ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 20:34

FOTOT: Rita Ora tregon format perfekte me bikini të zeza

FOTOT: Rita Ora tregon format perfekte me bikini të zeza
Rita Ora po shijon pushimet e saj në Itali. Dhe këngëtarja shqiptare ka tërhequr vëmendjen e mediave të huaja me format e saj. E veshur me bikini të zeza ajo dukej mjaft seksi. (TemA)
GazetaTema | 18-Aug-2019 18:02
Rita Ora po shijon pushimet e saj në Itali. Dhe këngëtarja shqiptare ka tërhequr vëmendjen e mediave të huaja me format e saj. E veshur me bikini të zeza ajo dukej mjaft seksi. (TemA)

35 vjeçarja Kardashian ekspozon format trupore në plazh përkrah vajzës së saj
Khloe Kardashian gjithnjë gjendet afër vajzës së saj të cilën e quan një kopje të saj, transmeton Indeksonline. Ajo edhe në paraqitjen e fundit dukej mjaft tërheqëse duke u ekspozuar në rrezet e diellit së bashku me ...
Indeks Online | 19-Aug-2019 09:11
Khloe Kardashian gjithnjë gjendet afër vajzës së saj të cilën e quan një kopje të saj, transmeton Indeksonline. Ajo edhe në paraqitjen e fundit dukej mjaft tërheqëse duke u ekspozuar në rrezet e diellit së bashku me ...

Rita Ora tregon format perfekte, nuk i lë vend imagjinatës (Fotot)
Rita Ora po shijon pushimet e saj në Itali. Dhe këngëtarja shqiptare ka tërhequr vëmendjen e mediave të huaja për format e saj seksi.
InFokusi | 19-Aug-2019 08:21
Rita Ora po shijon pushimet e saj në Itali. Dhe këngëtarja shqiptare ka tërhequr vëmendjen e mediave të huaja për format e saj seksi.

Një mama seksi si Adelina Tahiri, këngëtarja në super formë në bikni (FOTO)
delina Tahiri rrëmbeu vëmendjen me fotografitë e realizuara në bikini. Njëra ndër këngëtaret më të njohura të estradës, Adelina Tahiri, gjithmonë përkujdeset për fizikun e saj. Se ka linja perfekte trupore e dëshmojnë ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 21:28
delina Tahiri rrëmbeu vëmendjen me fotografitë e realizuara në bikini. Njëra ndër këngëtaret më të njohura të estradës, Adelina Tahiri, gjithmonë përkujdeset për fizikun e saj. Se ka linja perfekte trupore e dëshmojnë ...

Një mama si Adelina Tahiri, këngëtarja në super formë në bikni
Adelina Tahiri rrëmbeu vëmendjen me fotografitë e realizuara në bikini. Njëra ndër këngëtaret më të njohura të estradës, Adelina Tahiri, gjithmonë përkujdeset për fizikun e saj. Se ka linja perfekte trupore e dëshmojnë ...
Arbresh | 18-Aug-2019 18:10
Adelina Tahiri rrëmbeu vëmendjen me fotografitë e realizuara në bikini. Njëra ndër këngëtaret më të njohura të estradës, Adelina Tahiri, gjithmonë përkujdeset për fizikun e saj. Se ka linja perfekte trupore e dëshmojnë ...

Një mama seksi si Adelina Tahiri
Adelina Tahiri rrëmbeu vëmendjen me fotografitë e realizuara në bikini. Njëra ndër këngëtaret më të njohura të estradës, Adelina Tahiri, gjithmonë përkujdeset për fizikun e saj. Se ka linja perfekte trupore e dëshmojnë ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 18:02
Adelina Tahiri rrëmbeu vëmendjen me fotografitë e realizuara në bikini. Njëra ndër këngëtaret më të njohura të estradës, Adelina Tahiri, gjithmonë përkujdeset për fizikun e saj. Se ka linja perfekte trupore e dëshmojnë ...

Me një foto seksi në bikini, Khloe Kardashian: Jam e fokusuar në vetveten
Khloe Kardashian muaj më parë u përball me skandalin e dytë publike të tradhtisë nga i dashuri, Tristan Thompson. Nuk vonoj shumë dhe çifti i dhanë fund lidhjes frytë i të cilës është vajza e tyre, True, shkruan ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 14:26
Khloe Kardashian muaj më parë u përball me skandalin e dytë publike të tradhtisë nga i dashuri, Tristan Thompson. Nuk vonoj shumë dhe çifti i dhanë fund lidhjes frytë i të cilës është vajza e tyre, True, shkruan ...

Më seksi se kurrë, modelja e njohur ‘përvëlon’ me format
Është një nga super modelet më të suksesshme në botën e modelimit, dhe femrat më seksi në planet. Braziliania seksi, Adriana Lima e dëshmoj këtë epitet edhe në një imazh që hodhi së fundi në llogarinë e saj në ...
Gazeta Observer | 17-Aug-2019 19:18
Është një nga super modelet më të suksesshme në botën e modelimit, dhe femrat më seksi në planet. Braziliania seksi, Adriana Lima e dëshmoj këtë epitet edhe në një imazh që hodhi së fundi në llogarinë e saj në ...

Më seksi se kurrë, modelja e njohur ‘përvëlon’ me format
Është një nga super modelet më të suksesshme në botën e modelimit, dhe femrat më seksi në planet. Braziliania seksi, Adriana Lima e dëshmoj këtë epitet edhe në një imazh që hodhi së fundi në llogarinë e saj në ...
Indeks Online | 17-Aug-2019 18:22
Është një nga super modelet më të suksesshme në botën e modelimit, dhe femrat më seksi në planet. Braziliania seksi, Adriana Lima e dëshmoj këtë epitet edhe në një imazh që hodhi së fundi në llogarinë e saj në ...

Dashurie Bilaj shfaqet shumë sensuale nga plazhi
Dashurie Bilaj është super bomba që sa herë poston një fotografi në rrjete sociale, menjëherë e ndez rrjetin dhe bënë që të gjithë sytë të kthehen kah ajo. Dashuria, është miss, modele dhe këngëtare. Pra, vajzë e botës ...
Koha.mk | 16-Aug-2019 19:52
Dashurie Bilaj është super bomba që sa herë poston një fotografi në rrjete sociale, menjëherë e ndez rrjetin dhe bënë që të gjithë sytë të kthehen kah ajo. Dashuria, është miss, modele dhe këngëtare. Pra, vajzë e botës ...

FOTO/ “T’ka dal p….i”, ish-banorja e ‘Big Brother’ i kthehet komentuesit: E nxorra që ta shihni me sy e të…
Gerta Shino ish-banorja e “Big Brother 9” mbetet një ndër vajzat më të komentuara në rrjete sociale. Gerta poston shpesh herë foto me partnerin e saj nga Norvegjia dhe tërheq vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj ...
Lexo | 16-Aug-2019 19:35
Gerta Shino ish-banorja e “Big Brother 9” mbetet një ndër vajzat më të komentuara në rrjete sociale. Gerta poston shpesh herë foto me partnerin e saj nga Norvegjia dhe tërheq vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj ...

Arbenita vjen atraktive në bikini (FOTO)
Arbenita Ismajli është një nga modelet më seksi shqiptare. Arbenita Ismajli ka publikuar një fotografi të re në Instagram me të cilën si çdo herë tjetër ka tërhequr vëmednjen e ndjekësve me fizikun e saj. Ishte bërë një ...
TetovaSot | 16-Aug-2019 18:25
Arbenita Ismajli është një nga modelet më seksi shqiptare. Arbenita Ismajli ka publikuar një fotografi të re në Instagram me të cilën si çdo herë tjetër ka tërhequr vëmednjen e ndjekësve me fizikun e saj. Ishte bërë një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved