ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 11:32

Veshjet të ideuara nga Reese Witherspoon që mund t'i kopjoni lehtë

Veshjet të ideuara nga Reese Witherspoon që mund t'i kopjoni lehtë
Ne kete galeri do te gjeni veshte te cilat ajo i ka modeluar vete, qe lehtesisht mund te sherbejne si model edhe per shume nga ne. 1-Fustan me kuadrate + Xhakete xhinsi + pantofla 2-Kemishe jake fjongo + xhinse me bel ...
ikub.al | 17-Aug-2019 16:44
Ne kete galeri do te gjeni veshte te cilat ajo i ka modeluar vete, qe lehtesisht mund te sherbejne si model edhe per shume nga ne. 1-Fustan me kuadrate + Xhakete xhinsi + pantofla 2-Kemishe jake fjongo + xhinse me bel ...

Nike prodhon sandalet “Air Force”
Prodhuesi amerikan i veshjeve sportive, këpucëve dhe aksesorëve – Nike – ka prezantuar një model sandalesh të quajtur “Air Force 1 VTF”, të cilat tashmë janë në dispozicion të klientëve. Sandalet janë modeluar sipas një ...
Tesheshi | 17-Aug-2019 10:20
Prodhuesi amerikan i veshjeve sportive, këpucëve dhe aksesorëve – Nike – ka prezantuar një model sandalesh të quajtur “Air Force 1 VTF”, të cilat tashmë janë në dispozicion të klientëve. Sandalet janë modeluar sipas një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved