ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 06:15

Turistët grekë “të dashuruar” me Birrën Korça: E marrim me vete!

Turistët grekë “të dashuruar” me Birrën Korça: E marrim me vete!
Nata e fundit e Festës së Birrës Korça ka tejmbushur të gjitha sheshet e qytetit juglindor, duke mbledhur mbi 100 mijë turistë vendas e të huaj. I gjithë qyteti do ta “gdhijë” sot me mbretëreshën e të gjitha birrave, ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 22:28
Nata e fundit e Festës së Birrës Korça ka tejmbushur të gjitha sheshet e qytetit juglindor, duke mbledhur mbi 100 mijë turistë vendas e të huaj. I gjithë qyteti do ta “gdhijë” sot me mbretëreshën e të gjitha birrave, ...

“Po ndodh mrekullia”! Klosi: Birra Korça, pika e fortë e festës!
Ministri i Turizmit, Blendi Klosi, i është bashkuar festës madhështore të Birrës Korça, në qytetin juglindor. Në një mesazh në “Facebook”, Klosi shkruan se po ndodh mrekullia në Korçë, ndërsa e shoqëron me disa foto, që ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 21:40
Ministri i Turizmit, Blendi Klosi, i është bashkuar festës madhështore të Birrës Korça, në qytetin juglindor. Në një mesazh në “Facebook”, Klosi shkruan se po ndodh mrekullia në Korçë, ndërsa e shoqëron me disa foto, që ...

“Po ndodh mrekullia”! Klosi:Është Festa e Birrës, s’mund të mungosh!
Ministri i Turizmit, Blendi Klosi, i është bashkuar festës madhështore të Birrës Korça, në qytetin juglindor. Në një mesazh në “Facebook”, Klosi shkruan se po ndodh mrekullia në Korçë, ndërsa e shoqëron me disa foto, që ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 21:39
Ministri i Turizmit, Blendi Klosi, i është bashkuar festës madhështore të Birrës Korça, në qytetin juglindor. Në një mesazh në “Facebook”, Klosi shkruan se po ndodh mrekullia në Korçë, ndërsa e shoqëron me disa foto, që ...

Live/ Festa madhështore e Birrës Korça,nata e fundit ‘ndez’ Korçën
Po zhvillohet nën një atmosferë të jashtëzakonshme nata e fundit e Festës së Birrës në Korçë. Ashtu si mbrëmjet e kaluara, edhe sonte “News 24” dhe “BalkanWeb” po transmetojnë live festën, e cila ka mbledhur ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 21:09
Po zhvillohet nën një atmosferë të jashtëzakonshme nata e fundit e Festës së Birrës në Korçë. Ashtu si mbrëmjet e kaluara, edhe sonte “News 24” dhe “BalkanWeb” po transmetojnë live festën, e cila ka mbledhur ...

Nata e fundit e Festës së Birrës, tejmbushen sheshet e Korçës
Korça vijon të “ziejë” nga mijëra turistë vendas e të huaj, të cilët kanë zgjedhur këto ditë qytetin juglindor për t’u bërë pjesë e Festës së Birrës, duke shijuar birrën e parë dhe më të mirë shqiptare, Birrën Korça. ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 20:08
Korça vijon të “ziejë” nga mijëra turistë vendas e të huaj, të cilët kanë zgjedhur këto ditë qytetin juglindor për t’u bërë pjesë e Festës së Birrës, duke shijuar birrën e parë dhe më të mirë shqiptare, Birrën Korça. ...

‘Flakë’ nata e katërt e festës, turistët: Birra Korça e shkëlqyer
E shtuna, e cila përkoi me natën e katërt të festës së birrës pati një numër edhe më të madh turistesh vendas dhe të huaj në Korçë. Zona para sheshit të stadiumit Skënderbeu, një nga pikat e qytetit ku janë vendosur ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 13:41
E shtuna, e cila përkoi me natën e katërt të festës së birrës pati një numër edhe më të madh turistesh vendas dhe të huaj në Korçë. Zona para sheshit të stadiumit Skënderbeu, një nga pikat e qytetit ku janë vendosur ...

Festë deri në mëngjes, shtëpia e Birrës Korça e tejmbushur me turistë
Shtëpia e Birrës Korça ishte e tejmbushur këtë të shtunë nga turistë e vizitorë që ndodhen në Korçë për festen e birrës. Fabrika dhe restoranti i birrës së parë shqiptare, janë vizituar nga një numër i madh prej tyre, ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 12:32
Shtëpia e Birrës Korça ishte e tejmbushur këtë të shtunë nga turistë e vizitorë që ndodhen në Korçë për festen e birrës. Fabrika dhe restoranti i birrës së parë shqiptare, janë vizituar nga një numër i madh prej tyre, ...

Festa e birrës, Balla: “Korça”, birra e parë dhe më e mirë shqiptare
Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka vleresuar birrwn Korça, birrwn e pare shqiptare. Balla ka përzgjedhur shprehjen e një ndër etërve të SHBA për të perifrazuar më mire kënaqësinë që të fal shija e birrës ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 00:30
Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka vleresuar birrwn Korça, birrwn e pare shqiptare. Balla ka përzgjedhur shprehjen e një ndër etërve të SHBA për të perifrazuar më mire kënaqësinë që të fal shija e birrës ...

Et’hem Ruka:Birra Korça fantastike, do rri deri në fund të festës
KORCE Një nga personalitetet më të shquara politike të Shqipërisë, ish-pedagogu, ish-deputet i PS në Kuvendin e Shqipërisë dhe ish-ministër i shtetit shqiptar Et’hem Ruka në një deklaratë për “News 24” tha se festa e ...
BalkanWeb | 17-Aug-2019 22:12
KORCE Një nga personalitetet më të shquara politike të Shqipërisë, ish-pedagogu, ish-deputet i PS në Kuvendin e Shqipërisë dhe ish-ministër i shtetit shqiptar Et’hem Ruka në një deklaratë për “News 24” tha se festa e ...

Salianji: Birra Korça i jep magji qytetit të serenatave
KORCE Sot në Korçë po mbahet nata e katërt e festës së birrës, ku më e preferuara ndër ta mbetet Birra Korça. Në “Shtëpinë e Birrës” po shijojnë Birrën Korça personalitete të politikës, të artit, biznesmenë, diplomatë ...
BalkanWeb | 17-Aug-2019 21:59
KORCE Sot në Korçë po mbahet nata e katërt e festës së birrës, ku më e preferuara ndër ta mbetet Birra Korça. Në “Shtëpinë e Birrës” po shijojnë Birrën Korça personalitete të politikës, të artit, biznesmenë, diplomatë ...

Koncert në qytetin e serenatave, vizitorët shijojnë birrën Korça
Po mbahet sonte nata e katërt e festës së birrës Korça në qytetin jug-lindor. Vizitorë vendas dhe të huaj janë duke shijuar magjinë e birrës Korça. Ndërkohë, në sheshin kryesor të qytetit po mbahet një koncert festiv. ...
BalkanWeb | 17-Aug-2019 21:53
Po mbahet sonte nata e katërt e festës së birrës Korça në qytetin jug-lindor. Vizitorë vendas dhe të huaj janë duke shijuar magjinë e birrës Korça. Ndërkohë, në sheshin kryesor të qytetit po mbahet një koncert festiv. ...

LIVE/ Nuk ndalet festa, mbahet nata e IV e festës së birrës në Korçë
? ? ? Po mbahet në këto momente nata e katërt e festës së birrës në Korçë. Korça këto ditë është qyteti më i populluar dhe i kërkuar. Kjo për shkak të Festës së Birrës, që po zhvillohet aty. Shumë qytetarë vendas dhe të ...
BalkanWeb | 17-Aug-2019 21:08
? ? ? Po mbahet në këto momente nata e katërt e festës së birrës në Korçë. Korça këto ditë është qyteti më i populluar dhe i kërkuar. Kjo për shkak të Festës së Birrës, që po zhvillohet aty. Shumë qytetarë vendas dhe të ...

Hoteli i luksit “Life Gallery”, pjesë e festës së birrës Korça
Hoteli “Life Gallery”, më i frekuentuari dhe më i kërkuari në qytetin e Korçës, i cili gjendet në Bulevardin Republika 24, në lagjen 11 të Korçës, këto ditë ka pritur shumë turistë e vizitorë që ndodhen në Korçë për ...
BalkanWeb | 17-Aug-2019 21:06
Hoteli “Life Gallery”, më i frekuentuari dhe më i kërkuari në qytetin e Korçës, i cili gjendet në Bulevardin Republika 24, në lagjen 11 të Korçës, këto ditë ka pritur shumë turistë e vizitorë që ndodhen në Korçë për ...

Festa e Birrës, tejmbushen sheshet e Korçës
Korça vijon të “ziejë” nga mijëra turistë vendas e të huaj, të cilët kanë zgjedhur këto ditë qytetin juglindor për t’u bërë pjesë e Festës së Birrës, duke shijuar birrën e parë dhe më të mirë shqiptare, Birrën Korça. ...
Lexo | 18-Aug-2019 20:53
Korça vijon të “ziejë” nga mijëra turistë vendas e të huaj, të cilët kanë zgjedhur këto ditë qytetin juglindor për t’u bërë pjesë e Festës së Birrës, duke shijuar birrën e parë dhe më të mirë shqiptare, Birrën Korça. ...

“Life Gallery” në Korçë, hoteli ku pushimet bëhen fantastike
Kush ka qenë në Korçë qoftë edhe njëherë të vetme, e di se pa shkuar tek “Life Gallery” qoftë edhe për një kafe, nuk mund të largohet nga ky qytet. “Life Gallery” është një hotel-restorant në bulevardin kryesor të ...
BalkanWeb | 17-Aug-2019 18:40
Kush ka qenë në Korçë qoftë edhe njëherë të vetme, e di se pa shkuar tek “Life Gallery” qoftë edhe për një kafe, nuk mund të largohet nga ky qytet. “Life Gallery” është një hotel-restorant në bulevardin kryesor të ...

Et’hem Ruka:Birra Korça fantastike, do rri deri në fund të festës
KORCE Një nga personalitetet më të shquara politike të Shqipërisë, ish-pedagogu, ish-deputet i PS në Kuvendin e Shqipërisë dhe ish-ministër i shtetit shqiptar Et’hem Ruka në një deklaratë për “News 24” tha se festa e ...
Medial | 17-Aug-2019 23:40
KORCE Një nga personalitetet më të shquara politike të Shqipërisë, ish-pedagogu, ish-deputet i PS në Kuvendin e Shqipërisë dhe ish-ministër i shtetit shqiptar Et’hem Ruka në një deklaratë për “News 24” tha se festa e ...

“Shtëpia e Birrës Korça”, shqiptarë e të huaj festojnë së bashku
Vendi ideal që shumë turistë kanë zgjedhur të kalojnë mbrëmjet e festës, ka qenë në këto 3 net pa dyshim Shtëpia e Birrës, restoranti pranë fabrikës ku prodhohet birra e parë shqiptare, Birra Korça. Me një ambient të ...
BalkanWeb | 17-Aug-2019 11:43
Vendi ideal që shumë turistë kanë zgjedhur të kalojnë mbrëmjet e festës, ka qenë në këto 3 net pa dyshim Shtëpia e Birrës, restoranti pranë fabrikës ku prodhohet birra e parë shqiptare, Birra Korça. Me një ambient të ...

Vijon magjia e Birrës Korça në natën III, turistët: Është mrekulli
Korça këto ditë është qyteti më i populluar dhe i kërkuar. Kjo për shkak të Festës së Birrës, që po zhvillohet aty. Shumë qytetarë vendas dhe të huaj kanë shkuar në Korçë për të shijuar festën nën shoqërinë e Birrës ...
BalkanWeb | 17-Aug-2019 11:31
Korça këto ditë është qyteti më i populluar dhe i kërkuar. Kjo për shkak të Festës së Birrës, që po zhvillohet aty. Shumë qytetarë vendas dhe të huaj kanë shkuar në Korçë për të shijuar festën nën shoqërinë e Birrës ...

LIVE/ Nuk ndalet festa, mbahet nata e IV e festës së birrës në Korçë
Po mbahet në këto momente nata e katërt e festës së birrës në Korçë. Korça këto ditë është qyteti më i populluar dhe i kërkuar. Kjo për shkak të Festës së Birrës, që po zhvillohet aty. Shumë qytetarë vendas dhe të huaj ...
Medial | 17-Aug-2019 21:38
Po mbahet në këto momente nata e katërt e festës së birrës në Korçë. Korça këto ditë është qyteti më i populluar dhe i kërkuar. Kjo për shkak të Festës së Birrës, që po zhvillohet aty. Shumë qytetarë vendas dhe të huaj ...

Në Korçë shpërthen festa, të ftuarit specialë japin përshtypjet
KORCE Sonte në Korçë po mbahet nata e tretë e festës së Birrës. Qyteti jug-lindor është mbushur me drita dhe entuziazëm, duke shijuar birrën Korça dhe ndjekur koncertin festiv, që organizohet nga bashkia e qytetit. Një ...
BalkanWeb | 16-Aug-2019 22:43
KORCE Sonte në Korçë po mbahet nata e tretë e festës së Birrës. Qyteti jug-lindor është mbushur me drita dhe entuziazëm, duke shijuar birrën Korça dhe ndjekur koncertin festiv, që organizohet nga bashkia e qytetit. Një ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved