ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 07:42

49 aksidente për 24 orë, njëri me fatalitet

49 aksidente për 24 orë, njëri me fatalitet
Vetëm dje Policia e Kosovës shqiptoi 1 mijë e 56 tiketa. Brenda 24 orëve të fundit sipas raportit të Policisë së Kosovës kanë ndodhur 49 aksidente, njëri prej tyre ishte me fatalitet ndërsa, 12 aksidente të tjera me të ...
Gazeta Observer | 19-Aug-2019 09:15
Vetëm dje Policia e Kosovës shqiptoi 1 mijë e 56 tiketa. Brenda 24 orëve të fundit sipas raportit të Policisë së Kosovës kanë ndodhur 49 aksidente, njëri prej tyre ishte me fatalitet ndërsa, 12 aksidente të tjera me të ...

49 aksidente trafiku brenda ditës, një me pasoja fatale
49 aksidente trafiku kanë ndodhur në vendin tonë vetëm brenda 24 orëve të fundit, të dhëna këto të nxjerra nga statistikat e Policisë së Kosovës. Nga këto aksidente 12 nga to ishin më të lënduar, deri sa u shënua një ...
Arbresh | 19-Aug-2019 08:59
49 aksidente trafiku kanë ndodhur në vendin tonë vetëm brenda 24 orëve të fundit, të dhëna këto të nxjerra nga statistikat e Policisë së Kosovës. Nga këto aksidente 12 nga to ishin më të lënduar, deri sa u shënua një ...

49 aksidente trafiku brenda ditës, një me pasoja fatale
49 aksidente trafiku kanë ndodhur në vendin tonë vetëm brenda 24 orëve të fundit, të dhëna këto të nxjerra nga statistikat e Policisë së Kosovës. Nga këto aksidente 12 nga to ishin më të lënduar, deri sa u shënua një ...
Indeks Online | 19-Aug-2019 08:37
49 aksidente trafiku kanë ndodhur në vendin tonë vetëm brenda 24 orëve të fundit, të dhëna këto të nxjerra nga statistikat e Policisë së Kosovës. Nga këto aksidente 12 nga to ishin më të lënduar, deri sa u shënua një ...

Aksident i rëndë mes dy veturave në Prishtinë, disa persona të lënduar
Mbrëmë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në kryeqytet, më konkretisht në rrugën “Afrim Zhitia”. Indeksonline mëson se në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, dhe për pasojë disa persona kanë pësuar lëndime ...
Gazeta Observer | 19-Aug-2019 08:16
Mbrëmë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në kryeqytet, më konkretisht në rrugën “Afrim Zhitia”. Indeksonline mëson se në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, dhe për pasojë disa persona kanë pësuar lëndime ...

Kjo është 18-vjeçarja nga Kumanova që humbi jetën në aksidentin në autostradën “Ibrahim Rugova”
Në mëngjesin e së dielësë në autostradën “Ibrahim Rugova” ndodhi një aksident trafiku me pasoja fatale. Nga ky aksident një person mbeti i vde kur dhe katër të tjerë të lënduar. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:30 në ...
Ina-Online | 19-Aug-2019 07:58
Në mëngjesin e së dielësë në autostradën “Ibrahim Rugova” ndodhi një aksident trafiku me pasoja fatale. Nga ky aksident një person mbeti i vde kur dhe katër të tjerë të lënduar. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:30 në ...

Aksident i rëndë mes dy veturave në Prishtinë, disa persona të lënduar
Para pak minutash një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në kryeqytet, më konkretisht në rrugën “Afrim Zhitia”. Indeksonline mëson se në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, dhe për pasojë disa persona kanë pësuar ...
Indeks Online | 19-Aug-2019 00:40
Para pak minutash një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në kryeqytet, më konkretisht në rrugën “Afrim Zhitia”. Indeksonline mëson se në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, dhe për pasojë disa persona kanë pësuar ...

Kjo është 18-vjeçarja që vdiq sot në aksidentin në autostradën “Ibrahim Rugova”
Nga ky aksident një person mbeti i vdekur dhe katër të tjerë të lënduar. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:30 në autostradë në drejtimin Duhël-Suharekë. Lexo edhe: Publikohet videoja e aksidentit në autostradën “Ibrahim ...
Lajminet | 18-Aug-2019 23:21
Nga ky aksident një person mbeti i vdekur dhe katër të tjerë të lënduar. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:30 në autostradë në drejtimin Duhël-Suharekë. Lexo edhe: Publikohet videoja e aksidentit në autostradën “Ibrahim ...

Kjo është 18-vjeçarja që vdiq sot në aksidentin në autostradën “Ibrahim Rugova”
Në mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova” ndodh një aksident trafiku me pasoja fatale. Nga ky aksident një person mbeti i vdekur dhe katër të tjerë të lënduar. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:30 në autostradë në ...
InFokusi | 18-Aug-2019 23:11
Në mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova” ndodh një aksident trafiku me pasoja fatale. Nga ky aksident një person mbeti i vdekur dhe katër të tjerë të lënduar. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:30 në autostradë në ...

Kjo është 18-vjeçarja që vdiq sot në aksident
Në mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova” ndodh një aksident trafiku me pasoja fatale. Nga ky aksident një person mbeti i vdekur dhe katër të tjerë të lënduar. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:30 në autostradë në ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 22:59
Në mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova” ndodh një aksident trafiku me pasoja fatale. Nga ky aksident një person mbeti i vdekur dhe katër të tjerë të lënduar. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:30 në autostradë në ...

Policia apelon për kujdes gjatë ngasjes së automjetit
Një grua ka humbur jetën dhe katër të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodh sot në autostradën “Ibrahim Rugova”. Nga Policia e Kosovës në një prononcim për klankosova.tv pas aksidenteve që janë duke ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 22:59
Një grua ka humbur jetën dhe katër të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodh sot në autostradën “Ibrahim Rugova”. Nga Policia e Kosovës në një prononcim për klankosova.tv pas aksidenteve që janë duke ...

Tre persona lëndohen nga aksidenti në Novosellë të Pejës
Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ndodhur sonte në fshatin Novosellë të Pejës. Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Driton Rugova, zëdhënës për media i Drejtorisë Rajonale të Policisë në Pejë. Ai tha ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 22:59
Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ndodhur sonte në fshatin Novosellë të Pejës. Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Driton Rugova, zëdhënës për media i Drejtorisë Rajonale të Policisë në Pejë. Ai tha ...

Tre persona lëndohen nga aksidenti në Novosellë të Pejës
Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ndodhur sonte në fshatin Novosellë të Pejës. Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Driton Rugova, zëdhënës për media i Drejtorisë Rajonale të Policisë në Pejë. Ai tha ...
Zeri | 18-Aug-2019 22:54
Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ndodhur sonte në fshatin Novosellë të Pejës. Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Driton Rugova, zëdhënës për media i Drejtorisë Rajonale të Policisë në Pejë. Ai tha ...

Kjo është 18-vjeçarja që vdiq sot në aksidentin në autostradën “Ibrahim Rugova”
Në mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova” ndodh një aksident trafiku me pasoja fatale. Nga ky aksident një person mbeti i vdekur dhe katër të tjerë të lënduar. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:30 në autostradë në ...
Zeri | 18-Aug-2019 22:48
Në mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova” ndodh një aksident trafiku me pasoja fatale. Nga ky aksident një person mbeti i vdekur dhe katër të tjerë të lënduar. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:30 në autostradë në ...

Kjo është 18-vjeçarja nga Kumanova që vdiq sot në aksidentin në autostradën “Ibrahim Rugova” (FOTO)
Në mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova” ndodh një aksident trafiku me pasoja fatale. Nga ky aksident një person mbeti i vdekur dhe katër të tjerë të lënduar. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:30 në autostradë në ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 22:38
Në mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova” ndodh një aksident trafiku me pasoja fatale. Nga ky aksident një person mbeti i vdekur dhe katër të tjerë të lënduar. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:30 në autostradë në ...

Tre persona lëndohen nga aksidenti në Novosellë të Pejës
Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ndodhur sonte në fshatin Novosellë të Pejës. Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Driton Rugova, zëdhënës për media i Drejtorisë Rajonale të Policisë në Pejë. Ai tha ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 22:33
Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ndodhur sonte në fshatin Novosellë të Pejës. Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Driton Rugova, zëdhënës për media i Drejtorisë Rajonale të Policisë në Pejë. Ai tha ...

Kjo është 18-vjeçarja që vdiq sot në aksidentin në autostradën “Ibrahim Rugova”
Në mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova” ndodh një aksident trafiku me pasoja fatale. Nga ky aksident një person mbeti i vdekur dhe katër të tjerë të lënduar. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:30 në autostradë në ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 22:27
Në mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova” ndodh një aksident trafiku me pasoja fatale. Nga ky aksident një person mbeti i vdekur dhe katër të tjerë të lënduar. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:30 në autostradë në ...

Policia apelon për kujdes gjatë ngasjes së automjetit
Një grua ka humbur jetën dhe katër të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodh sot në autostradën “Ibrahim Rugova”. Nga Policia e Kosovës në një prononcim për klankosova.tv pas aksidenteve që janë duke ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 22:02
Një grua ka humbur jetën dhe katër të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodh sot në autostradën “Ibrahim Rugova”. Nga Policia e Kosovës në një prononcim për klankosova.tv pas aksidenteve që janë duke ...

Kjo është 18 vjeçarja që vdiq sot në autostradën “Ibrahim Rugova”
Në mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova” ndodh një aksident trafiku me pasoja fatale. Nga ky aksident një person mbeti i vdekur dhe katër të tjerë të lënduar. Ngjarja ndodhi sot rreth orës 10:30 në ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 22:02
Në mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova” ndodh një aksident trafiku me pasoja fatale. Nga ky aksident një person mbeti i vdekur dhe katër të tjerë të lënduar. Ngjarja ndodhi sot rreth orës 10:30 në ...

Aksident në rrugën Strumicë-Vallandovë, katër persona të lënduar
Mëngjesin e sotëm rreth orës 10:40 minuta në rrugën Strumicë-Vallandovë gjegjësisht në fshatin Kosturino, ku nga nga ky aksident kanë mbetur të lënduar katër persona dhe janë dërguar në spitalin e Strumicës, njoftoi ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 15:57
Mëngjesin e sotëm rreth orës 10:40 minuta në rrugën Strumicë-Vallandovë gjegjësisht në fshatin Kosturino, ku nga nga ky aksident kanë mbetur të lënduar katër persona dhe janë dërguar në spitalin e Strumicës, njoftoi ...

Aksident në Llapushnik, gjashtë të lënduar, shumë dëme materiale
Gjashtë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti të trafikut që ka ndodh sot në rrugën Pejë- Prishtinë afër fshatit Llapushnik. Këtë e konfirmoi, Daut Hoxha, zëdhënës në Policinë e Kosovës, njofton Klan Kosova. Ai ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 21:38
Gjashtë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti të trafikut që ka ndodh sot në rrugën Pejë- Prishtinë afër fshatit Llapushnik. Këtë e konfirmoi, Daut Hoxha, zëdhënës në Policinë e Kosovës, njofton Klan Kosova. Ai ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved