ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 02:28

Shpërthimi i Ebolas në Kongo përhapet edhe në provincën e tretë

Shpërthimi i Ebolas në Kongo përhapet edhe në provincën e tretë
Shpërthimi i Ebolas në Republikën Demokratike të Kongos është përhapur në një provincë të tretë, me dy raste të prekura nga virusi dhe një vdekje të konfirmuar. Zyrtarët njoftuan se virusi vrasës kishte arritur në Kivun ...
Klan Kosova | 18-Aug-2019 19:09
Shpërthimi i Ebolas në Republikën Demokratike të Kongos është përhapur në një provincë të tretë, me dy raste të prekura nga virusi dhe një vdekje të konfirmuar. Zyrtarët njoftuan se virusi vrasës kishte arritur në Kivun ...

2700 të vdekur nga epidemia e fruthit në 7 muaj
Një epidemi e fruthit ka shkaktuar 2.700 të vdekur që nga fillimi i janarit deri në fillim të muajit gusht në Republikën Demokratike të Kongos. Përmes një postimi në twitter, Mjekët pa Kufij raportuan se numri i ...
InFokusi | 18-Aug-2019 13:18
Një epidemi e fruthit ka shkaktuar 2.700 të vdekur që nga fillimi i janarit deri në fillim të muajit gusht në Republikën Demokratike të Kongos. Përmes një postimi në twitter, Mjekët pa Kufij raportuan se numri i ...

2700 të vdekur nga epidemia e fruthit në 7 muaj
Një epidemi e fruthit ka shkaktuar 2.700 të vdekur që nga fillimi i janarit deri në fillim të muajit gusht në Republikën Demokratike të Kongos. Përmes një postimi në twitter, Mjekët pa Kufij raportuan se numri i ...
Indeks Online | 18-Aug-2019 12:59
Një epidemi e fruthit ka shkaktuar 2.700 të vdekur që nga fillimi i janarit deri në fillim të muajit gusht në Republikën Demokratike të Kongos. Përmes një postimi në twitter, Mjekët pa Kufij raportuan se numri i ...

2700 të vdekur nga epidemia e fruthit në 7 muaj
Një epidemi e fruthit ka shkaktuar 2.700 të vdekur që nga fillimi i janarit deri në fillim të muajit gusht në Republikën Demokratike të Kongos.
Kosova Press | 18-Aug-2019 12:31
Një epidemi e fruthit ka shkaktuar 2.700 të vdekur që nga fillimi i janarit deri në fillim të muajit gusht në Republikën Demokratike të Kongos.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved