ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 02:18

9 fakte që tregojnë se mbretëresha Elizabetë është e çuditshme

9 fakte që tregojnë se mbretëresha Elizabetë është e çuditshme
Ndonjëherë zakonet e njerëzve dhe veprimet e tyre nga shkaktojnë të qeshura dhe në mendje na lind ideja “sa i çuditshëm ky njeri”. Por falë këtyre veprimeve, ne jemi të ndryshëm dhe shumë “funny”. Mbretëresha Elizabetë ...
Arbresh | 19-Aug-2019 08:16
Ndonjëherë zakonet e njerëzve dhe veprimet e tyre nga shkaktojnë të qeshura dhe në mendje na lind ideja “sa i çuditshëm ky njeri”. Por falë këtyre veprimeve, ne jemi të ndryshëm dhe shumë “funny”. Mbretëresha Elizabetë ...

Mësoni 9 fakte që tregojnë sa e çuditshme është mbretëresha Elizabetë
Ndonjëherë zakonet e njerëzve dhe veprimet e tyre nga shkaktojnë të qeshura dhe në mendje na lind ideja “sa i çuditshëm ku njeri”. Por falë këtyre veprimeve, ne jemi të ndryshim dhe shumë “funny”. Mbretëresha Elizabetë ...
Gazeta Express | 19-Aug-2019 07:44
Ndonjëherë zakonet e njerëzve dhe veprimet e tyre nga shkaktojnë të qeshura dhe në mendje na lind ideja “sa i çuditshëm ku njeri”. Por falë këtyre veprimeve, ne jemi të ndryshim dhe shumë “funny”. Mbretëresha Elizabetë ...

9 fakte që nuk i dini mbi mbretëreshën Elizabeth’
Ndonjëherë zakonet e njerëzve dhe veprimet e tyre nga shkaktojnë të qeshura dhe në mendje na lind ideja “sa i çuditshëm ku njeri”. Por falë këtyre veprimeve, ne jemi të ndryshim dhe shumë “funny”. Mbretëresha Elizabeth ...
Lexo | 18-Aug-2019 19:42
Ndonjëherë zakonet e njerëzve dhe veprimet e tyre nga shkaktojnë të qeshura dhe në mendje na lind ideja “sa i çuditshëm ku njeri”. Por falë këtyre veprimeve, ne jemi të ndryshim dhe shumë “funny”. Mbretëresha Elizabeth ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved