ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 21:19

Drogë të ndarë në qese gati për shitje, pranga trafikantit durrsak

Drogë të ndarë në qese gati për shitje, pranga trafikantit durrsak
Policia e Durrësit ka goditur sot një tjetër rast shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza të vogla, duke arrestuar trafikantin 19-vjeçar. Uniformat blu raportojnë se kanë vënë në pranga të riun Xh. B., të cilit i janë ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 16:28
Policia e Durrësit ka goditur sot një tjetër rast shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza të vogla, duke arrestuar trafikantin 19-vjeçar. Uniformat blu raportojnë se kanë vënë në pranga të riun Xh. B., të cilit i janë ...

Kanabis nëpër qeska farmaceutike, arrestohet i riu në Durrës
mapo.al Policia e Durrësit ka arrestuar ditën e sotme një shpërndarës të lëndëve narkotike. Droga e llojit kanabis ishte e ndarë në doza të vogla nga 19-vjeçari. Uniformat blu raportojnë se kanë vënë në pranga të riun ...
Mapo | 18-Aug-2019 16:32
mapo.al Policia e Durrësit ka arrestuar ditën e sotme një shpërndarës të lëndëve narkotike. Droga e llojit kanabis ishte e ndarë në doza të vogla nga 19-vjeçari. Uniformat blu raportojnë se kanë vënë në pranga të riun ...

Me “Lamborghini Huracán” të vjedhur në Gjermani, kapet 38-vjeçari
TIRANË Një “Lamborghini Huracán” me vlerë 250 mijë euro e vjedhur në Gjermani është sekuestruar nga policia e Tiranës, e cila ka finalizuar Finalizohet operacioni “LUXURY CARS”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 10:23
TIRANË Një “Lamborghini Huracán” me vlerë 250 mijë euro e vjedhur në Gjermani është sekuestruar nga policia e Tiranës, e cila ka finalizuar Finalizohet operacioni “LUXURY CARS”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në ...

Kapet me drogë, pranga 19 vjeçarit në Durrës
Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Durrësit pasi është kapur duke shpërndarë drogë. Sipas policisë në cilësinë e provës materiale janë sekuestruar 22 doza lëndë narkotike Cannabis Sativa.dhe është vënë në pranga ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 17:02
Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Durrësit pasi është kapur duke shpërndarë drogë. Sipas policisë në cilësinë e provës materiale janë sekuestruar 22 doza lëndë narkotike Cannabis Sativa.dhe është vënë në pranga ...

FOTOT: Lëvizte me “Lamborghini Huracán” super të shtrenjtë të vjedhur në Gjermani, pranga 38-vjeçarit në Tiranë
Policia ka sekuestruar një makinë “Lamborghini Huracán” me vlerë 250.000 euro e cila ishte vjedhur në Gjermani. Forcat blu bëjnë me dije se në pranga ka rënë shtetasi M.D., 38 vjeç, i cili trafikonte automjete të ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 10:32
Policia ka sekuestruar një makinë “Lamborghini Huracán” me vlerë 250.000 euro e cila ishte vjedhur në Gjermani. Forcat blu bëjnë me dije se në pranga ka rënë shtetasi M.D., 38 vjeç, i cili trafikonte automjete të ...

Fotot/ Sekuestrohet Lamborghini me vlerë 250 mijë euro në Tiranë, një në pranga
Blutë e Tiranës ka arrestuar një 38-vjeçar si i dyshuar për kryerjen e veprave penale ‘’Trafikimi i mjeteve motorike’’ dhe “Pastrimi i produkteve të veprës penale’’, ndërkohë që shpalli në kërkim për të njëjtat vepra ...
Top Channel | 18-Aug-2019 10:22
Blutë e Tiranës ka arrestuar një 38-vjeçar si i dyshuar për kryerjen e veprave penale ‘’Trafikimi i mjeteve motorike’’ dhe “Pastrimi i produkteve të veprës penale’’, ndërkohë që shpalli në kërkim për të njëjtat vepra ...

I dehur terrorizon nënën dhe vëllain me thikë në dorë, arrestohet
LIBRAZHD Policia e Librazhdit ka parandaluar përshkallëzimin e një konflikti me pasoja të rënda në një familje duke vënë në pranga një 41-vjeçar i cili për orë të tëra ka terrorizuar familjarët. Sipas të dhënave ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 10:14
LIBRAZHD Policia e Librazhdit ka parandaluar përshkallëzimin e një konflikti me pasoja të rënda në një familje duke vënë në pranga një 41-vjeçar i cili për orë të tëra ka terrorizuar familjarët. Sipas të dhënave ...

Zbulohen shqiptarët që hodhën “Lamborghini” me vlerë 250 mijë euro
mapo.al Një 38-vjeçar nga Elbasani është arrestuar nga policia e kryeqytetit dhe një tjetër është shpallur në kërkim, pasi vodhën në Gjermani një “Lamborghini Huracán” me vlerë 250 mijë euro. (makina që shihni në foto) ...
Mapo | 18-Aug-2019 10:22
mapo.al Një 38-vjeçar nga Elbasani është arrestuar nga policia e kryeqytetit dhe një tjetër është shpallur në kërkim, pasi vodhën në Gjermani një “Lamborghini Huracán” me vlerë 250 mijë euro. (makina që shihni në foto) ...

Dhunoi nënën dhe kërcënoi vëllain, arrestohet 41 vjeçari
Uniformat blu në e Librazhd kanë bërë të mundur parandalimin e përshkallëzimit të një konflikti me pasoja të rënda në një familje. Sipas policisë është bërë i mundur ndalimi i 41 vjeçarit V.M., i cili në gjendje të ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 10:41
Uniformat blu në e Librazhd kanë bërë të mundur parandalimin e përshkallëzimit të një konflikti me pasoja të rënda në një familje. Sipas policisë është bërë i mundur ndalimi i 41 vjeçarit V.M., i cili në gjendje të ...

Trafikoi Lamborghinin nga Gjermania, pranga 38 vjeçarit
Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një 38 vjeçar banues në Shtutgart të Gjermanisë, pasi ka trafikuar një automjet tip “Lamborghini Huracán”, e denoncuar e vjedhur në shtetin gjerman. Ndalimi i 38 vjeçarit M.D. ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 10:29
Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një 38 vjeçar banues në Shtutgart të Gjermanisë, pasi ka trafikuar një automjet tip “Lamborghini Huracán”, e denoncuar e vjedhur në shtetin gjerman. Ndalimi i 38 vjeçarit M.D. ...

Kapen 55 kg drogë në një kamion në portin e Durrësit, një në pranga
DURRES Policia Kufitare parandalon dhe godet një rast të tentativës për trafikim të lëndëve narkotike. 55.5 kilogramë cannabis Sativa janë gjetur dhe sekuestruar në një kamion, ndërsa është arrestuar dtejtuesi i ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 09:23
DURRES Policia Kufitare parandalon dhe godet një rast të tentativës për trafikim të lëndëve narkotike. 55.5 kilogramë cannabis Sativa janë gjetur dhe sekuestruar në një kamion, ndërsa është arrestuar dtejtuesi i ...

Kapen 55.5 kg kanabis, pranga shoferit të kamionit në portin e Durrësit
Një 35 vjeçar është vënë në prangat e policisë dhe një tjetër është shpallur në kërkim, pasi u janë sekuestruar 55.5 kilogramë kanabis. Gjatë kontrollit të ushtruar në vijën e dytë në pikën e kontrollit të kamionëve, ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 10:26
Një 35 vjeçar është vënë në prangat e policisë dhe një tjetër është shpallur në kërkim, pasi u janë sekuestruar 55.5 kilogramë kanabis. Gjatë kontrollit të ushtruar në vijën e dytë në pikën e kontrollit të kamionëve, ...

Durrës/ Kapen 55 kg drogë, një në pranga
Policia e Durrësit ka sekuestruar 55.5 kilogramë cannabis Sativa gjatë kontrollit të ushtruar në vijën e dytë në pikën e kontrollit të kamionëve në qytetin bregdetar.
Top Channel | 18-Aug-2019 09:19
Policia e Durrësit ka sekuestruar 55.5 kilogramë cannabis Sativa gjatë kontrollit të ushtruar në vijën e dytë në pikën e kontrollit të kamionëve në qytetin bregdetar.

VIDEO/ Kapen 55 kg drogë në një kamion në portin e Durrësit, në pranga shoferi
Një sasi prej 55 kg lëndë narkotike kanabis sativa është sekuestruar nga policia në portin e Durrësit, teksa po trafikohej me kamion në drejtim të Italisë. Gjatë kontrollit të ushtruar në vijën e dytë në pikën e ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 09:30
Një sasi prej 55 kg lëndë narkotike kanabis sativa është sekuestruar nga policia në portin e Durrësit, teksa po trafikohej me kamion në drejtim të Italisë. Gjatë kontrollit të ushtruar në vijën e dytë në pikën e ...

(FOTO) Me 22 doza droge, arrestohet 19-vjeçari në Durrës
Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative se një shtetas merrej me shpërndarje të lëndëve narkotike në doza të vogla, ...
Lapsi | 18-Aug-2019 17:10
Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative se një shtetas merrej me shpërndarje të lëndëve narkotike në doza të vogla, ...

Goditi 2 policë, gëlltiti hashash, kapet në Lazarat Bako Buzheri
Bako Buzheri u ndalua nga policia e Gjirokastrës për llogari të Policisë së Tiranës. Ai ishte shpallur në kërkim pasi është dënuar me 6 muaj burg nga Gjykata e Tiranës për kundërshtim të forcave të policisë. Buzheri ...
BalkanWeb | 17-Aug-2019 19:36
Bako Buzheri u ndalua nga policia e Gjirokastrës për llogari të Policisë së Tiranës. Ai ishte shpallur në kërkim pasi është dënuar me 6 muaj burg nga Gjykata e Tiranës për kundërshtim të forcave të policisë. Buzheri ...

Video/ Kapen mbi 55 kg kanabis në portin e Durrësit
mapo.al Policia Kufitare e Durrësit sekuestroi 55.5 kilogramë cannabis sativa në portin e Durrësit. Arrestohet në flagrancë një person si dhe shpallet në kërkim një tjetër. Policia njoftoi se “gjatë kontrollit të ...
Mapo | 18-Aug-2019 09:20
mapo.al Policia Kufitare e Durrësit sekuestroi 55.5 kilogramë cannabis sativa në portin e Durrësit. Arrestohet në flagrancë një person si dhe shpallet në kërkim një tjetër. Policia njoftoi se “gjatë kontrollit të ...

Porti i Durrësit, qeni antidrogë zbulon 55.5 kg kanabis
Mbi 55 kg kanabis sativa janë kapur nga policia kufitare në portin e Durrësit. Një person është arrestuar në flagrancë dhe një tjetër është shpallur në kërkim. Sipas informacionit të policisë, sasia e drogës ishte e ...
ABCNews | 18-Aug-2019 11:21
Mbi 55 kg kanabis sativa janë kapur nga policia kufitare në portin e Durrësit. Një person është arrestuar në flagrancë dhe një tjetër është shpallur në kërkim. Sipas informacionit të policisë, sasia e drogës ishte e ...

I shumëkërkuari nga Lazarati bie në prangat e Policisë (EMRI)
mapo.al Arrestohet një i shumëkërkuar nga Lazarati. Bako Buzheri është kapur sot nga patrulla e policisë së Gjirokastrës në nje aksion spektakolar. Buzheri rezulton person i kërkuar nga policia shqiptare. Sot ai është ...
Mapo | 17-Aug-2019 19:26
mapo.al Arrestohet një i shumëkërkuar nga Lazarati. Bako Buzheri është kapur sot nga patrulla e policisë së Gjirokastrës në nje aksion spektakolar. Buzheri rezulton person i kërkuar nga policia shqiptare. Sot ai është ...

Hashash e heroinë, policia arreston të riun vlonjat
VLORE Policia e Vlorës bën me dije se ka goditur një rast të trafikut të trafikut të lëndëve narkotike. Blutë e qytetit jugor thanë se kanë arrestuar në flagrancë shtetasin M.L 31 vjeç, pasi u kap me lëndë narkotike të ...
BalkanWeb | 17-Aug-2019 15:32
VLORE Policia e Vlorës bën me dije se ka goditur një rast të trafikut të trafikut të lëndëve narkotike. Blutë e qytetit jugor thanë se kanë arrestuar në flagrancë shtetasin M.L 31 vjeç, pasi u kap me lëndë narkotike të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved