin e Kosovës nuk ishte e lehtë. Haradinaj përmes Facebook ka thënë se nuk ishte i lehtë krijimi i ushtrisë e përmbyllja e Trepçës dhe ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 19:53
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka thënë se ndalja e projektit për copëtimin e Kosovës nuk ishte e lehtë. Haradinaj përmes Facebook ka thënë se nuk ishte i lehtë krijimi i ushtrisë e përmbyllja e Trepçës dhe ...

Haradinaj: Sot jemi më afër se kurrë projektit tonë – 100 për qind shtet
Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka deklaruar sot se nuk ishte e lehtë t’i dalë përballë projektit për copëtimin e vendit tonë.
Kosova Press | 18-Aug-2019 19:38
Kryeministri në dorëheqje i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka deklaruar sot se nuk ishte e lehtë t’i dalë përballë projektit për copëtimin e vendit tonë.

Haradinaj: Nuk ishte e lehtë përmbyllja e temave të mëdha, sot jemi më afër se kurrë të jemi 100 % shtet
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka qenë sot në Istog ku ka vizituar strukturat e AAK-së. Haradinaj ka thënë se nuk ka qenë i lehtë krijimi i Ushtrisë dhe as përmbyllja e disa temave madhore. Postimi i plotë në ...
Zeri | 18-Aug-2019 19:32
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka qenë sot në Istog ku ka vizituar strukturat e AAK-së. Haradinaj ka thënë se nuk ka qenë i lehtë krijimi i Ushtrisë dhe as përmbyllja e disa temave madhore. Postimi i plotë në ...

Haradinaj: Nuk e kisha të lehtë ta ndalja copëtimin e Kosovës
Kryeministri i dorëhequr, Ramush Haradinaj, po vazhdon takimet me strukturat e tij, e edhe postimet në rrjete sociale për ato që Haradinaj po i konsideron të arriturat e veta gjatë qeverisjes së deritanishme, shkruan ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 19:09
Kryeministri i dorëhequr, Ramush Haradinaj, po vazhdon takimet me strukturat e tij, e edhe postimet në rrjete sociale për ato që Haradinaj po i konsideron të arriturat e veta gjatë qeverisjes së deritanishme, shkruan ...

Haradinaj: Nuk e kisha të lehtë ta ndalja copëtimin e Kosovës
Kryeministri i dorëhequr, Ramush Haradinaj, po vazhdon takimet me strukturat e tij, e edhe postimet në rrjete sociale për ato që Haradinaj po i konsideron të arriturat e veta gjatë qeverisjes së deritanishme, shkruan ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 19:04
Kryeministri i dorëhequr, Ramush Haradinaj, po vazhdon takimet me strukturat e tij, e edhe postimet në rrjete sociale për ato që Haradinaj po i konsideron të arriturat e veta gjatë qeverisjes së deritanishme, shkruan ...

Haradinaj: Nuk ishte lehtë krijimi i Ushtrisë, as përmbyllja e temave tjera madhore
Haradinaj ka thënë se nuk ka qenë i lehtë krijimi i Ushtrisë dhe as përmbyllja e disa temave madhore. Postimi i plotë në Facebook: Nuk ishte lehtë krijimi i ushtrisë, as përmbyllja e Trepçës dhe temave tjera madhore të ...
Lajminet | 18-Aug-2019 18:59
Haradinaj ka thënë se nuk ka qenë i lehtë krijimi i Ushtrisë dhe as përmbyllja e disa temave madhore. Postimi i plotë në Facebook: Nuk ishte lehtë krijimi i ushtrisë, as përmbyllja e Trepçës dhe temave tjera madhore të ...

Haradinaj: Nuk ishte lehtë krijimi i ushtrisë, as përmbyllja e Trepçës dhe temave tjera madhore
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka qenë sot në Istog ku ka vizituar strukturat e AAK-së në Istog. Ai nga atje tha se nuk ishte t’i dalë përballë projektit për copëtimin e Kosovës. “Nuk ishte lehtë krijimi i ...
EkonomiaOnline | 18-Aug-2019 18:41
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka qenë sot në Istog ku ka vizituar strukturat e AAK-së në Istog. Ai nga atje tha se nuk ishte t’i dalë përballë projektit për copëtimin e Kosovës. “Nuk ishte lehtë krijimi i ...

Haradinaj: Nuk ishte lehtë krijimi i ushtrisë, as përmbyllja e Trepçës dhe temave tjera madhore
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka qenë sot në Istog ku ka vizituar strukturat e AAK-së në Istog. Ai nga atje tha se nuk ishte t’i dalë përballë projektit për copëtimin e Kosovës, transmeton Klan Kosova. “Nuk ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 18:27
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka qenë sot në Istog ku ka vizituar strukturat e AAK-së në Istog. Ai nga atje tha se nuk ishte t’i dalë përballë projektit për copëtimin e Kosovës, transmeton Klan Kosova. “Nuk ...

Haradinaj: S’është e lehtë t’i dal përballë projektit për copëtimin e Kosovës!
Kryeministri në largim, njëherit kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj, para simpatizantëve të partisë së tij në Istog, ka folur për sfidat me të cilat është ballafaquar gjatë detyrës sa ishte si kryeministër, duke ...
Arbresh | 18-Aug-2019 18:25
Kryeministri në largim, njëherit kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj, para simpatizantëve të partisë së tij në Istog, ka folur për sfidat me të cilat është ballafaquar gjatë detyrës sa ishte si kryeministër, duke ...

Haradinaj: S’është e lehtë t’i dal përballë projektit për copëtimin e Kosovës!
Kryeministri në largim, njëherit kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj, para simpatizantëve të partisë së tij në Istog, ka folur për sfidat me të cilat është ballafaquar gjatë detyrës sa ishte si kryeministër, duke ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 18:17
Kryeministri në largim, njëherit kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj, para simpatizantëve të partisë së tij në Istog, ka folur për sfidat me të cilat është ballafaquar gjatë detyrës sa ishte si kryeministër, duke ...

Brokoli i bën mirë trurit
Disa nga ushqyesit dhe përbërësit bioaktivë në brokoli mund të ngadalësojnë dobësimin e mendjes, të ndihmojnë funksionimin e shëndetshëm të trurit dhe indit nervor. Një studim me 960 të moshuar zbuloi se një racion në ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 21:32
Disa nga ushqyesit dhe përbërësit bioaktivë në brokoli mund të ngadalësojnë dobësimin e mendjes, të ndihmojnë funksionimin e shëndetshëm të trurit dhe indit nervor. Një studim me 960 të moshuar zbuloi se një racion në ...

Haradinaj: Si kryeministër jam detyruar të luftojë logjikën e sjelljes si protektorat
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në Këshillin Drejtues të AAK-së në Lipjan, ka thënë se është detyruar ta luftojë logjikën e sjelljes si protektorat. Haradinaj ka thënë se e ka bërë këtë duke marrë vendime ...
TetovaSot | 17-Aug-2019 20:40
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në Këshillin Drejtues të AAK-së në Lipjan, ka thënë se është detyruar ta luftojë logjikën e sjelljes si protektorat. Haradinaj ka thënë se e ka bërë këtë duke marrë vendime ...

Haradinaj: Si kryeministër jam detyruar të luftojë logjikën e sjelljes si protektorat
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në Këshillin Drejtues të AAK-së në Lipjan, ka thënë se është detyruar ta luftojë logjikën e sjelljes si protektorat. Haradinaj ka thënë se e ka bërë këtë duke marrë vendime ...
Zeri | 17-Aug-2019 19:15
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në Këshillin Drejtues të AAK-së në Lipjan, ka thënë se është detyruar ta luftojë logjikën e sjelljes si protektorat. Haradinaj ka thënë se e ka bërë këtë duke marrë vendime ...

Haradinaj: Jam detyruar ta luftoj logjikën e sjelljes si protektorat
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në Këshillin Drejtues të AAK-së në Lipjan, ka thënë se është detyruar ta luftojë logjikën e sjelljes si protektorat. Haradinaj ka thënë se e ka bërë këtë duke marrë vendime ...
Gazeta Monitor | 17-Aug-2019 18:53
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në Këshillin Drejtues të AAK-së në Lipjan, ka thënë se është detyruar ta luftojë logjikën e sjelljes si protektorat. Haradinaj ka thënë se e ka bërë këtë duke marrë vendime ...

Haradinaj: Si kryeministër jam detyruar të luftojë logjikën e sjelljes si protektorat
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në Këshillin Drejtues të AAK-së në Lipjan, ka thënë se është detyruar ta luftojë logjikën e sjelljes si protektorat. Haradinaj ka thënë se e ka bërë këtë duke marrë vendime ...
Arbresh | 17-Aug-2019 18:53
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në Këshillin Drejtues të AAK-së në Lipjan, ka thënë se është detyruar ta luftojë logjikën e sjelljes si protektorat. Haradinaj ka thënë se e ka bërë këtë duke marrë vendime ...

Haradinaj: Si kryeministër jam detyruar të luftojë logjikën e sjelljes si protektorat
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në Këshillin Drejtues të AAK-së në Lipjan, ka thënë se është detyruar ta luftojë logjikën e sjelljes si protektorat. Haradinaj ka thënë se e ka bërë këtë duke marrë vendime ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 18:39
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në Këshillin Drejtues të AAK-së në Lipjan, ka thënë se është detyruar ta luftojë logjikën e sjelljes si protektorat. Haradinaj ka thënë se e ka bërë këtë duke marrë vendime ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved