ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 01:58

Dy shtetase të huaja dyshohet se janë zhdukur në Alpet Shqiptare

Dy shtetase të huaja dyshohet se janë zhdukur në Alpet Shqiptare
Drejtori në Parqet Kombëtare të Malit të Zi, Admir Laliq, përmes një postimi në Facebook ka thënë se dy femra, një gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin e maleve që njihen si Alpet Shqiptare. “E gjitha që ...
Telegrafi | 19-Aug-2019 08:16
Drejtori në Parqet Kombëtare të Malit të Zi, Admir Laliq, përmes një postimi në Facebook ka thënë se dy femra, një gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin e maleve që njihen si Alpet Shqiptare. “E gjitha që ...

Dy shtetase të huaja dyshohet se janë zhdukur në Alpet Shqiptare
Drejtori në Parqet Kombëtare të Malit të Zi, Admir Laliq, përmes një postimi në Facebook ka thënë se dy femra, një gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin e maleve që njihen si Alpet Shqiptare. “E gjitha që ...
EkonomiaOnline | 19-Aug-2019 08:47
Drejtori në Parqet Kombëtare të Malit të Zi, Admir Laliq, përmes një postimi në Facebook ka thënë se dy femra, një gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin e maleve që njihen si Alpet Shqiptare. “E gjitha që ...

Një gjermane dhe një polake dyshohet se janë zhdukur në Alpet Shqiptare, kërkohet ndihmë për gjetjen e tyre
Dy gra, njëra gjermane dhe tjetra polake, dyshohet se janë zhdukur në rajonin e Alpeve Shqiptare. Lajmin e ka bërë të ditur Admir Laliq, drejtor i Parqeve Kombëtare në Mal të Zi, në llogarinë e tij private në Facebook. ...
Indeks Online | 19-Aug-2019 08:25
Dy gra, njëra gjermane dhe tjetra polake, dyshohet se janë zhdukur në rajonin e Alpeve Shqiptare. Lajmin e ka bërë të ditur Admir Laliq, drejtor i Parqeve Kombëtare në Mal të Zi, në llogarinë e tij private në Facebook. ...

Humbin dy shtetase të huaja në Bjeshkët e Nemuna
Dy gra, njëra gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin malor të Alpeve Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna). Ato hynë në Mal të Zi përmes Shqipërisë në vendkalimin Vermosh me makinën e tyre më 13 gusht. Makina e tyre ...
Arbresh | 19-Aug-2019 00:21
Dy gra, njëra gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin malor të Alpeve Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna). Ato hynë në Mal të Zi përmes Shqipërisë në vendkalimin Vermosh me makinën e tyre më 13 gusht. Makina e tyre ...

Zhduken dy shtetase të huaja në Bjeshkët e Nemuna
Dy femra, njëra gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin malor të Alpeve Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna). Ato hynë në Mal të Zi përmes Shqipërisë në vendkalimin Vermosh me makinën e tyre më 13 gusht.
Gazeta Monitor | 19-Aug-2019 00:04
Dy femra, njëra gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin malor të Alpeve Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna). Ato hynë në Mal të Zi përmes Shqipërisë në vendkalimin Vermosh me makinën e tyre më 13 gusht.

Zhduken dy femra shtetase të huaja në Bjeshkët e Nemuna
Dy femra, njëra gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin malor të Alpeve Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna). Ato hynë në Mal të Zi përmes Shqipërisë në vendkalimin Vërmosh me makinën e tyre më 13 gusht të këtij ...
Lajminet | 19-Aug-2019 00:04
Dy femra, njëra gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin malor të Alpeve Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna). Ato hynë në Mal të Zi përmes Shqipërisë në vendkalimin Vërmosh me makinën e tyre më 13 gusht të këtij ...

Humbin dy gra shtetase të huaja në Bjeshkët e Nemuna
Dy gra, njëra gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin malor të Alpeve Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna). Ato hynë në Mal të Zi përmes Shqipërisë në vendkalimin Vermosh me makinën e tyre më 13 gusht. Makina e tyre ...
Zeri | 18-Aug-2019 23:51
Dy gra, njëra gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin malor të Alpeve Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna). Ato hynë në Mal të Zi përmes Shqipërisë në vendkalimin Vermosh me makinën e tyre më 13 gusht. Makina e tyre ...

Humbin dy femra shtetase të huaja në Bjeshkët e Nemuna
Dy femra, njëra gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin malor të Alpeve Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna). Ato hynë në Mal të Zi përmes Shqipërisë në vendkalimin Vermosh me makinën e tyre më 13 gusht. Makina e ...
InFokusi | 18-Aug-2019 23:45
Dy femra, njëra gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin malor të Alpeve Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna). Ato hynë në Mal të Zi përmes Shqipërisë në vendkalimin Vermosh me makinën e tyre më 13 gusht. Makina e ...

Humbin dy femra shtetase të huaja në Bjeshkët e Nemuna
Dy femra, njëra gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin malor të Alpeve Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna). Ato hynë në Mal të Zi përmes Shqipërisë në vendkalimin Vermosh me makinën e tyre më 13 gusht. Makina e ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 23:38
Dy femra, njëra gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin malor të Alpeve Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna). Ato hynë në Mal të Zi përmes Shqipërisë në vendkalimin Vermosh me makinën e tyre më 13 gusht. Makina e ...

Humbin dy femra shtetase të huaja në Bjeshkët e Nemuna
Dy femra, njëra gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin malor të Alpeve Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna). Ato hynë në Mal të Zi përmes Shqipërisë në vendkalimin Vermosh me makinën e tyre më 13 gusht . Makina e ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 23:21
Dy femra, njëra gjermane dhe tjetra polake janë zhdukur në rajonin malor të Alpeve Shqiptare (Bjeshkët e Nemuna). Ato hynë në Mal të Zi përmes Shqipërisë në vendkalimin Vermosh me makinën e tyre më 13 gusht . Makina e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved