ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 12:08

Studentët zviceranë të doktoraturës ankohen për ndryshime të pagesave

Studentët zviceranë të doktoraturës ankohen për ndryshime të pagesave
Ceshtja vijon shumë pas skandalit të fundit të studentëve të doktoraturës që ngacmohen në ETH. Ankesa e fundit nuk është e lidhur me atë problem dhe duket se kufizohet në kampusin e universitetit në Bazel. Sipas gazetës ...
AlbInfo | 18-Aug-2019 22:26
Ceshtja vijon shumë pas skandalit të fundit të studentëve të doktoraturës që ngacmohen në ETH. Ankesa e fundit nuk është e lidhur me atë problem dhe duket se kufizohet në kampusin e universitetit në Bazel. Sipas gazetës ...

Festivali i filmit në Zvicër: “Vitalina Varela” merr çmimin Leopardi i Artë
“Vitalina Varela” nga regjisori portugez Pedro Costa fitoi çmimin Leopardi Artë në Festivalin e Filmit në Locarno i cili po mbahet në jug të Zvicrës. Vitalina Varela u gjykua si aktorja më e mirë për rolin e saj në ...
AlbInfo | 18-Aug-2019 08:31
“Vitalina Varela” nga regjisori portugez Pedro Costa fitoi çmimin Leopardi Artë në Festivalin e Filmit në Locarno i cili po mbahet në jug të Zvicrës. Vitalina Varela u gjykua si aktorja më e mirë për rolin e saj në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved