ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 12:30

Trafiku “paralizon” Vlorën – Mjetet 1 orë në pritje, situatë kaotike në rrugë

Trafiku “paralizon” Vlorën – Mjetet 1 orë në pritje, situatë kaotike në rrugë
Pasditen e sotme është krijuar një situatë kaotike në rrugët e qytetit të Vlorës për shkak të trafikut tepër të rënduar. Raportohet se është krijuar një radhë kilometrike makinash në segmentin Orikum-Uji i Ftohtë. ...
Telegraf | 18-Aug-2019 22:20
Pasditen e sotme është krijuar një situatë kaotike në rrugët e qytetit të Vlorës për shkak të trafikut tepër të rënduar. Raportohet se është krijuar një radhë kilometrike makinash në segmentin Orikum-Uji i Ftohtë. ...

Trafiku “paralizon” Vlorën, kaos në rrugë, mjetet 1 orë në pritje
Një situatë kaotike është krijuar pasditen e sotme në rrugët e qytetit të Vlorës, për shkak të trafikut tepër të rënduar. Mësohet se është krijuar një radhë kilometrike makinash në segmentin Orikum-Uji i Ftohtë. Mjetet ...
BalkanWeb | 18-Aug-2019 19:19
Një situatë kaotike është krijuar pasditen e sotme në rrugët e qytetit të Vlorës, për shkak të trafikut tepër të rënduar. Mësohet se është krijuar një radhë kilometrike makinash në segmentin Orikum-Uji i Ftohtë. Mjetet ...

Vlorë/ Trafik i rënduar te “Uji i Ftohtë” (video)
Pushuesit e shumtë që i janë drejtuar Vlorës për pushime, kanë bërë që trafiku në zonë të rëndohet.
Top Channel | 18-Aug-2019 13:34
Pushuesit e shumtë që i janë drejtuar Vlorës për pushime, kanë bërë që trafiku në zonë të rëndohet.

Tmerr nga trafiku në Vlorë, mbi një orë në pritje
jë situatë kaotike është krijuar pasditen e sotme në rrugët e qytetit të Vlorës, për shkak të trafikut tepër të rënduar. Mësohet se është krijuar një radhë kilometrike makinash në segmentin Orikum-Uji i Ftohtë. Mjetet ...
Gazeta Express | 18-Aug-2019 21:43
jë situatë kaotike është krijuar pasditen e sotme në rrugët e qytetit të Vlorës, për shkak të trafikut tepër të rënduar. Mësohet se është krijuar një radhë kilometrike makinash në segmentin Orikum-Uji i Ftohtë. Mjetet ...

Fluksi i pushuesve, trafik i rënduar në Vlorë
Trafik i rënduar është regjistruar në orët e mbrëmjes në qytetin e Vlorës. Pika problematike, ashtu si gjithmonë, është segmenti Orikum-Uji i Ftohtë.Mësohet se është krijuar një radhë kilometrike makinash në këtë aks. ...
Lexo | 18-Aug-2019 21:33
Trafik i rënduar është regjistruar në orët e mbrëmjes në qytetin e Vlorës. Pika problematike, ashtu si gjithmonë, është segmenti Orikum-Uji i Ftohtë.Mësohet se është krijuar një radhë kilometrike makinash në këtë aks. ...

Trafiku “paralizon” Vlorën, mjetet 1 orë në pritje
FOTO ILUSTRUESE Një situatë kaotike është krijuar pasditen e sotme në rrugët e qytetit të Vlorës, për shkak të trafikut tepër të rënduar. Mësohet se është krijuar një radhë kilometrike makinash në segmentin Orikum-Uji i ...
Lajmi i Fundit | 18-Aug-2019 19:58
FOTO ILUSTRUESE Një situatë kaotike është krijuar pasditen e sotme në rrugët e qytetit të Vlorës, për shkak të trafikut tepër të rënduar. Mësohet se është krijuar një radhë kilometrike makinash në segmentin Orikum-Uji i ...

Pogradec/ Trafik i rënduar, radhë të gjata automjetesh
Pas trafikut të rënduar në Vlorë, këtë herë radha është e Pogradecit.
Top Channel | 17-Aug-2019 19:33
Pas trafikut të rënduar në Vlorë, këtë herë radha është e Pogradecit.

Vlora “mbushet” me rusë dhe polakë
Ketë fundjavë në bregdetin e Vlorës po pushojnë shumë turistë rusë dhe polakë. Ata thonë për abc news se do te rikthehen sërish në Shqipëri për të shijuar plazhet. Italianët, rusët dhe polakët kanë zgjedhur të pushojnë ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 23:09
Ketë fundjavë në bregdetin e Vlorës po pushojnë shumë turistë rusë dhe polakë. Ata thonë për abc news se do te rikthehen sërish në Shqipëri për të shijuar plazhet. Italianët, rusët dhe polakët kanë zgjedhur të pushojnë ...

Trafik i çmendur në Pogradec, këto janë pamjet
Pas trafikut të rënduar në Vlorë, këtë herë radha është e Pogradecit. Aktualisht radhë të gjata makinash kanë rënduar qarkullimin e mjeteve. Mësohet se ka qenë Festa e Birrës, ajo e cila ka kthyer vëmendjen e njerëzve ...
Gazeta Express | 17-Aug-2019 21:36
Pas trafikut të rënduar në Vlorë, këtë herë radha është e Pogradecit. Aktualisht radhë të gjata makinash kanë rënduar qarkullimin e mjeteve. Mësohet se ka qenë Festa e Birrës, ajo e cila ka kthyer vëmendjen e njerëzve ...

Në Vlorë zbarkojnë rusët dhe polakët
Ketë fundjavë në bregdetin e Vlorës po pushojnë shumë turistë rusë dhe polakë. Ata thonë për ABC News se do te rikthehen sërish në Shqipëri për të shijuar plazhet. Italianët, rusët dhe polakët kanë zgjedhur të pushojnë ...
ABCNews | 17-Aug-2019 15:53
Ketë fundjavë në bregdetin e Vlorës po pushojnë shumë turistë rusë dhe polakë. Ata thonë për ABC News se do te rikthehen sërish në Shqipëri për të shijuar plazhet. Italianët, rusët dhe polakët kanë zgjedhur të pushojnë ...

Video/ Trafiku, sërish problem në Vlorë
Edhe kjo fundjavë ka nisur me trafik në qytetin e Vlorës. Fluksi i turistëve që kthehen nga bregdeti i jugut dhe ata që nisin pushimet ka shkaktuar radhë të gjata të makinave.
Top Channel | 16-Aug-2019 12:35
Edhe kjo fundjavë ka nisur me trafik në qytetin e Vlorës. Fluksi i turistëve që kthehen nga bregdeti i jugut dhe ata që nisin pushimet ka shkaktuar radhë të gjata të makinave.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved