ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/09/2019 11:32

Si tua prishim mendjen djemve nga mënyra si vishemi

Si tua prishim mendjen djemve nga mënyra si vishemi
Pavaresisht vendit, stili dhe ndryshimeve qe kishin me njeri tjetrin ato i bashkonte e njejta shije lidhur me admirimin e gjinise tjeter. Pergjigjet ishin vertet befasuese. Ja se çfare pelqenin meshkujt tek femrat.
ikub.al | 18-Aug-2019 16:27
Pavaresisht vendit, stili dhe ndryshimeve qe kishin me njeri tjetrin ato i bashkonte e njejta shije lidhur me admirimin e gjinise tjeter. Pergjigjet ishin vertet befasuese. Ja se çfare pelqenin meshkujt tek femrat.

Meshkujt e pashëm avancojnë më vështirë në karrierë
Zonja, nëse mendoni se femrat e bukura e kanë vështirë në punë, mendoni sërish. Janë edhe meshkujt e bukur, që kanë vështirësi. Ata konsiderohen si faktor frike nga punëdhënësit dhe menaxherët, të cilët nuk i avancojnë ...
EkonomiaOnline | 29-May-2017 13:41
Zonja, nëse mendoni se femrat e bukura e kanë vështirë në punë, mendoni sërish. Janë edhe meshkujt e bukur, që kanë vështirësi. Ata konsiderohen si faktor frike nga punëdhënësit dhe menaxherët, të cilët nuk i avancojnë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved