ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 12:02

Veseli kërkon nga komunat që të kthejnë pronat e uzurpuara

Veseli kërkon nga komunat që të kthejnë pronat e uzurpuara
Sot pasdite, kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, bëri një postim në faqen e tij në Facebook lidhur me vizitën që i ka bërë një investitori të diasporës i cili për vite me radhë nuk kishte pasur mundësi të gëzonte pronën që ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 18:52
Sot pasdite, kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, bëri një postim në faqen e tij në Facebook lidhur me vizitën që i ka bërë një investitori të diasporës i cili për vite me radhë nuk kishte pasur mundësi të gëzonte pronën që ...

Veseli kërkon nga komunat që të kthejnë pronat e uzurpuara
Sot pasdite, kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, bëri një postim në faqen e tij në “Facebook” lidhur me vizitën që i ka bërë një investitori të diasporës i cili për vite me radhë nuk kishte pasur mundësi të gëzonte pronën ...
Gazeta Observer | 18-Aug-2019 18:35
Sot pasdite, kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, bëri një postim në faqen e tij në “Facebook” lidhur me vizitën që i ka bërë një investitori të diasporës i cili për vite me radhë nuk kishte pasur mundësi të gëzonte pronën ...

Pse Veseli u kërkon komunave të veprojnë për lirimin e pronave nga uzurpatorët?
Në janar të vitit 2016 Veseli mori iniciativën për lirimin e qindra pronave të uzurpuara që ishin në listën e Agjencisë Kosovare të Privatizimit. Tre prej atyre pronave ishin privatizuar nga investitori Naser Januzi, ...
Lajminet | 18-Aug-2019 18:10
Në janar të vitit 2016 Veseli mori iniciativën për lirimin e qindra pronave të uzurpuara që ishin në listën e Agjencisë Kosovare të Privatizimit. Tre prej atyre pronave ishin privatizuar nga investitori Naser Januzi, ...

Pse Veseli u kërkon komunave të veprojnë për lirimin e pronave nga uzurpatorët?
Sot pasdite, kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, bëri një postim në faqen e tij në Facebook lidhur me vizitën që i ka bërë një investitori të diasporës i cili për vite me radhë nuk kishte pasur mundësi të gëzonte pronën që ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 18:02
Sot pasdite, kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, bëri një postim në faqen e tij në Facebook lidhur me vizitën që i ka bërë një investitori të diasporës i cili për vite me radhë nuk kishte pasur mundësi të gëzonte pronën që ...

Veseli: Duhet të lirohen të gjitha pronat e uzurpuara
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot e ka takuar një biznesmen që ishte viktimë e uzurpimit të pronave, të cilat i kishte privatizuar më herët. Veseli ka thënë se nisma që kishte ndërmarrë për lirimin e pronave të ...
Arbresh | 18-Aug-2019 17:12
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot e ka takuar një biznesmen që ishte viktimë e uzurpimit të pronave, të cilat i kishte privatizuar më herët. Veseli ka thënë se nisma që kishte ndërmarrë për lirimin e pronave të ...

Veseli takohet me një mërgimtar që kishte përfituar nga nisma e tij për kthimin e tokave të uzurpuara
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli gjatë ditës së sotshme është takuar me Naser Januzin nga Barileva e Prishtinës që ishte viktimë e fenomenit të uzurpimit të tokave. Januzi kishte përfituar nga nisma që kishte marrë ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 15:03
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli gjatë ditës së sotshme është takuar me Naser Januzin nga Barileva e Prishtinës që ishte viktimë e fenomenit të uzurpimit të tokave. Januzi kishte përfituar nga nisma që kishte marrë ...

Veseli: Me mua kryeministër nuk do ketë vend për uzurpator
Naser Januzi nga Barileva e Prishtinës është një biznesmen i cili pasurinë e tij e ka fituar nga puna në Gjermani dhe pas pavarësisë së Kosovës kishte vendosur që kapitalin e tij ta kthej në Kosovë. Më 2013 ai kishte ...
Arbresh | 18-Aug-2019 14:25
Naser Januzi nga Barileva e Prishtinës është një biznesmen i cili pasurinë e tij e ka fituar nga puna në Gjermani dhe pas pavarësisë së Kosovës kishte vendosur që kapitalin e tij ta kthej në Kosovë. Më 2013 ai kishte ...

Veseli: Duhet të lirohen të gjitha pronat e uzurpuara
Veseli ka thënë se nisma që kishte ndërmarrë për lirimin e pronave të uzurpuara, përveç që ia ka kthyer pronat Naserit, ia ka kthyer edhe besimin tek e ardhmja e Kosovës dhe do të investojë edhe më shumë kapital, që të ...
Lajminet | 18-Aug-2019 14:17
Veseli ka thënë se nisma që kishte ndërmarrë për lirimin e pronave të uzurpuara, përveç që ia ka kthyer pronat Naserit, ia ka kthyer edhe besimin tek e ardhmja e Kosovës dhe do të investojë edhe më shumë kapital, që të ...

Veseli: Kosova do të ecë përpara në rrugëtimin e vet euro atlantik
Më 2013 ai kishte privatizuar tri lokale në qendër të Prishtinës, por ato nuk po arrinte t’i zotëroj pasi që nga paslufta ishin uzurpuar. Ai, lokalet e tij ka arritur t’i zotëroj vetëm nga viti 2017, falë vendosmërisë ...
Albportali | 18-Aug-2019 14:07
Më 2013 ai kishte privatizuar tri lokale në qendër të Prishtinës, por ato nuk po arrinte t’i zotëroj pasi që nga paslufta ishin uzurpuar. Ai, lokalet e tij ka arritur t’i zotëroj vetëm nga viti 2017, falë vendosmërisë ...

Veseli: Kosova do të ecë përpara në rrugëtimin e vet euro atlantik
Më 2013 ai kishte privatizuar tri lokale në qendër të Prishtinës, por ato nuk po arrinte t’i zotëroj pasi që nga paslufta ishin uzurpuar. Ai, lokalet e tij ka arritur t’i zotëroj vetëm nga viti 2017, falë vendosmërisë ...
Portalb | 18-Aug-2019 12:55
Më 2013 ai kishte privatizuar tri lokale në qendër të Prishtinës, por ato nuk po arrinte t’i zotëroj pasi që nga paslufta ishin uzurpuar. Ai, lokalet e tij ka arritur t’i zotëroj vetëm nga viti 2017, falë vendosmërisë ...

Veseli: Me mua kryeministër nuk do ketë vend për uzurpator
Naser Januzi nga Barileva e Prishtinës është një biznesmen i cili pasurinë e tij e ka fituar nga puna në Gjermani dhe pas pavarësisë së Kosovës kishte vendosur që kapitalin e tij ta kthej në Kosovë. Më 2013 ai kishte ...
Telegrafi | 18-Aug-2019 12:38
Naser Januzi nga Barileva e Prishtinës është një biznesmen i cili pasurinë e tij e ka fituar nga puna në Gjermani dhe pas pavarësisë së Kosovës kishte vendosur që kapitalin e tij ta kthej në Kosovë. Më 2013 ai kishte ...

Kadri Veseli: Me mua kryeministër nuk do ketë vend për uzurpator
Naser Januzi nga Barileva e Prishtinës është një biznesmen i cili thotw se pasurinë e tij e ka fituar nga puna në Gjermani dhe pas pavarësisë së Kosovës kishte vendosur që kapitalin e tij ta kthej në Kosovë. Më 2013 ai ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 12:38
Naser Januzi nga Barileva e Prishtinës është një biznesmen i cili thotw se pasurinë e tij e ka fituar nga puna në Gjermani dhe pas pavarësisë së Kosovës kishte vendosur që kapitalin e tij ta kthej në Kosovë. Më 2013 ai ...

Veseli: Me mua kryeministër nuk do ketë vend për uzurpator
Naser Januzi nga Barileva e Prishtinës është një biznesmen i cili pasurinë e tij e ka fituar nga puna në Gjermani dhe pas pavarësisë së Kosovës kishte vendosur që kapitalin e tij ta kthej në Kosovë. Më 2013 ai kishte ...
Gazeta Monitor | 18-Aug-2019 12:31
Naser Januzi nga Barileva e Prishtinës është një biznesmen i cili pasurinë e tij e ka fituar nga puna në Gjermani dhe pas pavarësisë së Kosovës kishte vendosur që kapitalin e tij ta kthej në Kosovë. Më 2013 ai kishte ...

Veseli: Me mua kryeministër nuk do ketë vend për uzurpator
Naser Januzi nga Barileva e Prishtinës është një biznesmen i cili pasurinë e tij e ka fituar nga puna në Gjermani dhe pas pavarësisë së Kosovës kishte vendosur që kapitalin e tij ta kthej në Kosovë. Më 2013 ai kishte ...
Zeri | 18-Aug-2019 12:17
Naser Januzi nga Barileva e Prishtinës është një biznesmen i cili pasurinë e tij e ka fituar nga puna në Gjermani dhe pas pavarësisë së Kosovës kishte vendosur që kapitalin e tij ta kthej në Kosovë. Më 2013 ai kishte ...

Veseli: Me mua kryeministër nuk do ketë vend për uzurpator
Më 2013 ai kishte privatizuar tri lokale në qendër të Prishtinës, por ato nuk po arrinte t’i zotëroj pasi që nga paslufta ishin uzurpuar. Ai, lokalet e tij ka arritur t’i zotëroj vetëm nga viti 2017, falë vendosmërisë ...
Lajminet | 18-Aug-2019 12:09
Më 2013 ai kishte privatizuar tri lokale në qendër të Prishtinës, por ato nuk po arrinte t’i zotëroj pasi që nga paslufta ishin uzurpuar. Ai, lokalet e tij ka arritur t’i zotëroj vetëm nga viti 2017, falë vendosmërisë ...

Veseli: Me mua kryeministër nuk do ketë vend për uzurpatorë
Naser Januzi nga Barileva e Prishtinës është një biznesmen i cili pasurinë e tij e ka fituar nga puna në Gjermani dhe pas pavarësisë së Kosovës kishte vendosur që kapitalin e tij ta kthej në Kosovë. Më 2013 ai kishte ...
EkonomiaOnline | 18-Aug-2019 12:05
Naser Januzi nga Barileva e Prishtinës është një biznesmen i cili pasurinë e tij e ka fituar nga puna në Gjermani dhe pas pavarësisë së Kosovës kishte vendosur që kapitalin e tij ta kthej në Kosovë. Më 2013 ai kishte ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved