ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 11:32

400 euro gjobë nëse shkruani grafite

400 euro gjobë nëse shkruani grafite
Në muret e ndërtesave çdo ditë shënohen grafite të reja. Për fat të keq, pjesa më e madhe e tyre shpërndajnë urrejtje. Ana Bitolanu, nga Ambasada e parë për fëmijë “Megjashi” thotë se ajo është pjesë e programit për ...
Albportali | 19-Aug-2019 01:39
Në muret e ndërtesave çdo ditë shënohen grafite të reja. Për fat të keq, pjesa më e madhe e tyre shpërndajnë urrejtje. Ana Bitolanu, nga Ambasada e parë për fëmijë “Megjashi” thotë se ajo është pjesë e programit për ...

Deri 400 euro gjobë për shkrimin e grafiteve
Në Maqedoni po merrë përmasa të mëdha prania e grafiteve nëpër objekte të ndryshme publike dhe private. Për fat të keq, pjesa më e madhe e tyre shpërndajnë urrejtje. Ana Bitolanu, nga Ambasada e parë për fëmijë ...
Ina-Online | 19-Aug-2019 00:49
Në Maqedoni po merrë përmasa të mëdha prania e grafiteve nëpër objekte të ndryshme publike dhe private. Për fat të keq, pjesa më e madhe e tyre shpërndajnë urrejtje. Ana Bitolanu, nga Ambasada e parë për fëmijë ...

400 euro gjobë nëse shkruani grafite
Në muret e ndërtesave çdo ditë shënohen grafite të reja. Për fat të keq, pjesa më e madhe e tyre shpërndajnë urrejtje. Ana Bitolanu, nga Ambasada e parë për fëmijë “Megjashi” thotë se ajo është pjesë e programit për ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 20:24
Në muret e ndërtesave çdo ditë shënohen grafite të reja. Për fat të keq, pjesa më e madhe e tyre shpërndajnë urrejtje. Ana Bitolanu, nga Ambasada e parë për fëmijë “Megjashi” thotë se ajo është pjesë e programit për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved