ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 02:08

Strumicë, vetura godet një traktor

Strumicë, vetura godet një traktor
Në rrugën magjistrale Strumicë-Novo Sellë në vendin e quajtur “Sllushiçko stopantstvo” dje ka ndodhur një aksident në mes një automjeti të markës “Volvo” me targa të Zvicrës, e drejtuar nga M.K.(56) nga fshati ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 14:27
Në rrugën magjistrale Strumicë-Novo Sellë në vendin e quajtur “Sllushiçko stopantstvo” dje ka ndodhur një aksident në mes një automjeti të markës “Volvo” me targa të Zvicrës, e drejtuar nga M.K.(56) nga fshati ...

Ndalohet shtetasi serb, tentoi të kalonte kufirin me makinë me dokumente të falsifikuara
Nga MPB njoftojnë se gjatë ditës së djeshme në vendkalimin kufitar të Tabanocit është ndaluar një shtetas i Serbisë për të cilin dyshohet se ka tentuar të kaloj kufirin me veturë të falsifikuar. “Më 17.08.2019 në orën ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 12:57
Nga MPB njoftojnë se gjatë ditës së djeshme në vendkalimin kufitar të Tabanocit është ndaluar një shtetas i Serbisë për të cilin dyshohet se ka tentuar të kaloj kufirin me veturë të falsifikuar. “Më 17.08.2019 në orën ...

Vetura e godet traktorin
Policia ka njoftuar për një aksident që ka ndodhur në mes një automjeti të markës “Volvo” me targa të Zvicrës, e drejtuar nga M.K.(56) nga fshati Konjarevo, dhe një traktori “IMT 533” e drejtuar nga S.T. (54) nga fshati ...
Shenja | 18-Aug-2019 15:25
Policia ka njoftuar për një aksident që ka ndodhur në mes një automjeti të markës “Volvo” me targa të Zvicrës, e drejtuar nga M.K.(56) nga fshati Konjarevo, dhe një traktori “IMT 533” e drejtuar nga S.T. (54) nga fshati ...

Ndalohet shtetasi serb, tentoi të kalonte kufirin me makinë me dokumente të falsifikuara
Nga MPB njoftojnë se gjatë ditës së djeshme në vendkalimin kufitar të Tabanocit është ndaluar një shtetas i Serbisë për të cilin dyshohet se ka tentuar të kaloj kufirin me veturë të falsifikuar. “Më 17.08.2019 në orën ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 13:57
Nga MPB njoftojnë se gjatë ditës së djeshme në vendkalimin kufitar të Tabanocit është ndaluar një shtetas i Serbisë për të cilin dyshohet se ka tentuar të kaloj kufirin me veturë të falsifikuar. “Më 17.08.2019 në orën ...

Ndalohet shtetasi serb, tentoi të kalonte kufirin me makinë të falsifikuar
Nga MPB njoftojnë se gjatë ditës së djeshme në vendkalimin kufitar të Tabanocit është ndaluar një shtetas i Serbisë për të cilin dyshohet se ka tentuar të kaloj kufirin me veturë të falsifikuar. “Më 17.08.2019 në orën ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 13:25
Nga MPB njoftojnë se gjatë ditës së djeshme në vendkalimin kufitar të Tabanocit është ndaluar një shtetas i Serbisë për të cilin dyshohet se ka tentuar të kaloj kufirin me veturë të falsifikuar. “Më 17.08.2019 në orën ...

Ndalohet një shtetas i Serbisë, e kaloi kufirin me veturë të falsifikuar
Policia ka njoftuar se në vendkalimin kufitar të Tabanocit është ndaluar një shtetas i Serbisë për të cilin dyshohet se ka tentuar të kaloj kufirin me veturë të falsifikuar. “Më 17.08.2019 në orën 12:40 në vendkalimin ...
Shenja | 18-Aug-2019 13:19
Policia ka njoftuar se në vendkalimin kufitar të Tabanocit është ndaluar një shtetas i Serbisë për të cilin dyshohet se ka tentuar të kaloj kufirin me veturë të falsifikuar. “Më 17.08.2019 në orën 12:40 në vendkalimin ...

Ndalohet shtetasi serb, tentoi të kalonte kufirin me makinë të falsifikuar
Nga MPB njoftojnë se gjatë ditës së djeshme në vendkalimin kufitar të Tabanocit është ndaluar një shtetas i Serbisë për të cilin dyshohet se ka tentuar të kaloj kufirin me veturë të falsifikuar. “Më 17.08.2019 në orën ...
TetovaSot | 18-Aug-2019 12:10
Nga MPB njoftojnë se gjatë ditës së djeshme në vendkalimin kufitar të Tabanocit është ndaluar një shtetas i Serbisë për të cilin dyshohet se ka tentuar të kaloj kufirin me veturë të falsifikuar. “Më 17.08.2019 në orën ...

Ndalohet shtetasi serb, tentoi të kalonte kufirin me makinë të falsifikuar
Nga MPB njoftojnë se gjatë ditës së djeshme në vendkalimin kufitar të Tabanocit është ndaluar një shtetas i Serbisë për të cilin dyshohet se ka tentuar të kaloj kufirin me veturë të falsifikuar. “Më 17.08.2019 në orën ...
Alsat-M | 18-Aug-2019 10:44
Nga MPB njoftojnë se gjatë ditës së djeshme në vendkalimin kufitar të Tabanocit është ndaluar një shtetas i Serbisë për të cilin dyshohet se ka tentuar të kaloj kufirin me veturë të falsifikuar. “Më 17.08.2019 në orën ...

Një këmbësor goditet nga vetura në Tetovë, shoferi ikën nga vendi i ngjarjes
Nga SPB Tetovë informojnë se dje është paraqitur se një person është goditur nga një veturë, ku pastaj shoferi ka ikur nga vendi i ngjarjes. “Më 16.08.2019 në orën 08:00, është paraqitur se në Tetovë, në kryqëzimin nga ...
Telegrafi | 17-Aug-2019 10:56
Nga SPB Tetovë informojnë se dje është paraqitur se një person është goditur nga një veturë, ku pastaj shoferi ka ikur nga vendi i ngjarjes. “Më 16.08.2019 në orën 08:00, është paraqitur se në Tetovë, në kryqëzimin nga ...

Me veturë godet një këmbësor 24 vjeçar në Tetovë dhe ikë nga vendi i ngjarjes
Me 16.08.2019 në ora 08.00, është lajmëruar se në Tetovë, në udhëkryqin nga bulevardi “Vidoe Smileski Bato” dhe rrugës “Vëllezërit Miladinovci” për momentin vetura e panjohur e ka goditur këmbësorin V.I.(24) nga Tetova, ...
TetovaSot | 17-Aug-2019 21:21
Me 16.08.2019 në ora 08.00, është lajmëruar se në Tetovë, në udhëkryqin nga bulevardi “Vidoe Smileski Bato” dhe rrugës “Vëllezërit Miladinovci” për momentin vetura e panjohur e ka goditur këmbësorin V.I.(24) nga Tetova, ...

Vdes punëtori i EVN-së nga një goditje elektrike gjatë punës
Dje në ora 12:00 u raportua se në fshatin Podrzhikonj – Kriva Palanka, në vendin e quajtur Kosaçi, S.GJ. (48), punonjës i EVN, gjersa kryente punë vdiq nga një goditje elektrike. Një ekip nga Stacioni Policor Kriva ...
IliriaNews | 17-Aug-2019 13:47
Dje në ora 12:00 u raportua se në fshatin Podrzhikonj – Kriva Palanka, në vendin e quajtur Kosaçi, S.GJ. (48), punonjës i EVN, gjersa kryente punë vdiq nga një goditje elektrike. Një ekip nga Stacioni Policor Kriva ...

Vdes punëtori i EVN-së nga një goditje elektrike gjatë punës
Dje në ora 12:00 u raportua se në fshatin Podrzhikonj – Kriva Palanka, në vendin e quajtur Kosaçi, S.GJ. (48), punonjës i EVN, gjersa kryente punë vdiq nga një goditje elektrike. Një ekip nga Stacioni Policor Kriva ...
Shenja | 17-Aug-2019 13:05
Dje në ora 12:00 u raportua se në fshatin Podrzhikonj – Kriva Palanka, në vendin e quajtur Kosaçi, S.GJ. (48), punonjës i EVN, gjersa kryente punë vdiq nga një goditje elektrike. Një ekip nga Stacioni Policor Kriva ...

Këmbësori goditet nga një makinë në Tetovë, shoferi ikën nga vendi i ngjarjes
Nga SPB Tetovë informojnë se dje është denoncuar se një person është goditur nga një makinë dhe më pas shoferi ka ikur nga vendi i ngjarjes. “Më 16.08.2019 në orën 08:00, është paraqitur se në Tetovë, në kryqëzimin nga ...
Shenja | 17-Aug-2019 11:31
Nga SPB Tetovë informojnë se dje është denoncuar se një person është goditur nga një makinë dhe më pas shoferi ka ikur nga vendi i ngjarjes. “Më 16.08.2019 në orën 08:00, është paraqitur se në Tetovë, në kryqëzimin nga ...

Vdes puntori i EVN-së nga një goditje elektrike duke punuar
Dje në ora 12:00 u raportua se në fshatin Podrzhikonj-Kriva Palanka, në vendin e quajtur Kosaçi, S.GJ. (48) nga Kriva Palanka, punonjës i EVN, ndërsa kryente punë vdiq nga një goditje elektrike, u konstatua nga një mjek ...
TetovaSot | 17-Aug-2019 10:24
Dje në ora 12:00 u raportua se në fshatin Podrzhikonj-Kriva Palanka, në vendin e quajtur Kosaçi, S.GJ. (48) nga Kriva Palanka, punonjës i EVN, ndërsa kryente punë vdiq nga një goditje elektrike, u konstatua nga një mjek ...

Aktakuzë ndaj një kumanovari për zjarrvënie dhe shkaktim të rrezikut të përgjithshëm
Sektori për Punë të Brendshme në Kumanovë ka ngritur aktakuzë ndaj kumanovarit D.Q (71), për shkak të ekzistimit të dyshimeve se ka kryer veprën penale “shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”. Siç njoftojnë nga MPB, ...
Telegrafi | 16-Aug-2019 16:00
Sektori për Punë të Brendshme në Kumanovë ka ngritur aktakuzë ndaj kumanovarit D.Q (71), për shkak të ekzistimit të dyshimeve se ka kryer veprën penale “shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”. Siç njoftojnë nga MPB, ...

Ndërron jetë një punonjës i EVN-së
Më 16.08.2019 në ora 12:00 u raportua se në fshatin Podrzhikonj-Kriva Palanka, në vendin e quajtur Kosaçi, S.GJ. (48) nga Kriva Palanka, punonjës i EVN, ndërsa kryente punë ndërroi jetë nga një goditje elektrike, u ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 10:20
Më 16.08.2019 në ora 12:00 u raportua se në fshatin Podrzhikonj-Kriva Palanka, në vendin e quajtur Kosaçi, S.GJ. (48) nga Kriva Palanka, punonjës i EVN, ndërsa kryente punë ndërroi jetë nga një goditje elektrike, u ...

Kumanovari që shkatoi zjarrvënie dhe rrezik të përgjithshëm do të përballet me ligjin
Sektori për Punë të Brendshme në Kumanovë ka ngritur aktakuzë ndaj kumanovarit D.Q (71), për shkak të ekzistimit të dyshimeve se ka kryer veprën penale “shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”. Siç njoftojnë nga MPB, ...
Flaka | 16-Aug-2019 22:36
Sektori për Punë të Brendshme në Kumanovë ka ngritur aktakuzë ndaj kumanovarit D.Q (71), për shkak të ekzistimit të dyshimeve se ka kryer veprën penale “shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”. Siç njoftojnë nga MPB, ...

Kumanovari që shkatoi zjarrvënie dhe rrezik të përgjithshëm do të përballet me ligjin
Sektori për Punë të Brendshme në Kumanovë ka ngritur aktakuzë ndaj kumanovarit D.Q (71), për shkak të ekzistimit të dyshimeve se ka kryer veprën penale “shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”. Siç njoftojnë nga MPB, ...
TetovaSot | 16-Aug-2019 22:03
Sektori për Punë të Brendshme në Kumanovë ka ngritur aktakuzë ndaj kumanovarit D.Q (71), për shkak të ekzistimit të dyshimeve se ka kryer veprën penale “shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”. Siç njoftojnë nga MPB, ...

Vetura përfundon në hendek, vdes shoferi 26 vjeç
Nga Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut njoftojnë se gjatë mbrëmjes së djeshme një 26-vjeçar nga Vrapçishta ka ndërruar jetë pasi ka humbur kontrollin e makinës, duke përfunduar në hendek. “Më ...
Gazeta Observer | 16-Aug-2019 15:13
Nga Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut njoftojnë se gjatë mbrëmjes së djeshme një 26-vjeçar nga Vrapçishta ka ndërruar jetë pasi ka humbur kontrollin e makinës, duke përfunduar në hendek. “Më ...

Makina BMW përfundon në hendek, vdes shoferi 26 vjeç
Nga Ministria e Punëve të brendshme njoftojnë se gjatë mbrëmjes së djeshme një 26 vjeçar nga Vrapçishta ka ndërruar jetë pasi ka humbur kontrollin e makinës, duke përfunduar në hendek. “Më 15.08.2019 në ora 22:40 është ...
Alsat-M | 16-Aug-2019 11:53
Nga Ministria e Punëve të brendshme njoftojnë se gjatë mbrëmjes së djeshme një 26 vjeçar nga Vrapçishta ka ndërruar jetë pasi ka humbur kontrollin e makinës, duke përfunduar në hendek. “Më 15.08.2019 në ora 22:40 është ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved