ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 01:45

Braziliani lë Barcelonën/ Coutinho firmos me Bayern Munich

Braziliani lë Barcelonën/ Coutinho firmos me Bayern Munich
Pas vetëm një sezoni e gjysmë, madje me më shumë ulje sesa ngritje në paraqitjet në fushën e lojës, Filip Kutinjo vendos të largohet nga Barcelona.
Top Channel | 17-Aug-2019 21:11
Pas vetëm një sezoni e gjysmë, madje me më shumë ulje sesa ngritje në paraqitjet në fushën e lojës, Filip Kutinjo vendos të largohet nga Barcelona.

Liverpooli do t’i fitojë 20 milionë euro nga huazimi i Coutinhos te Bayerni
Liverpooli do t’i përfitojë 20 milionë euro nga ish-mesfushori Philippe Coutinho që e kompletoi në këtë javë huazimin nga Barcelona te Bayern Munich. Lojtari brazilian dështoi ta tregonte vetën në Camp Nou pas ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 17:37
Liverpooli do t’i përfitojë 20 milionë euro nga ish-mesfushori Philippe Coutinho që e kompletoi në këtë javë huazimin nga Barcelona te Bayern Munich. Lojtari brazilian dështoi ta tregonte vetën në Camp Nou pas ...

Barcelona e konfirmon kalimin e Coutinhos në Bayern: “Paç fat në etapën e re”
Barcelona e ka zyrtarizuar largimin e Philippe Coutinhos nga klubi dhe kalimin e tij në Bayern Munich. Në një komunikatë të publikuar në uebsajtin e klubit, Barça njoftoi se ka arritur marrëveshje me kampionin gjerman ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 10:25
Barcelona e ka zyrtarizuar largimin e Philippe Coutinhos nga klubi dhe kalimin e tij në Bayern Munich. Në një komunikatë të publikuar në uebsajtin e klubit, Barça njoftoi se ka arritur marrëveshje me kampionin gjerman ...

ZYRTARE: Philippe Coutinho është lojtar i Bayernit
Bayern Munich do të paguajë 8.5 milion euro dhe pagën e lojtarit. Marrëveshja gjithashtu sheh një mundësi për ta blerë atë në fund të sezonit për 120 milionë euro. Braziliani erdhi te Barça në afatin kalimtar të janarit ...
Lajminet | 19-Aug-2019 10:25
Bayern Munich do të paguajë 8.5 milion euro dhe pagën e lojtarit. Marrëveshja gjithashtu sheh një mundësi për ta blerë atë në fund të sezonit për 120 milionë euro. Braziliani erdhi te Barça në afatin kalimtar të janarit ...

ZYRTARE: Coutinho transferohet te Bayerni
Philippe Coutinho do të veshë fanellën e Bayern Munchen për sezonin 2019/20. FC Barcelona, përmes një njoftimi në faqen zyrtare ka treguar se kanë arritur marrëveshjen për transferimin e brazilianit në Bundesligë. ...
Indeks Online | 19-Aug-2019 10:20
Philippe Coutinho do të veshë fanellën e Bayern Munchen për sezonin 2019/20. FC Barcelona, përmes një njoftimi në faqen zyrtare ka treguar se kanë arritur marrëveshjen për transferimin e brazilianit në Bundesligë. ...

“Coutinho do të jetë lojtari me i mirë në Gjermani”
Mesfushori i Liverpoolit, Marko Grujiç, ka thënë se mesfushori i Barcelonës, Philippe Courtinho, do të jetë lojtari me i mirë kur të transferohet në Gjermani. Braziliani do të transferohet në “Allianz Arena”, këtë javë, ...
InFokusi | 19-Aug-2019 10:19
Mesfushori i Liverpoolit, Marko Grujiç, ka thënë se mesfushori i Barcelonës, Philippe Courtinho, do të jetë lojtari me i mirë kur të transferohet në Gjermani. Braziliani do të transferohet në “Allianz Arena”, këtë javë, ...

“Coutinho do të jetë lojtari me i mirë në Gjermani”
Mesfushori i Liverpoolit, Marko Grujiç, ka thënë se mesfushori i Barcelonës, Philippe Courtinho, do të jetë lojtari me i mirë kur të transferohet në Gjermani.
Kosova Press | 19-Aug-2019 10:02
Mesfushori i Liverpoolit, Marko Grujiç, ka thënë se mesfushori i Barcelonës, Philippe Courtinho, do të jetë lojtari me i mirë kur të transferohet në Gjermani.

”Coutinho mund ta rizbulojë formën te Bayerni”
Fillimisht, braziliani do huazohet te kampionët e Bundesligës, të cilët do të kenë një mundësi për të blerë nëse 27-vjeçari dëshmon sukses. Ai ka luftuar për formën në Spanjë që nga transferimi në janar të vitit 2018, ...
Lajminet | 19-Aug-2019 09:15
Fillimisht, braziliani do huazohet te kampionët e Bundesligës, të cilët do të kenë një mundësi për të blerë nëse 27-vjeçari dëshmon sukses. Ai ka luftuar për formën në Spanjë që nga transferimi në janar të vitit 2018, ...

Bayerni zyrtarizon afrimin e Coutinho-s nga Barcelona
Philippe Coutinho do ta vazhdojë karrierën në Gjermani me fanellën e Bayern Munich. Në një moment kur askush se priste, Bayerni ka konfirmuar marrëveshjen paraprake me Barcelonën për fantazistin brazilian i cili do të ...
GazetaTema | 17-Aug-2019 13:54
Philippe Coutinho do ta vazhdojë karrierën në Gjermani me fanellën e Bayern Munich. Në një moment kur askush se priste, Bayerni ka konfirmuar marrëveshjen paraprake me Barcelonën për fantazistin brazilian i cili do të ...

La Liga nuk e aprovon ndryshimin e numrit për Griezmann, kjo është arsyeja
Pas transferimit në ‘Camp Nou’, francezi zgjodhi numrin 17 në fanellë, pasi numri i tij i preferuar, ishte i zënë nga Philippe Coutinho. Pasi Coutinho u transferua te Bayern Munich, Griezmann tentoi të ndryshonte ...
Lajminet | 18-Aug-2019 22:20
Pas transferimit në ‘Camp Nou’, francezi zgjodhi numrin 17 në fanellë, pasi numri i tij i preferuar, ishte i zënë nga Philippe Coutinho. Pasi Coutinho u transferua te Bayern Munich, Griezmann tentoi të ndryshonte ...

ZYRTARE/ Lamtumirë Barcelona, Coutinho transferohet te Bayern
Tani është zyrtare. Pas një sezoni e gjysmë me shumë ulje ngritje, Philippe Coutinho largohet nga Barcelona, për të vazhduar karrierën e tij te Bayern Munich. Konfirmimi ka ardhur nga vetë klubi bavarez me anë të një ...
BalkanWeb | 17-Aug-2019 12:55
Tani është zyrtare. Pas një sezoni e gjysmë me shumë ulje ngritje, Philippe Coutinho largohet nga Barcelona, për të vazhduar karrierën e tij te Bayern Munich. Konfirmimi ka ardhur nga vetë klubi bavarez me anë të një ...

Niang ia ndal gëzimin parisienëve, barazohen shifrat
Philippe Coutinho, lojtari më i shtrenjtë në histori të Barcelonës po largohet që ti bashkohet Bayern Munichut në huazim Braziliani arriti në Camp Nou më 2018 ku mbi supe barte peshën e pritjeve të mëdha dhe ishte ...
GazetaBlic | 18-Aug-2019 21:52
Philippe Coutinho, lojtari më i shtrenjtë në histori të Barcelonës po largohet që ti bashkohet Bayern Munichut në huazim Braziliani arriti në Camp Nou më 2018 ku mbi supe barte peshën e pritjeve të mëdha dhe ishte ...

21:20 Coutinho, zhgënjimi i madh i Barcelonës Philippe Coutinho, lojtari më i...
Philippe Coutinho, lojtari më i shtrenjtë në histori të Barcelonës po largohet që ti bashkohet Bayern Munichut në huazim Braziliani arriti në Camp Nou më 2018 ku mbi supe barte peshën e pritjeve të mëdha dhe ishte ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 21:26
Philippe Coutinho, lojtari më i shtrenjtë në histori të Barcelonës po largohet që ti bashkohet Bayern Munichut në huazim Braziliani arriti në Camp Nou më 2018 ku mbi supe barte peshën e pritjeve të mëdha dhe ishte ...

Coutinho, zhgënjimi i madh i Barcelonës
Philippe Coutinho, lojtari më i shtrenjtë në histori të Barcelonës po largohet që ti bashkohet Bayern Munichut në huazim Braziliani arriti në Camp Nou më 2018 ku mbi supe barte peshën e pritjeve të mëdha dhe ishte ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 21:08
Philippe Coutinho, lojtari më i shtrenjtë në histori të Barcelonës po largohet që ti bashkohet Bayern Munichut në huazim Braziliani arriti në Camp Nou më 2018 ku mbi supe barte peshën e pritjeve të mëdha dhe ishte ...

Bayerni kompleton transferimin e Cuisances
FC Bayern Munich ka kompletuar transferimin e francezit Michaël Cuisance nga Borussia Monchengladbach. Pas kryerjes së testeve mjekësore Cuisance ka nënshkruar kontratë pesë vjeçare me gjigantin bavarez, e vlefshme deri ...
Koha.mk | 18-Aug-2019 20:46
FC Bayern Munich ka kompletuar transferimin e francezit Michaël Cuisance nga Borussia Monchengladbach. Pas kryerjes së testeve mjekësore Cuisance ka nënshkruar kontratë pesë vjeçare me gjigantin bavarez, e vlefshme deri ...

Liverpooli do t'i fitojë 20 milionë euro nga huazimi i Coutinhos te Bayerni
Liverpooli do t’i përfitojë 20 milionë euro nga ish-mesfushori Philippe Coutinho që e kompletoi në këtë javë huazimin nga Barcelona te Bayern Munich. Lojtari brazilian dështoi ta tregonte vetën në Camp Nou pas ...
E Dua Sportin | 18-Aug-2019 18:59
Liverpooli do t’i përfitojë 20 milionë euro nga ish-mesfushori Philippe Coutinho që e kompletoi në këtë javë huazimin nga Barcelona te Bayern Munich. Lojtari brazilian dështoi ta tregonte vetën në Camp Nou pas ...

Ja sa milionë euro do t’i fitojë Liverpool nga shitja e Coutinhos te Bayern
Ylli brazilian është larguar nga Barcelona për t’iu bashkuar Bayern Munich në huazim një vjeçar, me të drejt transferimi të përhershëm në fund të sezonit. Nga ky transferim i përhershëm një shumë të konsiderueshme do ta ...
Lajminet | 18-Aug-2019 18:38
Ylli brazilian është larguar nga Barcelona për t’iu bashkuar Bayern Munich në huazim një vjeçar, me të drejt transferimi të përhershëm në fund të sezonit. Nga ky transferim i përhershëm një shumë të konsiderueshme do ta ...

Liverpooli do t’i fitojë 20 milionë euro nga huazimi i Coutinhos te Bayerni
Liverpooli do t’i përfitojë 20 milionë euro nga ish-mesfushori Philippe Coutinho që e kompletoi në këtë javë huazimin nga Barcelona te Bayern Munich. Lojtari brazilian dështoi ta tregonte vetën në Camp Nou pas ...
Kosova Sot | 18-Aug-2019 17:51
Liverpooli do t’i përfitojë 20 milionë euro nga ish-mesfushori Philippe Coutinho që e kompletoi në këtë javë huazimin nga Barcelona te Bayern Munich. Lojtari brazilian dështoi ta tregonte vetën në Camp Nou pas ...

PSG po dyshon nëse Barcelona dëshiron ta transferojë Neymarin
Marrëveshja e Barcelonës me Bayern Munich për transferimin e Philippe Coutinho, i bëri parisienët ta mendojnë transferimin e Neymarit . Në takimin që u mbajtë në fillim të javës në Paris, ku morën pjesë menaxheri Javier ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 17:11
Marrëveshja e Barcelonës me Bayern Munich për transferimin e Philippe Coutinho, i bëri parisienët ta mendojnë transferimin e Neymarit . Në takimin që u mbajtë në fillim të javës në Paris, ku morën pjesë menaxheri Javier ...

Dështon transferimi i Mandzukic te Bayerni
Mandzukic dukej se ishte duke u rikthyer te Bayern, me një kalim te Manchester United që nuk po ndodhte dhe trajneri i ri i Juve, Maurizio Sarri preferonte Gonzalo Higuain. Sidoqoftë, Sport Bild tani po raporton se ...
Lajminet | 18-Aug-2019 15:19
Mandzukic dukej se ishte duke u rikthyer te Bayern, me një kalim te Manchester United që nuk po ndodhte dhe trajneri i ri i Juve, Maurizio Sarri preferonte Gonzalo Higuain. Sidoqoftë, Sport Bild tani po raporton se ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved