ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 12:40

Arsovski: PSP nuk ka më besueshmëri, nevojiten zgjedhje të parakohshme

Arsovski: PSP nuk ka më besueshmëri, nevojiten zgjedhje të parakohshme
Zëdhënësi i VMRO-DPMNE-së, Dimçe Arsovski në konferencë për shtyp tha se PSP dhe prokurorët e saj nuk kanë më besueshmëri dhe se nevojiten zgjedhje të përkohshme parlamentare. “PSP nuk ka më besueshmëri. Nuk ka ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 18:11
Zëdhënësi i VMRO-DPMNE-së, Dimçe Arsovski në konferencë për shtyp tha se PSP dhe prokurorët e saj nuk kanë më besueshmëri dhe se nevojiten zgjedhje të përkohshme parlamentare. “PSP nuk ka më besueshmëri. Nuk ka ...

Arsovski: PSP nuk ka më besueshmëri, nevojiten zgjedhje të parakohshme
Zëdhënësi i VMRO-DPMNE-së, Dimçe Arsovski në konferencë për shtyp tha se PSP dhe prokurorët e saj nuk kanë më besueshmëri dhe se nevojiten zgjedhje të përkohshme parlamentare. “PSP nuk ka më besueshmëri. Nuk ka ...
Albportali | 18-Aug-2019 18:02
Zëdhënësi i VMRO-DPMNE-së, Dimçe Arsovski në konferencë për shtyp tha se PSP dhe prokurorët e saj nuk kanë më besueshmëri dhe se nevojiten zgjedhje të përkohshme parlamentare. “PSP nuk ka më besueshmëri. Nuk ka ...

Rustemi: VMRO po manipulon për të parandaluar aktgjykimin për Gruevskin
Pas konferencës së sotme për shtyp të VMRO-DPMNE-së, në të cilën u pretendua se Katica Janeva ka reketuar një të pandehur për ndërtimin e paligjshëm në çështjen “Kosmos” për t’ia hequr aktakuzën Burim Rustemi, prokurori ...
Arbresh | 18-Aug-2019 11:31
Pas konferencës së sotme për shtyp të VMRO-DPMNE-së, në të cilën u pretendua se Katica Janeva ka reketuar një të pandehur për ndërtimin e paligjshëm në çështjen “Kosmos” për t’ia hequr aktakuzën Burim Rustemi, prokurori ...

Rustemi: VMRO po manipulon për të parandaluar aktgjykimin për Gruevskin
Pas konferencës së sotme për shtyp të VMRO-DPMNE-së, në të cilën u pretendua se Katica Janeva ka reketuar një të pandehur për ndërtimin e paligjshëm në çështjen “Kosmos” për t’ia hequr aktakuzën Burim Rustemi, prokurori ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 11:08
Pas konferencës së sotme për shtyp të VMRO-DPMNE-së, në të cilën u pretendua se Katica Janeva ka reketuar një të pandehur për ndërtimin e paligjshëm në çështjen “Kosmos” për t’ia hequr aktakuzën Burim Rustemi, prokurori ...

Mediat manipuluan, fotografia e Janevës në kufi është bërë që nga viti 2016-të e jo tash
Burimi: KriThink Disa media në Maqedoninë e Veriut e kanë manipuluar publikun me fotografinë e prokurores në dorëheqje të Prokurorisë Speciale Publike, Katica Janeva dhe informacionin se ajo është kthyer nga pushimet ...
Portalb | 17-Aug-2019 22:02
Burimi: KriThink Disa media në Maqedoninë e Veriut e kanë manipuluar publikun me fotografinë e prokurores në dorëheqje të Prokurorisë Speciale Publike, Katica Janeva dhe informacionin se ajo është kthyer nga pushimet ...

“Thirrja në autoritet” nuk mund ta verifikojë informacionin gazetaresk
Burimi: KriThink Keqinformimi më i madh vjen kur burimi i informacionit është “Thirrja në autoritet”, që në të shumtën e rasteve janë prej partive politike dhe institucione shtetërore. Ndonjëherë të transmetuara me ...
Portalb | 17-Aug-2019 21:53
Burimi: KriThink Keqinformimi më i madh vjen kur burimi i informacionit është “Thirrja në autoritet”, që në të shumtën e rasteve janë prej partive politike dhe institucione shtetërore. Ndonjëherë të transmetuara me ...

VMRO-DPMNE: Erdhi koha për përgjigje dhe përgjegjësi
Shkup, 17 gusht – Zdhënësi i VMRO-DPMNE-së, Dimçe Arsovski në konferencë për shtyp tha se PSP dhe prokurorët e saj nuk kanë më besueshmëri dhe se nevojiten zgjedhje të përkohshme parlamentare. “PSP nuk ka më ...
Koha.mk | 17-Aug-2019 18:14
Shkup, 17 gusht – Zdhënësi i VMRO-DPMNE-së, Dimçe Arsovski në konferencë për shtyp tha se PSP dhe prokurorët e saj nuk kanë më besueshmëri dhe se nevojiten zgjedhje të përkohshme parlamentare. “PSP nuk ka më ...

Boki 13 ka zhvatur edhe një biznesmen nga Struga
VMRO-DPMNE ka publikuar të dhëna që hedhin dyshime se Bojan 13, Prokurorja Speciale Katica Janeva dhe Kryeministri Zoran Zaev kanë bërë zhvatje që nga viti 2017. Partia opozitare pretendon se dy vjet më parë është ...
Zeri | 17-Aug-2019 17:22
VMRO-DPMNE ka publikuar të dhëna që hedhin dyshime se Bojan 13, Prokurorja Speciale Katica Janeva dhe Kryeministri Zoran Zaev kanë bërë zhvatje që nga viti 2017. Partia opozitare pretendon se dy vjet më parë është ...

Barnat kundër osteoporozës e zvogëlojnë rrezikun nga vdekja e hershme për 34%
Një studim i fundit ka gjetur një lidhshmëri në mes të barnave që e trajtojnë sëmundjen e osteoporozës dhe zvogëlimin e rezikut nga vdekja e parakohshme. Sidoqoftë, sipas shkencëtarëve njerëzit ende nuk e kanë kuptuar ...
Keshilla | 17-Aug-2019 17:22
Një studim i fundit ka gjetur një lidhshmëri në mes të barnave që e trajtojnë sëmundjen e osteoporozës dhe zvogëlimin e rezikut nga vdekja e parakohshme. Sidoqoftë, sipas shkencëtarëve njerëzit ende nuk e kanë kuptuar ...

Rustemi: Tërheqja e aktakuzës për Amzoskin s’ka të bëjë me rastin “Haraçi”
Sikur të ishin akuzuar Adrijan Amzoski dhe kompania “Fine” DOO Shkup për pretendime të ndërtimeve të paligjshme që lidhen me ndërtimin e objektit Kosmos, PSP nuk do të kishte mundësi të paraqiste padi për rastin “TNT” ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 16:27
Sikur të ishin akuzuar Adrijan Amzoski dhe kompania “Fine” DOO Shkup për pretendime të ndërtimeve të paligjshme që lidhen me ndërtimin e objektit Kosmos, PSP nuk do të kishte mundësi të paraqiste padi për rastin “TNT” ...

VMRO-DPMNE: Erdhi koha për përgjigje dhe përgjegjësi, nevojiten zgjedhje të parakohshme parlamentare
“PSP nuk ka më besueshmëri. Nuk ka besueshmëri as për Katica Janevën, as për asnjë nga prokurorët që kanë vepruar në drejtim të saj dhe heshtën për të gjithë krimin që po ndodh, as hetuesit dhe personeli tjetër. Ata të ...
Medial | 17-Aug-2019 16:52
“PSP nuk ka më besueshmëri. Nuk ka besueshmëri as për Katica Janevën, as për asnjë nga prokurorët që kanë vepruar në drejtim të saj dhe heshtën për të gjithë krimin që po ndodh, as hetuesit dhe personeli tjetër. Ata të ...

Boki 13 ka zhvatur edhe një biznesmen nga Struga
VMRO-DPMNE ka publikuar të dhëna që hedhin dyshime se Bojan 13, Prokurorja Speciale Katica Janeva dhe Kryeministri Zoran Zaev kanë bërë zhvatje që nga viti 2017. Partia opozitare pretendon se dy vjet më parë është ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 16:37
VMRO-DPMNE ka publikuar të dhëna që hedhin dyshime se Bojan 13, Prokurorja Speciale Katica Janeva dhe Kryeministri Zoran Zaev kanë bërë zhvatje që nga viti 2017. Partia opozitare pretendon se dy vjet më parë është ...

Ky është biznesmeni nga Struga që është zhvatur 260 mijë euro nga ‘grupi’ i Boki 13
VMRO-DPMNE ka publikuar të dhëna që hedhin dyshime se Bojan 13, Prokurorja Speciale Katica Janeva dhe Kryeministri Zoran Zaev kanë bërë zhvatje që nga viti 2017. Partia opozitare pretendon se dy vjet më parë është ...
TetovaSot | 17-Aug-2019 16:27
VMRO-DPMNE ka publikuar të dhëna që hedhin dyshime se Bojan 13, Prokurorja Speciale Katica Janeva dhe Kryeministri Zoran Zaev kanë bërë zhvatje që nga viti 2017. Partia opozitare pretendon se dy vjet më parë është ...

Arsovski: Amzoski është zhvatur, Boki 13 i ka marrë 260 mijë euro (VIDEO)
VMRO-DPMNE ka publikuar të dhëna që hedhin dyshime se Bojan 13, Prokurorja Speciale Katica Janeva dhe Kryeministri Zoran Zaev kanë bërë zhvatje që nga viti 2017. Partia opozitare pretendon se dy vjet më parë është ...
TetovaSot | 17-Aug-2019 16:19
VMRO-DPMNE ka publikuar të dhëna që hedhin dyshime se Bojan 13, Prokurorja Speciale Katica Janeva dhe Kryeministri Zoran Zaev kanë bërë zhvatje që nga viti 2017. Partia opozitare pretendon se dy vjet më parë është ...

Ky është biznesmeni nga Struga që është zhvatur 260 mijë euro nga ‘grupi’ i Boki 13
VMRO-DPMNE ka publikuar të dhëna që hedhin dyshime se Bojan 13, Prokurorja Speciale Katica Janeva dhe Kryeministri Zoran Zaev kanë bërë zhvatje që nga viti 2017. Partia opozitare pretendon se dy vjet më parë është ...
Ina-Online | 17-Aug-2019 16:10
VMRO-DPMNE ka publikuar të dhëna që hedhin dyshime se Bojan 13, Prokurorja Speciale Katica Janeva dhe Kryeministri Zoran Zaev kanë bërë zhvatje që nga viti 2017. Partia opozitare pretendon se dy vjet më parë është ...

Arsovski: PSP nuk ka më besueshmëri, nevojiten zgjedhje të parakohshme
Zëdhënësi i OBRM-PDUKM-së, Dimçe Arsovski në konferencë për shtyp tha se PSP dhe prokurorët e saj nuk kanë më besueshmëri dhe se nevojiten zgjedhje të përkohshme parlamentare. “PSP nuk ka më besueshmëri. Nuk ka ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 16:00
Zëdhënësi i OBRM-PDUKM-së, Dimçe Arsovski në konferencë për shtyp tha se PSP dhe prokurorët e saj nuk kanë më besueshmëri dhe se nevojiten zgjedhje të përkohshme parlamentare. “PSP nuk ka më besueshmëri. Nuk ka ...

Arsovski: Amzoski është zhvatur, Boki 13 i ka marrë 260 mijë euro
VMRO-DPMNE ka publikuar të dhëna që hedhin dyshime se Bojan 13, Prokurorja Speciale Katica Janeva dhe Kryeministri Zoran Zaev kanë bërë zhvatje që nga viti 2017. Partia opozitare pretendon se dy vjet më parë është ...
Alsat-M | 17-Aug-2019 16:00
VMRO-DPMNE ka publikuar të dhëna që hedhin dyshime se Bojan 13, Prokurorja Speciale Katica Janeva dhe Kryeministri Zoran Zaev kanë bërë zhvatje që nga viti 2017. Partia opozitare pretendon se dy vjet më parë është ...

Transaksionet e dyshimta të Kamçevit, sa para i ka borxh shtetit
Ai i ka miliona borxhe shtetit, përmes transaksioneve të dyshimta, që ka dëmtuar buxhetin shtetëror. Ky është Orce Kamçev, biznesmeni nga Shkupi i dyshuari kryesor në rastin “Perandoria” të Prokurorisë Speciale, i cili ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 12:20
Ai i ka miliona borxhe shtetit, përmes transaksioneve të dyshimta, që ka dëmtuar buxhetin shtetëror. Ky është Orce Kamçev, biznesmeni nga Shkupi i dyshuari kryesor në rastin “Perandoria” të Prokurorisë Speciale, i cili ...

Kamçev sa miliona duhet t’ia kthejë shtetit, pastroi para, transaksione të dyshimta…
Ai i ka miliona borxhe shtetit, përmes transaksioneve të dyshimta, që ka dëmtuar buxhetin shtetëror. Ky është Orce Kamçev, biznesmeni nga Shkupi i dyshuari kryesor në rastin “Perandoria” të Prokurorisë Speciale, i cili ...
Ina-Online | 17-Aug-2019 09:32
Ai i ka miliona borxhe shtetit, përmes transaksioneve të dyshimta, që ka dëmtuar buxhetin shtetëror. Ky është Orce Kamçev, biznesmeni nga Shkupi i dyshuari kryesor në rastin “Perandoria” të Prokurorisë Speciale, i cili ...

Barnat kundër osteoporozës e zvogëlojnë rrezikun nga vdekja e hershme për 34%
Një studim i fundit ka gjetur një lidhshmëri në mes të barnave që e trajtojnë sëmundjen e osteoporozës dhe zvogëlimin e rezikut nga vdekja e parakohshme. Sidoqoftë, sipas shkencëtarëve njerëzit ende nuk e kanë kuptuar ...
Republika | 16-Aug-2019 16:28
Një studim i fundit ka gjetur një lidhshmëri në mes të barnave që e trajtojnë sëmundjen e osteoporozës dhe zvogëlimin e rezikut nga vdekja e parakohshme. Sidoqoftë, sipas shkencëtarëve njerëzit ende nuk e kanë kuptuar ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved