ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 13:00

E pazakontë: Pasi pastruan veturën, burri vret gruan e tij

E pazakontë: Pasi pastruan veturën, burri vret gruan e tij
Një burrë nga New York duke vozitur në mënyrë aksidentale vrau gruan e tij vetëm pak çaste pasi çifti kishte mbaruar larjen e automjetit të tyre Isabel Ramirez-Cohetero, 51 vjeç dhe burri i saj 50-vjeçar kishin qenë ...
Gazeta Observer | 19-Aug-2019 08:47
Një burrë nga New York duke vozitur në mënyrë aksidentale vrau gruan e tij vetëm pak çaste pasi çifti kishte mbaruar larjen e automjetit të tyre Isabel Ramirez-Cohetero, 51 vjeç dhe burri i saj 50-vjeçar kishin qenë ...

E pazakontë: Pasi pastruan veturën, burri vret gruan e tij
Një burrë nga New York duke vozitur në mënyrë aksidentale vrau gruan e tij vetëm pak çaste pasi çifti kishte mbaruar larjen e automjetit të tyre Isabel Ramirez-Cohetero, 51 vjeç dhe burri i saj 50-vjeçar kishin qenë ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 08:22
Një burrë nga New York duke vozitur në mënyrë aksidentale vrau gruan e tij vetëm pak çaste pasi çifti kishte mbaruar larjen e automjetit të tyre Isabel Ramirez-Cohetero, 51 vjeç dhe burri i saj 50-vjeçar kishin qenë ...

E tmerrshme, burri aksidentalisht shkel dhe e vret gruan e tij 51 vjeçare
Një person nga Nju Jorku aksidentalisht e ka shkelur gruan e tij me makinë vetëm disa momente pasi që e mbaroi larjen e makinës së tij. Isabel Ramirez-Cohetero, 51 vjeçare dhe bashkëshorti i saj 50 vjeçar ishin duke e ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 11:31
Një person nga Nju Jorku aksidentalisht e ka shkelur gruan e tij me makinë vetëm disa momente pasi që e mbaroi larjen e makinës së tij. Isabel Ramirez-Cohetero, 51 vjeçare dhe bashkëshorti i saj 50 vjeçar ishin duke e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved