ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 13:09

Çfarë ndodhi me autobusin e tifozëve të Partizanit?

Çfarë ndodhi me autobusin e tifozëve të Partizanit?
Një autobus është përfshirë nga flakët gjatë mesnatës në aksin nacional Elbasan-Tiranë duke u shkrumbuar totalisht. Autobusi ka marrë flakë në ecje ndërsa në të udhëtonin 30 pasagjerë të cilët ishin tifozë të ...
VizionPlus | 19-Aug-2019 08:37
Një autobus është përfshirë nga flakët gjatë mesnatës në aksin nacional Elbasan-Tiranë duke u shkrumbuar totalisht. Autobusi ka marrë flakë në ecje ndërsa në të udhëtonin 30 pasagjerë të cilët ishin tifozë të ...

Gëzohen në stadium, festa e Partizanit për pak të kthehet në tragjedi
Teksa po ktheheshin nga Elbasani drejt Tiranës, autobusi ku ata po udhëtonin ka marrë flakë, dhe tifozët janë detyruar që të dalin menjëherë nga mjeti. Autobusi ka ndaluar në mes të rrugës, dhe për këtë arsye është ...
Lajminet | 19-Aug-2019 10:19
Teksa po ktheheshin nga Elbasani drejt Tiranës, autobusi ku ata po udhëtonin ka marrë flakë, dhe tifozët janë detyruar që të dalin menjëherë nga mjeti. Autobusi ka ndaluar në mes të rrugës, dhe për këtë arsye është ...

A do të jetë i gatshëm Rashica të paraqitet ndaj Çekisë dhe Anglisë, përgjigjet Eroll Saliu
Duhej të ishte festë pas fitores së Superkupës, por nuk ka qenë e tillë rruga për në kthim e disa tifozëve të Partizanit. Teksa po ktheheshin nga Elbasani drejt Tiranës, autobusi ku ata po udhëtonin ka marrë flakë, dhe ...
GazetaBlic | 19-Aug-2019 09:44
Duhej të ishte festë pas fitores së Superkupës, por nuk ka qenë e tillë rruga për në kthim e disa tifozëve të Partizanit. Teksa po ktheheshin nga Elbasani drejt Tiranës, autobusi ku ata po udhëtonin ka marrë flakë, dhe ...

Merr flakë autobusi i tifozëve të Partizanit! (VIDEO)
Duhej të ishte festë pas fitores së Superkupës, por nuk ka qenë e tillë rruga për në kthim e disa tifozëve të Partizanit. Një ngjarje e rëndë është shënuar pas fitores në Superkupën e Shqipërisë nga ana e Partizanit, ...
Koha.mk | 19-Aug-2019 08:59
Duhej të ishte festë pas fitores së Superkupës, por nuk ka qenë e tillë rruga për në kthim e disa tifozëve të Partizanit. Një ngjarje e rëndë është shënuar pas fitores në Superkupën e Shqipërisë nga ana e Partizanit, ...

Autobusi i tifozëve të Partizanit merr flakë brenda tunelit Tiranë-Elbasan
Një incident i rëndë ka ndodhur pas fitores së Partizanit në Superkupën shqiptare kundër Kukësit. Autobusi i tifozëve të ekipit te Partizanit ka marrë flakë, në dalje të tunelit të Elbasanit. Ende nuk dihen shkaqet e ...
Lajmi i Fundit | 19-Aug-2019 07:58
Një incident i rëndë ka ndodhur pas fitores së Partizanit në Superkupën shqiptare kundër Kukësit. Autobusi i tifozëve të ekipit te Partizanit ka marrë flakë, në dalje të tunelit të Elbasanit. Ende nuk dihen shkaqet e ...

Merr flakë një autobus me 30 pasagjerë në autostradën Tiranë-Elbasan
Përfshihet nga flakët një autobus në autostradën Tiranë-Elbasan. Ngjarja mësohet se ka ndodhur mbrëmë. Mësohet se në autobus ndodheshin 30 pasagjerë, ndersa një prej tyre ka mbetur i lënduar, jo për shkak të flakëve, ...
Indeks Online | 19-Aug-2019 07:35
Përfshihet nga flakët një autobus në autostradën Tiranë-Elbasan. Ngjarja mësohet se ka ndodhur mbrëmë. Mësohet se në autobus ndodheshin 30 pasagjerë, ndersa një prej tyre ka mbetur i lënduar, jo për shkak të flakëve, ...

Tifozët e Partizanit nga festa në tmerr, autobusi ku po udhëtonin shkrumbohet nga flakët
Duhej të ishte festë pas fitores së Superkupës, por nuk ka qenë e tillë rruga për në kthim e disa tifozëve të Partizanit. Teksa po ktheheshin nga Elbasani drejt Tiranës, autobusi ku ata po udhëtonin ka marrë flakë, dhe ...
Indeks Online | 19-Aug-2019 00:49
Duhej të ishte festë pas fitores së Superkupës, por nuk ka qenë e tillë rruga për në kthim e disa tifozëve të Partizanit. Teksa po ktheheshin nga Elbasani drejt Tiranës, autobusi ku ata po udhëtonin ka marrë flakë, dhe ...

Tmerr pas ndeshjes, merr flakë autobusi i tifozëve të Partizanit
Për disa tifozë të Partizanit, udhëtimi drejt Elbasanit për “Superkupën” e Shqipërisë ka qenë pak më ndryshe se për të tjerët, pasi kanë mbetur viktima të një incidenti të vogël. Mbështetësit e skuadrës kryeqytetase ...
InfoSport.mk | 19-Aug-2019 00:21
Për disa tifozë të Partizanit, udhëtimi drejt Elbasanit për “Superkupën” e Shqipërisë ka qenë pak më ndryshe se për të tjerët, pasi kanë mbetur viktima të një incidenti të vogël. Mbështetësit e skuadrës kryeqytetase ...

Digjet autobusi i tifozëve të Partizanit!
Një ngjarje e rëndë është shënuar pas fitores në Superkupën e Shqipërisë nga ana e Partizanit përballë Kukësit. Autobusi që mbante tifozët ultras të kuq ka marrë flakë në dalje të tunelit të Elbasanit siç edhe raporton ...
Shenja | 19-Aug-2019 00:11
Një ngjarje e rëndë është shënuar pas fitores në Superkupën e Shqipërisë nga ana e Partizanit përballë Kukësit. Autobusi që mbante tifozët ultras të kuq ka marrë flakë në dalje të tunelit të Elbasanit siç edhe raporton ...

Merr flakë autobusi në aksin Tiranë-Elbasan, bllokohet qarkullimi
Një autobus që qarkullonte në aksin e rrugës kombëtare Tiranë-Elbasan është shkrumbuar pothuajse plotesisht pasi u përfshi nga flakët rreth mesnatës në afërsi të tunelit të Krrabës. Burime nga vendngjarje raportuan se ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 23:38
Një autobus që qarkullonte në aksin e rrugës kombëtare Tiranë-Elbasan është shkrumbuar pothuajse plotesisht pasi u përfshi nga flakët rreth mesnatës në afërsi të tunelit të Krrabës. Burime nga vendngjarje raportuan se ...

Digjet një autobus në rrugën Tiranë-Elbasan, dyshohet për autobusin e tifozave të Partizanit (VIDEO)
Një autobus është djegur para pak minutave në rrugën Elbasan-Tiranë. Dyshohet se autobusi i djegur është i tifozëve të Partizanit të cilët kanë qenë duke parë ndeshjen në Elbasan. Nuk raportohet për të dëmtuar por ...
TetovaSot | 19-Aug-2019 00:05
Një autobus është djegur para pak minutave në rrugën Elbasan-Tiranë. Dyshohet se autobusi i djegur është i tifozëve të Partizanit të cilët kanë qenë duke parë ndeshjen në Elbasan. Nuk raportohet për të dëmtuar por ...

E rëndë: Merr flakë autobusi i tifozëve të Partizanit!
Një ngjarje e rëndë është shënuar pas fitores në Superkupën e Shqipërisë nga ana e Partizanit, përballë Kukësit. Autobusi që mbante tifozët ultras të kuq ka marrë flakë në dalje të tunelit të Elbasanit, siç edhe ...
Zeri | 19-Aug-2019 00:04
Një ngjarje e rëndë është shënuar pas fitores në Superkupën e Shqipërisë nga ana e Partizanit, përballë Kukësit. Autobusi që mbante tifozët ultras të kuq ka marrë flakë në dalje të tunelit të Elbasanit, siç edhe ...

Digjet një autobus në rrugën Tiranë-Elbasan
Një autobus është djegur para pak minutave në rrugën Elbasan-Tiranë. Dyshohet se autobusi i djegur është i tifozëve të Partizanit, të cilët kanë qenë duke parë ndeshjen në Elbasan.
Kosova Press | 18-Aug-2019 23:51
Një autobus është djegur para pak minutave në rrugën Elbasan-Tiranë. Dyshohet se autobusi i djegur është i tifozëve të Partizanit, të cilët kanë qenë duke parë ndeshjen në Elbasan.

Exclusive/ Digjet një autobus në rrugën Tiranë-Elbasan, dyshohet për autobusin e tifozave të Partizanit
Një autobus është djegur para pak minutave në rrugën Elbasan-Tiranë.
Top Channel | 18-Aug-2019 23:26
Një autobus është djegur para pak minutave në rrugën Elbasan-Tiranë.

Panik në autostradën Tiranë-Elbasan, merr flakë një autobus me 30 pasagjerë
Një autobus është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Elbasan. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ku mësohet se në autobus kishte edhe 30 pasagjerë. Mësohet se një person ka mbetur i lënduar, jo për shkak të ...
Gazeta Dita | 18-Aug-2019 23:26
Një autobus është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Elbasan. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ku mësohet se në autobus kishte edhe 30 pasagjerë. Mësohet se një person ka mbetur i lënduar, jo për shkak të ...

Makina merr flakë e shkrumbohet në mes të rrugës Tiranë-Durrës
Një automjet mercedes benz u dogj gjatë mesditës së kësaj të shtune në autostradën Tiranë – Durrës. Ngjarja ndodhi pranë zonës së Vorës ku mjeti mori flakë ne ecje si pasojë e një defekti teknik. Fatmirësisht nuk pati ...
VizionPlus | 17-Aug-2019 13:54
Një automjet mercedes benz u dogj gjatë mesditës së kësaj të shtune në autostradën Tiranë – Durrës. Ngjarja ndodhi pranë zonës së Vorës ku mjeti mori flakë ne ecje si pasojë e një defekti teknik. Fatmirësisht nuk pati ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved