ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 19:09

Demokratët i kujtojnë skandalet Bashës: Dakord ta shporrim Ramën, por me ty dhe Monën biem nga shiu në breshër

Demokratët i kujtojnë skandalet Bashës: Dakord ta shporrim Ramën, por me ty dhe Monën biem nga shiu në breshër
Kreu i PD-së Lulzim Basha, përgjatë këtij muaji ka vijuar të jetë aktiv në rrjete sociale dhe herë pas herë edhe në dalje të drejpërdrejta në media. Por Basha, duket se nuk po i merr parasysh kërkesat dhe sugjerimet e ...
GazetaTema | 18-Aug-2019 13:36
Kreu i PD-së Lulzim Basha, përgjatë këtij muaji ka vijuar të jetë aktiv në rrjete sociale dhe herë pas herë edhe në dalje të drejpërdrejta në media. Por Basha, duket se nuk po i merr parasysh kërkesat dhe sugjerimet e ...

Basha: Rama më i korruptuari në Ballkan
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka shpërndarë sot një videomesazh me anë të të cilit deklaron se të gjitha raportet ndërkombëtare tregojnë me gisht Edi Ramën si kryeministrin më të korruptuar të Ballkanit.
Top Channel | 18-Aug-2019 11:48
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka shpërndarë sot një videomesazh me anë të të cilit deklaron se të gjitha raportet ndërkombëtare tregojnë me gisht Edi Ramën si kryeministrin më të korruptuar të Ballkanit.

Basha: Në raportet ndërkombëtare, Rama më i korruptuari në Ballkan
TIRANË Kryedemokrati Lulzim Basha ka shpërndarë sot një videomesazh me anë të të cilit deklaron se të gjitha raportet ndërkombëtare tregojnë me gisht Edi Ramën si kryeministrin më të korruptuar të Ballkanit. Basha ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 11:12
TIRANË Kryedemokrati Lulzim Basha ka shpërndarë sot një videomesazh me anë të të cilit deklaron se të gjitha raportet ndërkombëtare tregojnë me gisht Edi Ramën si kryeministrin më të korruptuar të Ballkanit. Basha ...

Basha: Në raportet ndërkombëtare, Rama më i korruptuari i Ballkanit
mapo.al Lideri demokrat Lulzim Basha u shpreh sot se në bazë të raporteve ndërkombëtare, Edi Rama del Kryeministri më i korruptuar në Ballkan. Sipas Bashës, asnjë investor i huaj nuk ka ardhur në Shqipëri gjatë 6 viteve ...
Mapo | 18-Aug-2019 11:21
mapo.al Lideri demokrat Lulzim Basha u shpreh sot se në bazë të raporteve ndërkombëtare, Edi Rama del Kryeministri më i korruptuar në Ballkan. Sipas Bashës, asnjë investor i huaj nuk ka ardhur në Shqipëri gjatë 6 viteve ...

Basha-Ramës: Hajduti nuk sjelli asnjë investim të huaj
Kryetari i Partisë Demokratike në Shqipëri, Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama, duke thënë se asnjë investim të huaj nuk ka sjellë hajduti psiqik në Shqipëri në 6 vjet. Basha ka shkruar se të gjitha raportet ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 11:58
Kryetari i Partisë Demokratike në Shqipëri, Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama, duke thënë se asnjë investim të huaj nuk ka sjellë hajduti psiqik në Shqipëri në 6 vjet. Basha ka shkruar se të gjitha raportet ...

Basha: Rama kryeministri më i korruptuar i Ballkanit, ai vjedh Shqipërinë
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është shprehur se të gjitha raportet ndërkombëtare tregojnë me gisht Edi Ramën si kryeministrin më të korruptuar të Ballkanit. Kryedemokrati shprehet se Rama vjedh Shqipërinë me ...
VizionPlus | 18-Aug-2019 11:31
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është shprehur se të gjitha raportet ndërkombëtare tregojnë me gisht Edi Ramën si kryeministrin më të korruptuar të Ballkanit. Kryedemokrati shprehet se Rama vjedh Shqipërinë me ...

Basha publikon videon: Rama duhet të ikë. Frederik Ndoci: Nuk besohet asgjë që mban firmën dhe emrin tënd
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një video në llogarinë e tij në “Facebook” ku tregon arsyet se përse sipas tij Edi Rama duhet të lërë postin e kryeministrit. Mirëpo mes reagimeve të shumta spikat ...
Lexo | 18-Aug-2019 20:20
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një video në llogarinë e tij në “Facebook” ku tregon arsyet se përse sipas tij Edi Rama duhet të lërë postin e kryeministrit. Mirëpo mes reagimeve të shumta spikat ...

Basha nxjerr VIDEO-n: Në raportet ndërkombëtare, Rama më i korruptuari në Ballkan
Lulzim Basha shpërndau sot një videomesazh me anë të të cilit deklaron se të gjitha raportet ndërkombëtare tregojnë me gisht Edi Ramën si kryeministrin më të korruptuar të Ballkanit. Basha akuzon rivalin e tij se ‘po ...
Lapsi | 18-Aug-2019 12:01
Lulzim Basha shpërndau sot një videomesazh me anë të të cilit deklaron se të gjitha raportet ndërkombëtare tregojnë me gisht Edi Ramën si kryeministrin më të korruptuar të Ballkanit. Basha akuzon rivalin e tij se ‘po ...

‘Provokim ndaj SHBA dhe shqiptarëve’/ Balliu: Rama të ndalojë bashkëpunimin me narkotrafikantët!
Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu shprehet se nëse kreu i qeverisë Edi Rama vijon me projektin kriminal, kjo do të sillte zyrtarizmin e mbështetjes qeveritare për narko trafikun. Në një postim në Facebook, Balli ...
Standard | 18-Aug-2019 19:15
Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu shprehet se nëse kreu i qeverisë Edi Rama vijon me projektin kriminal, kjo do të sillte zyrtarizmin e mbështetjes qeveritare për narko trafikun. Në një postim në Facebook, Balli ...

‘Bomba’ e rradhës/ Pjerin Ndreu bashkëpunëtor me vrasës
Kryetari i ri i bashkisë së Lezhës, i dalë nga votimet moniste të 30 qershorit, Pjerin Ndreu, ka qenë i lidhur me vrasës që në fillim të viteve ’90. Kjo është akuza e fortë që bëhet publike në Facebook-un e ish ...
Standard | 18-Aug-2019 19:15
Kryetari i ri i bashkisë së Lezhës, i dalë nga votimet moniste të 30 qershorit, Pjerin Ndreu, ka qenë i lidhur me vrasës që në fillim të viteve ’90. Kjo është akuza e fortë që bëhet publike në Facebook-un e ish ...

Vdekja e dy punëtorëve nga shembja e skelës, Basha: Rama arrogant dhe i pashpirt që urren shqiptarët, asnjë fjalë për 2 viktimat
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka heshtur për dy punëtorët që humbën jetën nga shembja e skelës në një pallat në Tiranë. Në një shënim në twitter kreu i PD shkruan se ...
GazetaTema | 17-Aug-2019 17:23
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka heshtur për dy punëtorët që humbën jetën nga shembja e skelës në një pallat në Tiranë. Në një shënim në twitter kreu i PD shkruan se ...

Basha-Ramës: Hajduti nuk sjelli asnjë investim të huaj
Kryetari i Partisë Demokratike në Shqipëri, Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama, duke thënë se asnjë investim të huaj nuk ka sjellë hajduti psiqik në Shqipëri në 6 vjet. Basha ka shkruar se të gjitha raportet ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 19:02
Kryetari i Partisë Demokratike në Shqipëri, Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama, duke thënë se asnjë investim të huaj nuk ka sjellë hajduti psiqik në Shqipëri në 6 vjet. Basha ka shkruar se të gjitha raportet ...

Basha shpall Ramën si “më të korruptuarin e Ballkanit”
Me etiketimin alla berishist “hajdut psiqik”, kreu demokrat Basha vijoi dhe këtë të dielë sulmin ndaj rivalit të tij të drejtpërdrejt politik, kryeministrit Rama, duke e cilësuar, po sipas modelit ligjërimor të Berishës ...
Tesheshi | 18-Aug-2019 18:26
Me etiketimin alla berishist “hajdut psiqik”, kreu demokrat Basha vijoi dhe këtë të dielë sulmin ndaj rivalit të tij të drejtpërdrejt politik, kryeministrit Rama, duke e cilësuar, po sipas modelit ligjërimor të Berishës ...

“Kryebashkiaku i Lezhës bashkëpunëtor në vrasje”, denoncimi i Berishës
Ish- kryeministri Sali Berisha sulmon sërish kryebashkiakun e sapo zgjedhur të Lezhës nga radhët e PS-së, Pjerin Ndreu. Berisha shkruan se Ndreu është bashkëpunëtor në një vrasje të ndodhur në vitin 1991. Akuzat e tij ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 16:47
Ish- kryeministri Sali Berisha sulmon sërish kryebashkiakun e sapo zgjedhur të Lezhës nga radhët e PS-së, Pjerin Ndreu. Berisha shkruan se Ndreu është bashkëpunëtor në një vrasje të ndodhur në vitin 1991. Akuzat e tij ...

Vdekja e dy punëtorëve në Tiranë, ja çfarë thotë Basha
TIRANE Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një statusi në “Twitter” shkruan se Edi Rama është artisti i mashtrimit, arrogant dhe i pashpirt me shqiptarët. Basha nënvizon se dje në Tiranë vdiqën dy ...
BalkanWeb | 17-Aug-2019 16:45
TIRANE Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një statusi në “Twitter” shkruan se Edi Rama është artisti i mashtrimit, arrogant dhe i pashpirt me shqiptarët. Basha nënvizon se dje në Tiranë vdiqën dy ...

Demokratët i kujtojnë skandalet Bashës: Dakord ta shporrim Ramën, por me ty dhe Monën biem nga shiu në breshër
Kreu i PD-së Lulzim Basha, përgjatë këtij muaji ka vijuar të jetë aktiv në rrjete sociale dhe herë pas herë edhe në dalje të drejpërdrejta në media. Por Basha, duket se nuk po i merr parasysh kërkesat dhe sugjerimet e ...
Lexo | 18-Aug-2019 14:00
Kreu i PD-së Lulzim Basha, përgjatë këtij muaji ka vijuar të jetë aktiv në rrjete sociale dhe herë pas herë edhe në dalje të drejpërdrejta në media. Por Basha, duket se nuk po i merr parasysh kërkesat dhe sugjerimet e ...

Basha-Ramës: Hajduti nuk sjelli asnjë investim të huaj
Kryetari i Partisë Demokratike në Shqipëri, Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama, duke thënë se asnjë investim të huaj nuk ka sjellë hajduti psiqik në Shqipëri në 6 vjet. Basha ka shkruar se të gjitha raportet ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 13:47
Kryetari i Partisë Demokratike në Shqipëri, Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama, duke thënë se asnjë investim të huaj nuk ka sjellë hajduti psiqik në Shqipëri në 6 vjet. Basha ka shkruar se të gjitha raportet ...

Vdekja e dy punëtorëve në Tiranë, Basha: Rama i pashpirt, nuk tha asnjë fjalë
Lideri demokrat Lulzim Basha akuzon kryeministrin Rama si arrogant dhe artist të mashtrimit. Në një postim në Tëitter, lideri demokrat duke u ndalur tek vdekja e dy punëtorëve të ndërtimit në Tiranë, shprehet se ...
VizionPlus | 17-Aug-2019 18:22
Lideri demokrat Lulzim Basha akuzon kryeministrin Rama si arrogant dhe artist të mashtrimit. Në një postim në Tëitter, lideri demokrat duke u ndalur tek vdekja e dy punëtorëve të ndërtimit në Tiranë, shprehet se ...

Basha: Rama më i korruptuari në Ballkan
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka shpërndarë sot një videomesazh me anë të të cilit deklaron se të gjitha raportet ndërkombëtare tregojnë me gisht Edi Ramën si kryeministrin më të korruptuar të Ballkanit. Basha akuzon ...
Portalb | 18-Aug-2019 13:32
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka shpërndarë sot një videomesazh me anë të të cilit deklaron se të gjitha raportet ndërkombëtare tregojnë me gisht Edi Ramën si kryeministrin më të korruptuar të Ballkanit. Basha akuzon ...

Kryetari i PD-së akuza kreut të qeverisë për investimet e huaja
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar Edi Ramën si kryeministrin më të korruptuar në Ballkan. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Basha iu referua raporteve të ndërkombëtare kur akuzoi kreun e ...
ABCNews | 18-Aug-2019 11:35
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar Edi Ramën si kryeministrin më të korruptuar në Ballkan. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Basha iu referua raporteve të ndërkombëtare kur akuzoi kreun e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved